Restore the healthy look of damaged hair with Dove Regenerate Nourishment products

Dove is known for its good and budget friendly body and hair care products. My today’s post is of Dove Advance Hair Series Regenerate Nourishment hair care products that are perfect for damaged and extremely distressed hair. I started using Dove Regenerate Nourishment shampoo, conditioner, hair mask and serum back in September and because of the bold promises my expectations were high.

Dove on üsna tuntud oma heade aga taskukohase hinnaga keha- ja juuksehooldustoodete poolest. Minu tänane postitus on Dove Regenerate Nourishment juuksehooldussarjast. Alustasin sarjas oleva šampooni, palsami, juuksemaski ja õliseerumi kasutamist septembris ning kuigi ma üldjuhul täissuuruses tooteid reisile kaasa ei vea, siis need kolm toodet tegid minuga kaasa isegi 3 nädalase USA reisi 😛

Dove Regenerate Nourishment hair care products

Untitled

Dove Regenerate Nourishment hair care products are promised to regenerate the healthy look and feel of extremely damaged hair. These products are promised to make your hair stronger and smoother. Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment products are formulated with Red Algae + Keratin NutriComplex that helps to replenish nutrients and penetrates deep inside the strands.

Dove Regenerate Nourishment juuksehooldustooted aitavad säilitada juuste tervise hoolimata rohkest töötlusest ja ravida tekkinud kahjustusi. Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment tooted sisaldavad toitainerikast punavetikat, mis aitab saavutada tugevad ja elujõulised juuksed ka ülikahjustatud kiharate korral. Sari põhineb Keratin Nutri Complex tehnoloogial, mis ravib juukseid sügavuti, andes tulemuseks pehmed, tugevad ja kergesti modelleeritavad juuksed.

Dove Regenerate Nourishment shampoo & conditioner

Nourishing Dove Regenerate Nourishment shampoo and conditioner are promised to regenerate the healthy look and feel of overly processed hair as if damage had never happened.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment shampoo and conditioner come in a 250ml tube. Both products are pearly white and smell nice. The shampoo lathers nicely and helps to cleanse my hair. I like that it makes my hair clean and leaves them feeling pleasantly soft.

The conditioner has a nice texture, however, it isn’t as thick and creamy as most of the conditioners meant for damaged hair. I like that this conditioner makes my hair even softer. After using this conditioner, it is much easier to comb my towel dried hair, however, sometimes I do need something extra to makes my hair completely smooth.

Dove igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toitva koostisega šampoon ja palsam peaksid lubaduste kohaselt taastama liigselt töödeldud juuste terve väljanägemise. 

Dove šampoon ja palsam on mõlemad mugavas 250ml tuubis. Mõlemal tootel on pärljas valge värvus ning meeldiv lõhn. Dove Regenerate Nourishment šampoon vahutab hästi ning teeb mu juuksed puhtaks. Samas ei muuda ta mu juukseid ebameeldivalt kuivaks vaid hoopis vastupidi – mu juuksed on pärast mõnusalt pehmed.

Palsamil on hea tekstuur, aga see ei ole nii paks ja kreemjas, kui enamik kahjustatud juustele mõeldud palsameid. Mulle meeldib, et Dove Regenerate Nourishment palsam muudab mu juuksed veelgi pehmemaks. Pärast palsami kasutamist on mul juukseid tunduvalt lihtsam kammida, ent vahel on siiski täiuslikult siledate juuste saavutamiseks vaja veel ka midagi lisaks (nagu näiteks õliseerumit 😉 ). 

Dove Regenerate Nourishment shampoo & conditioner

Dove Regenerate Nourishment Rescue Créme Mask

Dove Regenerate Nourishment Rescue Créme Mask is described as a deeply nourishing and conditioning hair mask with Red Algae+Keratin NutriComplex. This hair mask is suitable for dry and damaged hair in need of repair.

