Gold Professional Haircare products help your hair last all day!

Those who have read my blog this year know that my new hair care favourites are mostly from Gold Professional Haircare. One reason why I like Gold Professional Haircare products is that their products really work. So far I have used 10 products from them and they all have been either good or very good! My today’s post is of Gold Fairy Dust, Gold Hair Spray and Gold Silk Drops.

Need, kes sel aastal on mu blogi rohkem lugenud on tõenäoliselt tähele pannud, et minu viimaseaja juuksehoolduse lemmikud on Gold juuksehooldustooted. Üks põhjus, miks mulle Gold juuksehooldustooted meeldivad on see, et vähemalt minu juustel töötavad nad nagu lubatud. Seni olen kasutanud Gold Professional Haircare sarjast kümmet toodet ning kõik nad on olnud kas head või väga head. Minu tänane postitus on Gold Fairy Dust juuksepulbrist, juukselakist ja Silk Drop tilkadest. Muide kõiki neid tooteid mainisin ka enda maikuises lihtsa koolilõpusoengu videos.

Gold Professional Haircare products help your hair last all day

Untitled

Gold Fairy Dust

Gold Fairy Dust is a volumizing product for all hair types. It doesn’t weigh hair down and so it works for even for people with fine hair. All you have to do is sprinkle some Fairy Dust onto damp or dry hair at the root and it will help to create volume and texture that lasts 😉 And a little goes a long way because it works well 😉

Gold Fairy Dust juuksepulber on kohevust ja tekstuuri lisav toode, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele. Tänu sellele, et ta juukseid rakseks ei muuda sobib ta isegi neile kel õhukesed juuksed. Juuksepulbrit kasutada on lihtne – lihtsalt raputa seda kas niisketele või kuivadele juuksejuurtele, et juustele kohevust ja tekstuuri lisada. Ja kuna korraga läheb vaja väikest kogust toodet, siis jätkub väikesest purgist kauaks 😉

Gold Fairy Dust juuksepulber

To tell you the truth I didn’t know what to expect from Fairy Dust. I mean it is a white powder that you have to sprinkle in your hair. Right? What is great about Fairy Dust it that it completely disappears in your hair because it is very fine powder. You will feel and see the volume, but there isn’t any visible residues of the powder which it great! It doesn’t make my hair sticky or weigh it down and I can still comb my hair without any problems. 🙂

Kui aus olla, siis ega ma alguses kindel ei olnud, mida sellisest juuksepulbrist oodata. Tegu on ju ikkagi mingi valge pulbriga, mida juustesse puistata ja mis siis kui see pärast jääb juustes nähtav? Fairy Dust juuksepulbri teeb eriliseks see, et tegu on ülipeene pulbriga, mis juustesse puistates kaob täielikult. Sa näed ja tunned juustes kohevust, aga mingeid pulbri jääke näha ei jää 🙂 Lisaks see tõesti ei muuda juukseid raskeks ega ka kleepuvaks ning juuste kammimine samuti raksemaks ei muutu. 
Gold Hair Spray

Gold Hair Spray is promised to add shine and control to the hair, while leaving hair still feeling and looking natural. Hairspray offers long-lasting hold and it is easy to brush out. This hairspray is half wet and half dry and therefore it’s ideal for styling hair as you use it.

Gold Hair Spray juukselakk annab juustele sära ja hoiakut. Juukselakk tagab soengule pikaajalise püsivuse jättes juuksed siiski loomulikuks. Samas on seda pärast juustest kerge välja kammida. Tegu on professionaalse pooleldi märja ja pooleldi kuiva juukselakiga, mis tähendab, et laki peale pihustades saad veel soengut sättida. 

Gold Hair Spray juukselakk

Gold Hair Spray comes in a golden bottle. The first thing I noticed about this hairspray is that it doesn’t smell as bad as hairsprays typically do. Secondly, I like that it leaves my hair feeling and looking natural, just as promised. I don’t like hairsprays that give you this like a sticky helmet look and feel and I’m very happy that Gold Hair Spray really doesn’t do that. Also, I had no problems with combing it out afterwards. I just brush my hair and it feels like there never was any hairspray 🙂 Although you can easily brush it out and it feels natural, then it is strong enough to keep hair in place all day (and night if needed 😉 )

