Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks

Matte lipsticks have been a thing a while now and most makeup brands have their lines of matte lip products. In August 2014 I showed you Avon Ultra Color matte lipsticks which weren’t that matte, but today I have three Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks to show you and I can already tell you that these are truly matte 🙂

Matid huulepulgad on olnud moes nüüdseks juba mõned aastad ning enamikul kosmeetikafirmadel on tootevalikus olemas ka erinevad matid huuletooted. 2014 aasta Augustis näitasin teile Avon Ultra Color matte huulepulkasid, mis nii väga matid ei olnud. Täna on mul teile aga näitamiseks Avon True Colour Perfectly Matte huulepulgad ja võin teile juba ette ära öelda, et nendega on tulemus tõesti matt 🙂 

Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks review and swatches

Untitled
There are 15 shades in this lipstick line and I have 3 of them (Posh Petal, Ruby Kiss and Red Supreme) to show you 🙂

Avoni True Colour mattide huulepulkade kollektsioonis on kokku 15 tooni ning neist kolme (Post Petal, Ruby Kiss ja Red Supreme) näitan teile täna 🙂

Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks

Avon Perfectly Matte lipsticks come in a silver and matte black tube. These lipsticks are promised to have soft velvety formula which glides on with ease. These lipsticks are promised to cover your lips with long-lasting matte colour, without making your lips unpleasantly dry.

Avon Perfectly Matte huulepulgad on lihtsas hõbeda ja matti musta kujundusega tuubis. Need uued Avoni huulepulgad on lubaduste kohaselt sametise koostisega, mis kergelt huultele libiseb. Avon Perfectly Matte huulepulgad katavad huuled kauapüsiva küllusliku värviga, ilma huuliliigselt kuivatamata.

Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks

All three shades: Posh Petal, Red Supreme and Ruby Kiss are well pigmented. These lipsticks have mild, almost unnoticable scent and they don’t have any taste (I’m not a fan of lip products that are flavoured).

Kõik kolm tooni, mis Avon mulle katsetamiseks saatis on hästi pigmenteeritud. Neil huulepulkadel on õrn, peaaegu märkamatu lõhn ning neil ei ole mingit maitset (mis on igati positiivne, sest ma ei ole maitsestatud huuletoodete fänn).

Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks swatches

 • Posh Petal – light pale pink shade. I’m not really a fan of its formula, because no matter how I apply it or treat my lips before applying it, it still looks patchy and makes my lips unpleasantly dry 🙁 I really thought that it will become my new favourite lipstick, but unfortunately it’s no good 🙁
 • Red Supreme is beautiful deep red shade with very good formula. It glides on with ease, leaving my lips soft and covered with perfectly matte color.
 • Ruby Kiss is classic red shade. The formula of Ruby Kiss is also very good and so far I haven’t had any problems with application.
 • Posh Petal on hele kahvaturoosa toon. Kahjuks on aga selle konsistents üsna halb 🙁 Ükskõik kuidas ma olen seda huultele üritanud kanda või ükskõik mis imesid enne selle peale kandmist enda huultega teha, on tulemus ikka laiguline ning huuled tunduvad ja näevad välja koheselt ebameeldivalt kuivad. Kui ma tooni Posh Petal esimest korda nägin, siis olin kindel, et tegu on mu uue lemmikuga, ent kahjuks minu huultele ta lihtsalt ei sobi.
 • Red Supreme on sügavpunane toon, mille koostis on suurepärane. Huulepulk lausa libiseb huultele ning tulemuseks on ühtlaselt kaunid matid huuled.
 • Ruby Kiss on klassikaline punane toon. Ka Ruby Kiss’i koostis on väga mõnus ning seni ei ole selle pealekandmisega mul probleeme esinenud.
Avon True Colour Perfectly Matte lipstick in Posh Petal

On my lips is Avon True Colour Perfectly Matte lipstick in Posh Petal.

Avon True Colour Perfectly Matte lipstick in Red Supreme

On my lips is Avon True Colour Perfectly Matte lipstick in Red Supreme

Avon True Colour Perfectly Matte lipstick Ruby Kiss

On my lips is Avon True Colour Perfectly Matte lipstick in Ruby Kiss

My opinion of Avon True Colour Perfectly Matte lipsticks

I have been playing around with these lipsticks almost a month now and I LOVE shades Ruby Kiss and Red Supreme, because in my opinion these two shades absolutely live up to the pretty promises. Many matte lipsticks tend to make my lips dry, but those two shades really keep my lips moisturised and beautiful color stays on my lips for hours. It even survives eating and drinking! Of course that does mean that I will have to use a makeup remover to completely remove it from my lips. Well when it comes to the pale pink shade Posh Petal then unfortunately I really don’t have anything good to say about that, because its formula is just so different. It looks patchy and makes my lips so dry 🙁

Overall I like Avon Perfectly Matte lipsticks a lot and I think if you haven’t tried Avon matte lipsticks, then you should definitely give this collection a try!

To purchase Avon products, contact your Avon sales representative.

Minu arvamus Avon True Colour Perfectly Matte huulepulkadest

Olen neid huulepulkasid nüüdseks katsetanud juba pea kuu aega ning toonid Ruby Kiss ja Red Supreme on saanud mu lemmikuteks. Minu arvates vastavad need kaks tooni igati Avoni kataloogis kirjas olevatele lubadustele. Paljud matid huulepulgad kipuvad huuli kuivatama, ent nii Ruby Kiss kui ka Red Supreme hoiavad mu huuled pehmed ja niisutatud ning kena värv püsib mu huultel tunde. Isegi pärast söömist-joomist on värv endiselt huultel! See muidugi tähendab,  et Avon Perfectly Matte huulepulga huultelt eemaldamiseks läheb vaja meigieemaldajat. Mis aga puutub heledasse roosasse tooni Posh Petal, siis see oleks nagu pärit hoopis teisest kollektsioonist kuna selle koostisega mina läbi ei saa. Minu huultel jääb Posh Petal koledalt laiguline ning kohe pärast selle peale kandmist on tunda (ja peeglisse vaadates ka näha), et huuled on vastikult kuivad. 

Kokkuvõttes aga olen Avon True Colour Perfectly Matte huulepulkadega rahul ning kui te veel ei ole Avoni matte huulepulkasid katsetanud, siis soovitan neid kindlasti katsetada 🙂

Need uued matid huulepulgad on saadaval praegu kehtivas Avoni kataloogis ERIHINNAGA 3.99€! Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

12 Comments

 1. mybeautyjunction March 15, 2016
 2. Destany March 15, 2016
 3. Lola Seicento March 15, 2016
 4. neversaydiebeauty March 15, 2016
 5. MarciaF March 16, 2016
 6. Erika March 16, 2016
 7. Phyrra March 16, 2016
 8. Lisa Heath March 16, 2016
 9. Kath Thefabzilla March 16, 2016
 10. honeygirlsworld March 16, 2016
 11. Bailey March 16, 2016
 12. Kristina March 17, 2016

Leave a Reply

6.3K Shares
Share6.3K
Pin11
Tweet1
+11
Reddit