NOVExpert Gentle Make-Up Removing Milk review

Hi!
Today I have NOVExpert Gentle Make-Up Removing Milk review for you. I purchased it from Buduaari turg in March. I have been using it about a month I can´t say it´s bad, but for some reason I had higher expectations for it.
 
Täna on mul teile NOVExpert õrna meigieemalduspiima ülevaade. Ostsin ma  selle Buduaari turult märtsis ja kasutanud olen seda umbes kuu. Ei saa öelda, et tegu oleks halva tootega, aga minu ootused sellele olid vist kõrged.
natural mild makeup remover

Information from the packaging  

usage information

Ingredients

gentle makeup removing milk
NOVExpert Gentle Make-Up Removing Milk comes in 150ml plastic tube. Its formula is creamy and it has nice mild scent that makes using this make-up remover milk pleasant. As you can see there is two ways you can use this. I actually use both ways. When I remove my eye makeup then I apply cleansing milk with cotton pad and remove with cotton pad. When I use it for cleaning my face then I apply it on my face using fingertips and then rinse my face with water. I finish cleaning routine with NOVExpert Delicious Toner with 3 Citrus Fruits.
NOVExpert õrn meigieemalduspiim on  150ml plastiktuubis. Selle koostis on kreemjas ning sellel on meeldiv tagasihoidlik lõhn, mis teeb selle meigieemalduspiima kasutamise mõnusaks. Nagu inglisekeelselt õpetuselt on näha siis saab seda kasutada kahel viisil. Variant 1: masseerida näppudega näole ja loputada maha puhta veega. Puhastamine lõpetada toonikuga. Variant 2: kanda näole vatipadjaga ning eemaldada vatipadjaga, mis on niisutatud toonikuga. Mina kasutan põhimõtteliselt mõlemat varianti. Silmameigi eemaldamiseks kannan puhastuspiima näole vatipadjaga ja eemaldan vatipadjaga ning kogunäo puhastamiseks masseerin puhastuspiima näole sõrmedega ning loputan maha puhta veega. Puhastamise lõpetan toonikuga.
The good news is that it takes off ALMOST all my makeup (including mascara). But the bad news is that it takes some time to remove my eye makeup completely and when it gets into my eyes then it stings :S During the time I have used it I haven´t noticed any irritation and I like that itdoes not makeu my skin dry.
Hea uudis on see, et NOVExpert õrn puhastuspiim võtab maha enamvähem kogu meigi (sh ripsmetuši). Ent halb on see, et silmameigi eemaldamine võtab aega ning silma sattudes on kipitustunne garanteeritud. Selle aja jooksul mil ma seda nüüd kasutanud olen ei ole ma märganud naha ärritust ning samuti ei muuda NOVExpert meigieemalduspiim mu nahka kuivaks.

Likes & dislikes

Likes
+ does not irritate my skin
+ doesn´t make my skin unpleasantly dry
+ takes off almost all my makeup (can´t comment about waterproof mascara since I am currently using only regular mascaras)
+ mild scent
+ easy to use
Dislikes
– takes bit too long to remove eye makeup
– stings when it gets into eyes
– if you are using more makeup on your face (foundation, powder etc) then it might not completely remove it
In conclusion it is nice product that does it job.

Meeldimised & mitte meeldimised

Meeldimised
+ ei ärrita nahka
+ ei muuda mu nahka ebameeldivalt kuivaks
+ võtab edukalt maha enamvähem kogu meigi (ei saa siiski kommenteerida kuidas veekindla ripsmetuši eemaldamine õnnestub, kuna kasutan hetkel vaid tavalisi ripsmekaid)
+ meeldiva lõhnaga
+ lihtne kasutada
Mitte meeldimised
– silma meigi mahavõtmine võtab kohati kaua aega
– silma sattudes kipitab
– kui kasutada näol rohkem meiki (jumestuskreem, puuder jne) siis ei pruugi see puhastuspiim seda lõplikult näolt eemaldada

 

Kokkuvõttes on tegu normaalse tootega, mis teeb oma töö ära. NOVExpert meigieemalduspiim jt tooted on saadaval nt http://www.allorganic.ee

2 Comments

  1. Unknown June 11, 2013
  2. Miss L June 11, 2013

Leave a Reply

11 Shares
Tweet8
Pin1
Share1
+11
Reddit