Get false lashes look with Essence Forbidden Volume mascara

When it comes to budget-friendly (read: cheap) mascaras then many of them have disappointed me because they usually give zero results, they smear, flake, clump etc etc etc. A few weeks ago I received Essence Forbidden Volume mascara which is promised to give dramatic volume without clumping. To tell you the truth I didn’t know what to expect and I didn’t have much belief in it either. But OMG I literally fell in love with it after first use!

Taskukohase hinnaga (loe: odavad) ripsmetuššid on aastate jooksul suutnud korduvalt tõestada, et nad on põhjusega odavad. Tavaline on see, et mingeid lubatud tulemusi nad ei anna ning lisaks nad määrivad, pudenevad, jäävad tükki jne jne jne. Mõned nädalad tagasi jõudis minuni Essence Forbidden Volume ripsmetušš, mis peaks lubaduste kohaselt andma ripsmetele dramaatilist volüümi ilma ripsmeid kokku kleepimata. Ausalt öeldes mul suurt usku nendesse ilusatesse lubadustesse ei olnud. Ent ometi sai Forbidden Volume ripsmekas minu suureks lemmikuks juba pärast esimest kasutuskorda.

Essence Forbidden Volume mascara

Untitled

So as I mentioned before Essence Forbidden Volume mascara is promised to add dramatic volume to lashes without clumping. Its conic fiber brush creates incredibly voluminous lashes with just one application.

Essence Forbidden Volume ripsmetušš peaks siis lubaduste kohaselt lisama ripsmetele dramaatilist volüümi ilma neid samas kokku kleepimata. Ripsmetuši koonusekujuline hari annab ripsmetele vastupandamatu kurvikuse ja seda vaid ühe harjatõmbega.

Essence Forbidden Volume mascara

Essece Forbidden Volume mascara comes in a simple grey tube that really didn’t even caught my eye. This mascara has a good wand that makes mascara application easy and mess-free.

Essence Fobridden Volume ripsmetušš on väga lihtsas hallikas tuubis, mis oma lihtsuse tõttu mulle vist poeriiulil ei jääks isegi mitte silma. Ripsmetušil on mõnus hari, mille on ripsmetušši lihtne peale kanda ilma, et ripsmed meeletult kokku hakkaks kleepuma.

Essence Forbidden Volume mascara

On the photo above you can see how Essence Forbidden Volume mascara looks on my lashes. As you can see it really adds a lot of volume and length to my lashes in just one coat! It’s just AMAZING! This mascara doesn’t flake or smear and it even survives a workout 😀 ♥♥♥♥♥♥ 

Overall I LOVE Essence Forbidden Volume mascara because on my lashes it works just as promised and even better! What I like most about it – it doesn’t break the bank!

Nagu pildilt näete, siis Essence Forbidden Volume ripsmetušš lisab tõesti mu ripsmetele pikkust ja volüümi ning seda juba vaid ühe ripsmetuši kihiga! Super! Lisaks ei hakka see ripsmekas päeva jooksul silmaalustele pudenema, ta ei määri ning isegi pärast trenni tegemist (ja higistamist) on ta endiselt mu ripsmel ja mitte silmaümbruses! 

Kokkuvõttes on minu jaoks Essence Forbidden Volume ripsmekas täiesti super leid ning mis veel parem – see ei maksa hingehinda! Kel huvi Essence tooteid proovida, siis soovitan piiluda Selveritesse ja Laagri ning Lasnamäe Maksimarketisse!
10 Comments

  1. Anna June 8, 2016
  2. Carleen Pruess Coulter June 8, 2016
  3. Phyrra (@Phyrra) June 8, 2016
  4. neversaydiebeauty June 8, 2016
  5. Chelsea June 9, 2016
  6. MarciaF June 9, 2016
  7. MUAKimPorter June 9, 2016
  8. glamorable June 9, 2016
  9. Ursula June 13, 2016

Leave a Reply

42 Shares
Pin31
+15
Share3
Stumble3
Reddit