Review: VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water

VIVI is a brand that I had never heard of before July when they sent me a really good 12 Herbs Shampoo for the review. And when I visited their new store in Tallinn in August I purchased VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water. This face wash sounded like something I might like and to tell you the truth I wasn’t disappointed 😉

VIVI on bränd, millest ma enne juulikuud, kui nad mulle katsetamiseks VIVI 12 ürdi šampooni saatsid, ei olnud varem üldse kuulnud. Augustis avas VIVI poe Tallinnas ning siis ostsin ma endale VIVI roosiveega näopesuvahu. See näopesuvaht tundus kirjelduse järgi nagu midagi minu jaoks ja ütlen kohe ära, et pettuma ma oma ostus ei pidanud 😉

VIVI Face wash foam with rose flower water

VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water is made of organic surfactants and enriched with rose flower water. It is promised to gently wash away makeup-up and cleans pores. It doesn’t irritate eyes or skin. Rose water helps to soften the skin, while extracts of green tea, hops and witch hazel cleanse the skin and tone the skin. Betaine, lactic acid, D-panthenol and sodium lactate soften and moisturize the skin.

VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water comes in a plastic bottle with a convenient pump. The foam itself is nice and airy, and it has a lovely rose scent. VIVI Face Wash feels very mild on my skin and so at first I wasn’t sure if it can remove any makeup. But, I was pleasantly surprised that it actually removes light makeup (BB cream + powder) quite well and it even removes some mascaras pretty well.

I like that VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water cleanses my skin without making it unpleasantly dry. After using this face wash foam my skin feels clean and hydrated.

Overall I like VIVI Face Wash Foam with Rose Flower Water a lot! It works great on my normal to dry skin.

VIVI roosiveega näopesuvaht on valmistatud naturaalsetest koostisosadest ja seda on rikastatud roosiõliga. Vaht puhastab naha õrnalt meigist ja eemaldab mustad täpid ilma nahka ja silmi ärritamata. Roosivesi aitab nahka pehmendada, samas kui rohelise tee, humala ja nõiapuu ekstrakt nahka puhastavad ja toniseerivad. Betaiin, piimhape, D-pantenool ja naatriumlaktaat pehmendavad ja niisutavad nahka.

VIVI näopesuvaht roosiveega on mugavas pumbaga pudelis. Vaht ise on mõnusalt õhuline ning sellel on õrn roosilõhn. VIVI näopesuvaht tundub mu nahal meeldivalt õrn. Kui ma seda vahtu päris esimest korda kasutasin, siis ma ei olnud kindel, kas ta üldse suudab mu näonahka puhastada, aga minu suureks üllatuseks saab VIVI roosiveega näopesuvaht edukalt hakkama kergema meigi (BB kreem+puuder) maha võtmisega ja isegi mõne ripsmetušši eemaldamisega. 

Mulle meeldib, et VIVI näopesuvahend roosiveega teeb mu naha puhtaks ilma seda liigselt kuivatamata. Pärast näopesuvahu kasutamist on mu näonahk puhas ja niisutatud. 

Kokkuvõttes olen ma VIVI roosiveega näopesuvahendiga väga rahul. See sobib minu normaalsele-kuivemapoolsele nahale hästi ning teeb mu naha puhtaks ilma seda ebameeldivalt kuivaks ja kiskuvaks muutmata.

VIVI tooteid saab lähemalt uudistada nende poes Tallinnas Sikupilli keskuses. VIVI brändi ja toodetega saab tutvuda ka nende netilehel SIIN, aga kogu nende tootevalikuga tutvumiseks soovitan külastada nende Leedu lehte SIIN

Leave a Reply

60 Shares
Stumble51
+13
Tweet
Share4
Pin2
Share