Pamper your skin with Avon Planet Spa Volcanic Iceland products

Today I want to introduce you my new favorite skin and body care products from Avon. Avon sent me their Planet Spa Volcanic Iceland Purifying Body Mud Mask, Moisturising Body Souffle, Body Oil and Warming Face Mask a few weeks ago and although I wasn’t loving their scent at first I started loving the products itself after first use.

Täna tahan teile näidata enda uusi lemmik nahahooldustooteid Avonilt. Avon saatis mulle mõned nädalad tagasi testimiseks Planet Spa Islandi Mineraalidega puhastava mudamaski kehale, niisutava kehakreemi, kehaõli ja soojendava näomaski. Kuigi ma nende toodete lõhnast esimesel kasutuskorral just vaimustuses ei olnud, siis see kuidas nad mu nahal töötasid muutis nad siiski mu viimase aja lemmikuks.

Pamper your skin with Avon Planet Spa Volcanic Iceland products

Untitled

All Avon Planet Spa Volcanic Iceland products are infused with volcanic rock minerals from geologically active Iceland to pamper your skin.

Kõik selle Avon Planet Spa sarja tooted on rikastatud Islandi mineraalidega, et nahka puhastada, siluda ja hellitada.

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Purifying Body Mud Mask

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Purifying Body Mud Mask

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Purifying Body Mud Mask with spring water is promised to leave skin feeling revitalised, toned and firm.

Purifying Body Mud Mask comes in 200ml plastic tube. The product itself is light grey cream. You can apply it on either dry or damp skin, relax for 5-10 minutes and then rinse it off. I have tried applying it both on damp and dry skin and it seems to me that it works better on when applied on dry skin. It leaves my skin so smooth, soft, relaxed and revitalised. It doesn’t dry out my skin so there really is no need for moisturising cream, but I still like using Body Oil or Moisturising Body Suffle after rinsing off the mud mask. This mud mask has rather strong scent which reminds me some kind of men’s product, but once the skin is dry the scent will fade.

Avon Planet Spa Islandi mineraalidega puhastav mudamask kehale sisaldab allikavett ning lubaduste kohaselt peaks see naha ellu äratama, seda toniseerima ning pinguldama.

Planet Spa Islandi mineraalidega puhastava mudamask kehale on mugavas 200ml plastik tuubis. Mask ise on helehalli värvusega kreem. Seda võib kanda nii kuivale kui ka märjale nahale, lasta mõjuda 5-10 minutit ning siis maha loputada. Mina olen seda maski katsetanud nii märjal kui ka kuival nahal ning mulle tundub, et nahk jääb mõnusam kui ma seda kuival nahal kasutan. Minu nahk on pärast maski maha loputamist nii mõnusat sile, pehme ning värske. Mulle meeldib, et see ei muuda mu nahka kuivaks ja seega otsest vajadust niisutava kreemi kasutamiseks nagu ei olekski, ent siiski kasutan seda üldiselt koos kehaõli või siis niisutava sufleega.

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Moisturising Body Souffle

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Moisturising Body Souffle

Avon Volcanic Iceland Moisturising Body Souffle comes in a 200ml plastic jar. The souffle is pearly white light cream. It feels so nice and light when applied on skin. It absorbs rather quickly without leaving sticky or greasy residue. This Moisturising Body Souffle does great job with moisturising those dry elbows, so I love love love it!  

Avon Islandi mineraalidega niisutav kehakreem tuleb 200ml keeratava kaanega plastik purgis. Sufflee ise on pärljas valge kerge kreem. Nahale kandes on see nii mõnusalt kerge ja see imendub üsna kiirelt ilma nahka rasvaseks või kleepuvaks jätmata. See kehakreem on super nende kuivade küünarnukkide niisutamiseks! ♥♥♥

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Body Oil

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Body Oil

Planet Spa Volcanic Iceland Body Oil comes in a 150ml plasttic bottle. It is a clear oil that absorbs quickly leaving skin soft and moisturised. Since this is an oil then a little goes far! You can use this body oil in three ways. You can add 1-2 capfuls to your bath water and then enjoy relaxing bath. Or warm the oil in warm water and then gently massage a small amount of oil into moist skin. Or you can just apply it on your skin to moisturise it.

