BYS Black Magic Eyeliner

Hi!
My today´s review is about BYS Black Magic Eyeliner that you have seen in use HERE and HERE
 
Hei!
Minu tänane arvustus on BYS Black Magic lainerist, mille ostsin jällegi juba aprillis Kaubamajast ning kasutanud olen seda kokku vast nii umbes kuu jagu. 
BYS Black Magic Eyeliner
I did some googling and found that this eyeliner is described as a new spin on your everyday powder and liquid eyeliner. It is a gel eyeliner and shadow. Perfect for creating sultry smoky eyes or achieving that perfect line. 
Kuna selle laineriga ei tulnud kaasa mingit infot peale koostisosadenimekirja, siis guugeldades leidsin, et BYS Black Magic lainerit kirjeldatakse kui uut vaatenurka puuderjale ja vedelale lainerile. See on geel-lainer ning lauvärv. Täiuslik kirgliku suitsusilma tegemiseks või perfektse laineri joone saavutamiseks.
 
Ingredients/ Koostis
review, swatches
Well this is an interesting product and when I purchased it then I expected it to be only an eyeliner and that’s it. So I have been using it from time to time as a liner and I absolutely hate it! It smears and smudges all day and it fades (see the photo below how it fades just with one swipe). But I do like it as a base for dark eyeshadow and also it works for smoky look. 

Tegu on huvitava tootega. Kui ma selle ostsin siis ma eeldasin et tegu on tavapärase geel-laineriga. Aegajalt olen seda lainerina kasutanud ning mulle ei meeldi see lainerina, kuna ta läheb laiali ja määrib terve päev :S ning tuhmub halliks. Alumisel pildil on näha, et vaid ühe sõrmetõmbega kaob see lainer nahalt. Aga näiteks tumeda lauvärvi alla baasiks on see igati ok ning samuti suitsusilma tegemiseks.

BYS Black Magic Eyeliner
Likes & dislikes
What I like
– easy to apply
– works well as a base for dark eyeshadow
– works for creating a smoky eye
– doesn´t irritate my eyes
 
Dislikes
– smudges and smears
– fades
– difficult to remove completely from skin
– in my opinion does not work very well as an eyeliner
So in conclusion this Black Magic Eyeliner is very bad eyeliner, but it works as a creamy eyeshadow. Would I purchase it again? NO
Meeldimised ja mitte meeldimised
Mis mulle meeldib
– lihtne peale kanda
– sobib baasiks tumedale lauvärvile
– sobib suitsusilma tegemiseks
– ei ärrita silmi
 
Mis mulle ei meeldi
– määrib ja läheb laiali
– päevajooksul kulub halliks
– raske lõplikult nahalt eemdalda
– minu arvates laineriks ei sobi
 
Kokkuvõttes on Black Magic lainer väga halb lainer end kreemja lauvärvina on ta ok. Kas ma ostaks seda veel? EI

Leave a Reply

25 Shares
Tweet15
+17
Pin1
Share1
Stumble1