Gold Hair Spray juukselakk tuleb kaunis kuldses pudelis. Esimene asi mida ma selle juukselaki juures märkasin oli see, et sellel ei ole seda tüüpilist jubedat juukselaki lõhna. Tal küll on lakilik lõhn, aga see pole nii vänge. Minu jaoks positiivne on selle laki juures ka see, et see tõesti jätabki mu juuksed loomulikuks. Juukselakid mis tekitavad kleepuva kiivriefekti pole päris minu jaoks ja seega on hea, et selle lakiga ma seda tunnet kogenud ei ole. Samuti on Gold Hair Spray juukselakki lihtne juustest välja kammida. Ma lihtsalt harjan juuksed läbi ja lakki poleks nagu juustes olnudki. Kuigi Gold juukselakk on lihtsalt välja kammitav ja juukseid loomulikuks jättev, siis samas on tegu tugeva lakiga, mis suudab soengu paigas hoida terve päeva (ja vajadusel terve öö 😛 )

Gold Silk Drops

Gold Silk Drops are promised to strengthen, condition and rebuild hair. Silk Drops contain silk extract, Panthenol and MiruStyle, which help to strengthen and rebuild hair. Silk Drops also provide UV and heat protection.

Gold Silk Drops siidi tilgad on mõeldud juuste tugevdamiseks, taastamiseks ja toitmiseks. Gold Silk Drops siidi tilgad sisaldavad kolme põhi komponenti (siidiekstrakt, Panthenol ja MiruStyle), mis annavad juustele pehmuse, paindlikuse, sitkuse ja elujõu ning tagab, et juuksed oleksid tugevad ja taastunud. Lisaks aitavad siidi tilgad kaitsa juukseid kuumuse ja UV kiirguse eest. 

Gold Silk DropsGold Silk Drops come in a 50ml bottle with a pump. The product itself is a clear oil-like liquid and it smells so good! I love using Gold Silk Drops because they instantly make my hair soft and add shine. These drops are very good if you have dry hair because it instantly makes your hair look healthy 🙂 and leaves them smelling so good. Silk Drops is a perfect final touch to any hair type.

Gold Silk Drops siidi tilgad on 50ml pumbaga pudelis. Tegu on õlitaolise tootega, millel on imehea lõhn! Gold siidi tilgad meeldivad mulle, sest nad muudavad mu juuksed koheselt siidiselt pehmeks ja lisavad läiget. Eriti head on siidi tilgad näiteks kuivade kahjustatud juuste puhul kuna nad annavad koheselt juustele terve ilme ja loomulikult jäävad juuksed mõnusalt lõhnama. 

Final thoughts

What can I say… I love these products! I genuinely love them! Gold haircare products work great on my blonde hair and what I also like is that Gold Professional Haircare products are mostly exclusively made from renewable and sustainable resources, using pure essential oils, plant extracts and natural antioxidants. So if you have a chance then I recommend giving these products a try!

RELATED: 

Kokkuvõttes pole mul öelda muud kui, et ma armastan neid tooteid! Mulle täitsa tõsiselt meeldivad Gold Professional Haircare tooted! Minu värvitud blondidele juustele mõjuvad nad hästi muutes need kauniks, siledaks ja andes neile terve väljanägemise. Lisaks meeldib mulle Gold Professional juuksehooldustoodete juures see, et need tooted on tehtud kasutades taastuvaid ja säästvaid ressursse, nagu näiteks puhtad eeterlikud õlid, taime ekstraktid ja looduslikud antioksüdandid. Seega soovitan kindlasti võimaluse korral Gold Professional tooteid proovide, sest need võivad saada teie uuteks lemmikuteks 😉

Rohkem saad Gold Professional Haircare toodete kohta lugeda kadmia.eu lehelt. Osta saad Gold Professional tooteid Thaya Shop & Salon’st Tallinas, Narva mnt 5 ja Thaya e-poest pood.thaya.ee

10 Comments

  1. neversaydiebeauty June 10, 2016
  2. Carleen Pruess Coulter June 10, 2016
  3. Brooke @ Blushing Noir June 11, 2016
  4. MarciaF June 11, 2016
  5. Phyrra (@Phyrra) June 11, 2016
  6. cosmeticsanctuary June 13, 2016
  7. litfromwithin9 June 13, 2016
  8. mynewestaddiction June 13, 2016
  9. glamorable June 13, 2016

Leave a Reply

28 Shares
Stumble3
+14
Tweet
Share8
Pin11
Share