NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie – Cherry Smash

I guess you can never have enough lip products, right? Last week I started testing NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie in a lovely red shade Cherry Smash and I was surprised how nice it felt on my lips…

Ühel naisterahval ei saa vist kunagi olla liiga palju huulte jaoks mõeldud tooteid? Eelmisel nädalal jõudis minu suur testimise ja katsetamise laine NYX Chunky Dunk niisutava huulepliiatsini toonis Cherry Smash. Minu esmamuljed sellest olid igatahes super head, sest see tundus huultel niiiii mõnus …

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie - Cherry Smash swatches and review

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie is described as a makeup bag must have product. It has a satiny smooth formula that is light and sheer, yet buildable the more you apply. It never needs a sharpener because its portable package propels and repels for ease of use and no product is wasted. Chunky Dunk lippies are available in 12 shades.

NYX Chunky Dunk niisutav huulepliiats on kirjelduse järgi toode, mis peaks olemas olema igas meigikotis. Selle satiinjalt pehme koostis on kerge ja läbipaistev, ent samas on võimalik saavutada ka tugevamat tulemust kui huultele kanda mitu kihti toodet. Chunky Dunk niisutav huulepliiats ei vaja teritajat kuna ta on keeratavas tuubis. Chunky Dunk huulepliiatsid on saadaval 12 värvitoonis.

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie - Cherry Smash swatches and review

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie looks like a jumbo lip pencil. I like that it is a twist up pencil and so I don’t need a sharpener 🙂 Shade Cherry Smash looked super red in the tube, however, on my skin and lips it looks rather delicate even if I apply more than 1 or two layers.

NYX Chunky Dunk niisutav huulepliiats näeb välja nagu tüüpiline ponstakas pliiats. Mulle meeldib, et tegu on keeratava pliiatsiga ja seega ei pea ma seda eraldi teritama. Toon Cherry Smash tundub super punane, aga seda käeseljal ja hiljem huultel katsetades üllatusin meeldivalt kuna tulemus jääb kena ja tagasihoildlik ja seda isegi siis, kui huultel rohkem kui 1 või kaks kihti toodet on.

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie - Cherry Smash swatch

I love the formula of NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie in Cherry Smash because it feels light and moisturising. It feels like a lip balm on my lips and that’s really nice. Shade Cherry Smash stays on my lips around 3 hours or so if I don’t eat or drink, but even after the color has faded, my lips still feel moisturised.

Overall I like NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie in Cherry Smash because it adds lovely red color to my lips and keeps my lips soft and moisturised.

NYX Chunky Dunk niisutava huulepliiatsi konsistents on hästi kerge ja niisutav. Huultele kandes meenutab see rohkem huulepalsamit kui näiteks huulepulka 😀 Toon Cherry Smash püsib mu huultel umbes 3 tundi, kui ma ei söö ega joo vahepeal. Tore on aga see, et isegi kui värvitoon on huultelt kadunud, siis meeldiv niisutatud tunne püsib  edasi.

Kokkuvõttes olen mina igatahes NYX Chunky Dunk niisutava huulepliiatsiga toonis Cherry Smash väga rahul, sest lisab mu huultele värvi ning hoiab mu huuled pehmete ja niisutatutena.

NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie - Cherry Smash swatch

And here’s my simple daytime makeup from last Friday. For this look I used products from Avon, NYX and Essence.

Ja siin siis üks lihtne päevane meigilook eelmisest reedest 🙂 Selle meigi tegemiseks kasutasin tooteid Avonilt, NYX’lt ja Essence’lt.

simple daytime makeup look

What I used

makeup look with NYX Chunky Dunk Hydrating Lippie - Cherry Smash

2 Comments

  1. Ivana J November 8, 2016

Leave a Reply

60 Shares
Stumble52
+13
Tweet
Share2
Pin3
Share