Dove Regenerate Nourishment Rescue Créme Mask comes in a 200ml plastic jar. The mask itself is white and it has a nice scent. I have been using this hair mask once a week. I like that it makes my hair nicely soft, smooth and easy to brush. It doesn’t make my hair greasy nor weigh it down.

Dove Regenerate Nourishment mask on kirjelduse järgi sügavalt toitev ja niisutav juuksemask, mida on täiustatud punavetika + Keratin Nutri Complex’ga. See juuksemask on eriti sobilik kuivadele ja kahjustatud juustele.

Dove Regenerate Nourishment juuksemask on 200ml plastik purgis. Juuksemask ise on valge värvusega ning meeldiva lõhnaga. Mina kasutan seda juuksemaski üks kord nädalas. Mulle meeldib, et Dove Regenerate Nourishment juuksemask muudab mu juuksed mõnusalt pehmeks ja siledaks ning kergelt kammitavaks. Positiivne on see, et see juuksemask ei muuda mu juukseid raskeks ja peadligi hoidvaks ning samuti ei hakka juuksed kiiremini rasvaseks muutuma.

Dove Regenerate Nourishment Rescue Creme Mask

Dove Regenerate Nourishment Serum-In-Oil

Dove Regenerate Nourishment Serum-In-Oil is described as the first hair serum-in-oil from Dove. It instantly rescues your hair’s healthy look and feel, giving it softness and shine. It also helps to strengthen brittle hair and prevent split ends.

Dove Regenerate Nourishment Serum-In-Oil comes in a 50ml plastic bottle with a convenient pump. The oil itself looks and feels like a typical oil and it smells lovely. I use it on my towel-dried hair. I apply 2-3 pumps of oil to my hair and then brush my hair. I like that it instantly makes my hair softer and makes brushing my hair super easy. My hair feels smooth and looks healthy.

Dove Regenerate Nourishment õliseerum peaks lubaduste kohaselt koheselt taastama juuste terve väljanägemise. Seerum muudab juuksed pehmeks ja säravaks. Lisaks aitab see seerum tugevdada katkevaid juukseid ning vähendada juukseotste lõhenemist.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment õliseerum on 50ml plastik pudelikeses, millel on mugav pump. Toode ise on nagu õli ikka ja lisaks on sellel mõnus lõhn. Mina kasutan Dove õliseerumit põhiliselt pärast juuste pesu käterätikuivadel juustel. Kuna minu juuksed on hetkel õlgadest natuke allapoole siis kasutan ma 2-3 pumbatäit õli. Mulle meeldib, et see õliseerum muudab mu juuksed koheselt pehmeks ning kergesti kammitavaks. Pärast õli kasutamist on mu juuksed kenasti siledad ning näevad terved välja. 

Dove Regenerate Nourishment Serum In-Oil

As I mentioned before, I have been using Dove Regenerate Nourishment shampoo, conditioner, hair mask and serum since September. These products came with bold promises and I’m happy that they actually did a pretty good job living up to those promises. My hair looks healthy and I have fewer split ends then I normally. After using these hair care products, my hair is soft, shiny and easy to comb. Some nourishing haircare products make my hair greasy faster, but I haven’t noticed that with these Dove products.

Nagu ma juba eelnevalt mainisin, olen ma Dove Regenerate Nourishment šampooni, palsamit, juuksemaski ja õliseerumit kasutanud alates Septembrist. Selle sarja tooted tulid julgete lubadustega taastada rikutud juuste terve välja nägemine ning ma olen meeldivalt üllatunud, et need tooted suutsid neid lubadusi päris kenasti täita. Minu juuksed näevad välja tervemad ning samuti on juukseotsad tervemad kui muidu. Mulle meeldib, et pärast nende juuksehooldustoodete kasutamist on juuksed pehmed, läikivad ning neid on kerge kammida. Mõned samalaadsed tooted hakkavad mingil hetkel mu juukseid kiiremini rasvaseks muutma, ent nende toodetega ma seda täheldanud ei ole 🙂 

Leave a Reply

165 Shares
Pin99
Stumble56
Share4
+14
Share1