Nature’s Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid

*Affiliate links

Back in February, I was just making an order from iHerb when I stumbled on Nature’s Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid, which was on sale for 0.74€ (regular price 6.24€) and so I decided to give it a try. I have now been using it for 1.5 months and so it’s time to share with you my opinion of it.

Veebruaris olin just tegemas järjekordset tellimust iHerb’st, kui sattusin nende trial toodete leheküljele, kus oli eriti soodsa hinnaga müügis Nature’s Answer PerioBrite naturaalselt valgendav hambapasta CoQ10 ja foolhappega. Tol hetkel oli selle hinnaks vaid 0,74€ (tavahind 6,24€) ja seega otsustasin sellele hambapastale võimaluse anda. Olen seda nüüdseks kasutanud poolteist kuud ja seega on aeg jagada teiega enda muljeid seoses selle kasutamisega.

Nature's Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid

Cruelty-free Nature’s Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid is gluten, fluoride and soy-free vegetarian toothpaste. It doesn’t contain Sodium-Lauryl-Sulfate, artificial sweeteners, and preservatives. It is promised to brighten, soothe and refresh teeth naturally and leave your breath fresh. PerioBrite Natural Brightening Toothpaste is formulated by dentists and it contains Phytoplenolin, which is a patented herbal extract that has shown in independent laboratory studies to promote cell vitality. Soothing wildcrafted herbs, well-known for their cleansing action, are combined with CoQ10, Folic Acid, Oregano, Cinnamon and Clove to promote tissue and gum wellness.

Nature’s Answer PerioBrite naturaalselt valgendav hambapasta CoQ10 ja foolhappega on gluteeni, flouriidi ja soja-vaba hambapasta. See ei sisalda SLSi ega kunstlikke magustajaid ja säilitusaineid. Lubaduste kohaselt peaks see hambaid naturaalsel teel heledamaks tegema, leevendama ärritust ja värskendama ning jätma ka hingeõhu värskeks. PerioBrite hambapasta on väljatöötatud hambaarstide poolt ning see sisaldab Phytoplenolin’i, mis on patenteeritud taimeekstrakt, mis on sõltumatutes laboritestides näidanud, et ta aitab kaasa rakkude vitaalsusele. Rahustavad loodusest korjatud puhastavate omadustega taimed on kombineeritud CoQ10, foolhappe, oregaano, kaneeli ja nelgiga, et aidata kaasa kudede ja igemete tervisele.
PerioBrite naturaalselt valgendav hambapasta CoQ10 ja foolhappega.

Nature’s Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid comes in a classic tube. The toothpaste has sort of greyish colour which doesn’t look very inviting, but it smells nice and minty, and has minty taste. I, personally like it’s minty taste because it’s rather mild when compared to some drugstore toothpastes. This toothpaste doesn’t foam as much as most toothpastes and so at first it felt kind of weird. Since this toothpaste doesn’t foam a lot then I actually prefer using it with my electric toothbrush 😛  I like how well PerioBrite Natural Brightening Toothpaste helped to clean my teeth. I could actually feel that they were nicely clean. When it comes to the pretty promise about the freshness, then to tell you the truth I didn’t have much belief in it, but to my great surprise my mouth still felt rather fresh even in the morning <- and that is amazing!

Since I didn’t take a photo of my teeth before starting using this toothpaste, then I can’t really comment about the brightening effect, but at least my teeth haven’t turned yellow either 😛

Overall I’m very happy with PerioBrite toothpaste because it’s natural and it actually works well!

You can buy Nature’s Answer PerioBrite Natural Brightening Toothpaste with CoQ10 & Folic Acid from iHerb.com. If you haven’t ordered from iHerb before  then use code ROH837 to save 5$ off your first order.

Nature’s Answer PerioBrite naturaalselt valgendav hambapasta CoQ10 ja foolhappega on klassikalises tuubis. Hambapastal on üsna hallikas värvus, mis just väga kutsuv välja ei näe, ent samas nii lõhn kui ka maitse on mõnusalt piparmündised. Mulle isiklikult meeldib piparmündise maitsega hambapasta ning selle pasta puhul on positiivne see, et see mündine maitse ei ole silmist vett välja võtvalt tugev vaid just selline paras. Kui enamik hambapastasid vahutavad pesemisel päris palju, siis PerioBrite pasta ei vahuta peaaegu üldse ja alguses oli see üsna harjumatu. Kuna see pasta eriti ei vahuta, siis meeldib mulle seda kasutada just koos elektrilise hambaharjaga. 

Positiivne on see, et PerioBrite hambapasta teeb hambad tõesti meeldivalt puhtaks ja see puhas tunne on suus tunda. Mis puutub lubadustesse seoses värskusega, siis ma ei kurda kuna pärast hammastepesu on suus värske maitse ja isegi järgmisel hommikul on suus täiesti okei maitse. 

Kuna ma enne selle pasta kasutama hakkamist enda hammastest pilti ei teinud, siis seda kas ja kui palju PerioBrite hambapasta mu hambaid heledamaks aitas muuta ma kommenteerida ei oska, ent samas kollasemaks nad kindlasti muutunud ei ole. 😛

Kokkuvõttes on Nature’s Answer PerioBrite naturaalselt valgendav hambapasta CoQ10 ja foolhappega minule jätnud igati positiivse mulje ja suurema sooduka korral telliksin seda uuesti. 

Nature’s Answer PerioBrite naturaalselt valgendavat hambapastat CoQ10 ja foolhappega saab tellida iHerb.com’st. Kui sa varem sealt tellinud ei ole, siis kasutades koodi ROH837 saad oma kõige esimeselt tellimuselt allahindlust 5$.

2 Comments

  1. mybeautyjunction April 21, 2016
    • Leelo April 21, 2016

Leave a Reply

91 Shares
Stumble51
Pin24
Share9
+17
Reddit