Tangle Teezer – is it really that amazing?

Hi!
My today´s review is about …. the Tangle Teezer that is loved by so many. I ordered it from Feelunique.com back in early September when they were on sale there and so I paid around €10 for it. I really did not need another hair brush, but since I had read and heard so many good things about this detangling hairbrush then I just had to try it myself. So is it as good as promised?
Hei!
Minu tänane arvustus on paljukiidetud Tangle Teezer pusaharjast. Mina tellisin selle septembri alguses feelunqiue.com´ st kui nendele oli seal soodukas ja seega maksin selle eest umbes 10€ (täpset summat enam ei mäleta). Olgem ausad – tegelikult mul uut juukseharja tõesti vaja ei olnud, aga lugedes pidevalt kiitvaid kommentaare ja arvustusi, siis lihtsalt pidin uudishimu rahuldama ja ise selle ära proovima. Ons ta siis nii hea kui lubatud?
 
Tangle Teezer - is it really that amazing?
 Kas Tangle Teezer pusahari tõesti töötab?
Tangle Teezer detangling hairbrush is loved by hairdressers. It is promised to glide through wet, vulnerable and colour treated hair with no pulling, tugging or yanking. It is ideal for all hair types. It also works great for detangling dry hair and it increases hair´s shine noticeably. 
 
Tangle Teezeri pusahari on väidetavalt juuksurite lemmik. Lubatakse, et see libised märgadest, rikutud ja nõrkadest juustest ilma neid tirimata, sikutamata. Peaks see hari sobima kõigile juuksetüüpidele ning samuti aitab edukalt pusasid lahti kammida ka kuivades juustes. Tangle Teezer´i kasutamise tulemusena peaksin juuksed ka läikivamaks muutuma. 
 
Tangle Teezer - is it really that amazing?
 
My opinion
When I first took my Tangle Teezer out of its packaging then I really wasn’t expecting much of this lightweight and small brush. I really could not imagine how it would be better then regular comb with over sized teeth. I first my new detangling hairbrush on dry hair and I did not notice any difference and I was actually quite disappointed in it. Next time I used it on my wet hair and WOW I was amazed. It glided through my wet hair, just as promised, no pulling or pain. Love it! Tangle Teezer detangling hair brush leaves my hair nicely sleek, but so far I haven’t noticed more shine.
 
Is this something I would purchase again? YES!
 
viis punkti viiest
 
Minu arvamus
Kui ma esimest korda enda Tangle Teezer´i pakendist välja võtsin, siis ei tundunud see küll midagi erilist ning ma ei suutnud ette kujutada kuidas see väike kerge harjake peaks olema märgade juuste lahti kammimiseks parem kui laiade piidega kamm. Esimest korda kasutasin seda kuivade juuste harjamiseks ja ma ei saanud tõesti aru, et ta oleks olnud kuidagi parem kui mu tavaline naturaalharjasest juuksehari ning seega olin suht pettunud. Järgmine kord proovisin seda aga märgade juustega ja WOW. Nii kiirelt ja valutult ei ole ma kunagi oma märgi juukseid kammitud saanud. Love it! Minu juuksed jätab Tangle Teezer mõnusalt siledaks ent lubatud märgatavat läiget ma küll märganud ei ole. 
 
Kas ma ostaks seda veel? JAH!

No Responses

Leave a Reply

53 Shares
+120
Share13
Tweet11
Pin8
Stumble1