Avon Planet Spa Islandi mineraalidega kehaõli on 150ml plastikpudelis. Tegu on läbipaistva õliga, mis imendub kiirelt jättes naha pehmeks ja niisutatuks. Kuna tegu on siiski õliga, siis ei tasu korraga nahale siiski liiga palju seda kanda, sest sel juhul võtab õli imendumine kaua aega ja lõpuks võib ikka nahk ebameeldivalt rasvaseks jääda. Avon Planet Spa Islandi mineraalidega kehaõli saab kasutada kolmel viisil. Näiteks võib lisada 1-2 korgitäit õli vannivette, et nautida mõnusalt lõõgastavat vanni. Või siis hoopis hoida õlipudelit 1-2 minutit soojas vees ning siis masseerida väike kogus õli niiskele nahale. Või siis võib seda naha niisutamiseks ka niisama nahale kanda. 

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Warming Face Mask

Avon Planet Spa Volcanic Iceland Warming Face Mask

Avon Volcanic Iceland Warming Face Mask comes in 50ml plastic tube. The product itself is white and creamy. Once applied to damp skin it instantly warms up and it feels amazing! The warming sensation lasts for about 30 seconds or so and after that it feels like a regular face mask. I like that this face mask works quickly and so you don’r have to wait forever to rinse it off. After rinsing it off my skin feels nice and smooth 🙂

Avon Planet Spa Islandi mineraalidega isesoojenev mask on 50ml plastiktuubis. Mask ise on valget värvi ja kreemjas. Niiskele nahale kandes muutub mask otsekohe mõnusalt soojaks ja see tunne on niiiii mõnus, eriti praegusel jahedal perioodil. Kahjuks aga kestab see soe tunne vaid nii umbes pool minutit. Mulle meeldib, et see mask töötab kiirelt ja seega ei pea pikki pikki minuteid ootama, et mask mõju hakkaks avaldama. Pärast isesoojeneva maski maha loputamist on nahk super mõnus ja sile 🙂

My final thoughts

Overall I like Avon Planet Spa Volcanic Iceland products a lot! My most favourite product out of these 4 has to be the Avon Volcanic Iceland Warming Face Mask. I just love its warming effect and how my skin feels after using it. But not far behind are Purifying Body Mud Mask and Moisturising Body Souffle. They both work great and I enjoy using them. The Body Oil isn’t bad, but I’m just not really an oil-person.

Although my overall experience with these Planet Spa Volcanic Iceland products is positive then there is one thing I’m not exctly loving – their scent. They have rather strong smell that reminds me of some kind of product for men. Luckily that smell will fade once applied to skin.

To purchase Avon products, contact your Avon sales representative

Kokkuvõttes meeldivad mulle Avon Planet Spa Islandi mineraalidega tooted! Minu kõige lemmikum nendest neljast on kahtlemata isesoojenev mask. Mulle lihtsalt niiväga meeldib see soojaks muutumise efekt ning see kui mõnus mu näonahk pärast selle kasutamist on. Isesoojenevast maskist ei jää palju maha ka puhastav mudamask kehale ja niisutav kehakreem. Mõlemad tooted täidavad oma ülesande hästi ning nende kasutamine on nauding. Kehaõli ei ole samuti halb, ent miks ta neist neljast tootest alles viimane on lemmikute järjestuses on see, et ma lihtsalt pole just õlide inimene. 

Ent kuigi mu kogemus Avon Planet Spa Islandi mineraalidega toodetega on positiivne, siis on üks asi, mis mulle nende toodete juures väga ei meeldi – nende lõhn! Kõigil neljal tootel on suhteliselt tugev aroom, mis meenutab mulle pigem mingit meestele mõeldud toodet. Õnneks aga see lõhn hajub pärast toodete nahale kandmist.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

10 Comments

 1. DJ December 1, 2015
  • Leelo December 2, 2015
  • Yasmine Choudhry December 3, 2015
 2. AdriD December 3, 2015
 3. Cass A December 3, 2015
 4. Alpa Dutia December 3, 2015
 5. Christine Holliday December 4, 2015
 6. Rachel Beltz December 4, 2015
 7. Martina Evans December 4, 2015
 8. Tamashibeauty December 14, 2015

Leave a Reply

50 Shares
Stumble2
+112
Tweet
Share6
Pin28
Share