Adorebox October

monthly subscription box
Time for another Adorebox review! Adorebox is monthly subscription box that has been available in Estonia since July. It costs €11.99 per month and it is delivered to your doorstep. To find out more about it you can visit their website www.avastailu.ee.
Jälle on käes aeg uudistada, mis oli minu oktoobrikuises Adorebox´s. Adorebox on ilutoodete karbike, mida on võimalik endale igakuiselt tellida. Maksab see 11.99€ kuus ja kuller toob selle sulle koju kätte. Rohkem infot Adorebox´i kohta leiad www.avastailu.ee lehelt.
So couple of days ago I recieved October´s Adorebox. (You can find my review of September´s box HERE.) This time the box contained total of 8 items (skin and hair care products, fragrance sample, hairband, small cosmetic bag, lip balm). I was surprised that there weren´t any makeup products this time, but oh well….. I don´t complain 😛
monthly subscription box

whats inside

Nii siis mõned päevad tagasi sain kätte oktoobrikuise Adorebox´i. (Septembrikuisest saadetisest võite lugeda SIIT) See kord oli krbis kokku kaheksa asja (naha- ja juuksehooldus tooteid, peapael, kosmeetika kotike, huulepalsam, lõhna näidis). Minu üllatuseks meigitooteid seekord polnud, aga no mis siis ikka, põhjust virisemiseks pole.
So lets start.
First of all the hairband. I was bit surprised to find this in the box, but I actually like it. It looks cute 😛 and I can also use it as a hair tie ( I already did :P).
Niisiis alustame.
Kõigepealt siis lillega peapael. Olin üllatunud, et selline asi ilutooodete karbis leidus, aga mulle see tegelikult täitsa meeldib. Peapeal näeb armas välja ja seda saab ka juuksekummina kasutada (juba kasutasingi :P).
accessories, grey, gray
Next Technic Vintage Lip Balm – Long Island Iced Tea. Smells nice, feels nice, has this great vintage design- like it!
Järgmisena Technic Vintage huulepalsam – Long Island Iced Tea. Lõhnad hästi, huultel mõnus ja lahed vanaaegse disainiga – meeldib!
Long Island Iced Tea
Next we have Ducray Anaphase Stimulating Cream Shampoo that is promised to strengthen the hair and prepares the scalp for anti-hair loss treatments. I am very excited over this shampoo, because probably you know I had a baby in September and you also probably know that some time after giving birth hair starts to fall out. Mine haven´t, yet, but they will and so I am very happy to try this shampoo 😛
Adorebox´s oli ka reisisuuruses Ducray Anaphase stimuleeriv šampoon-kreem. Lubatakse, et selle regulaarne kasutamine aitab kaasa juuste arvukuse säilimisele ja annab neile tagasi nende algse kohevuse ja jõu. Nagu te tõenäoliselt teate siis septembris sündis minu beebi ja tõenäoliselt teate, et mingi aeg peale sünnitust hakkavad juuksed välja langema. Minu juuksed veel ei ole hakanud välja langema, aga igatahes olen rõõmus, et mul on võimalus seda šampooni proovida ja ehk mingil määral seda väljalangemist vähendada (yeah lootus sureb viimasena :P).
Anaphase stimulating shampoo
Next we have A-Derma Exomega Emollient cleansing oil for face and body in travel size. It contains Rhealba Oat Plantlets. This cleansing oil gently cleanses, moisturises and gives suppleness to atopic and very dry skins of infants, children and adults. I think I will wait cold weathers to try this product, because usually when it is very cold outside then my skin is usually quite dry.
A-Derma Exomega pehmendav puhastusõli näole ja kehale. See puhastusõli sisaldab rhealba kaera kasve ning puhastab õrnalt naha seda niisutades ning andes elastsust atoopsele ja väga kuivale imikute, laste ja täiskasvanute nahale. Selle toote proovimise lükkan ma edasi sellesse aega kui ilmad lähevad väga külmaks, kuna tavaliselt muutub mu nahk siis üsna kuivaks.
shower gel
Lavera Basis Sensitive hand cream with organic almond & organic shea butter is my favorite product from October´s Adorebox. I like it! I have used it ever since I received the box and there is really nothing not to like. I hope I have time to to better review some time in the future 😛
Lavera Basis Sensitive orgaaniline kätekreem on seekord minu lemmiktoode oktoobri Adorebox´st. Ma olen seda kasutanud alates Adorebox´i kätte saamisest ja selle kreemi juures ei olegi midagi sellist, mis mulle ei meeldiks. Loodan, et kunagi tulevikus on mul aega sellest ka pikem ülevaade teha 😛
with organic almond & shea butter
October´s Adorebox also contained Avéne Extremely Gentle Cleanser for sensitive and irritated skin in travel size. I have tried it couple of times and so far impressions are good. 
Oktoobrikuine Adorebox sisaldas ka Avéne eriti õrna puhastustvahendit õrnale nahale. Olen seda mõned korrad juba kasutanud ja seni on muljed positiivsed.
for sensitive and irritated skin
 
Next two items were so called bonus items. First bonus item was Oscar de la Renta fragrance Intrusion sample. Since I am very very bad at describing scents then I won´t even try do that:P, but I can say that in my opinion this is nice, fresh scent  and I would definitely consider getting the full size product. The second bonus item was small Avéne cosmetic bag. It is measures 13 x 13,5 x 4 cm and it is just prefect for some must have makeup or travel size beauty products.
Järgmised kaks asja olid nn boonus tooted. Esimene boonus oli Oscar de la Renta lõhna Intrusion näidis. Kuna ma sakin lõhnade kirjeldamises, siis seda ma isegi ei ürita, aga igatahes minu arvates on tegu mõnusa värske lõhnaga ja kindlasti kaalun ma selle hankimist täissuuruses. Teine boonus toode oli Avéne väike läbipaistev kosmeetika kott. Selle mõõtmed on 13 x 13,5 x 4cm ja seega on see just paras, et ära mahutada mõned nö “must have” kosmeetika või reisisuuruses ilutooted.
 

fragrance sample

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
And thats it! Even though there weren´t any makeup products in Adorebox this time I am still happy with this month´s box. And I just LOVE the Lavera hand cream 😛
Ja ongi kõik! Kuigi sel korral ei olnud karbis ühtegi meigitoodet, siis olen ikkagi selle sisuga rahul. Ja ma lihtsalt ARMASTAN Lavera kätekreemi 😛

No Responses

Leave a Reply

4 Shares
Share3
+11
Share
Reddit
Share