Goodbye cellulite! Hello firmer skin with Stenders!

Well, before introducing you some good Stenders anti-cellulite products that have helped to make the skin on my thighs firmer, I will have to tell you that for the best results you should combine anti-cellulite products with massage, exercising and healthy eating! Plus don’t forget that we all are different, which means that, although the products seemed to work for me, they might not work for you.

Enne kui tutvustan teile mõnusaid Stendersi tooteid, mis aitasid muuta naha mu reitel pringimaks, pean kohe ära ütlema, et parimate tulemuste saavutamiseks tuleb tselluliidi vastaseid kreeme kombineerida massaaži, tervisliku toitumise ning trenni tegemisega. Ja unustada ei tasu ka seda, et me kõik oleme erinevad, st et tooted, mis minu puhul töötavad, ei pruugi Sinul sama tulemust anda.

Goodbye cellulite! Hello firmer skin with Stenders!

Untitled

Stenders is known for its good body and skin care products. This year they came out with products that are promised to help visibly reduce the appearance of orange-peel skin and make skin firmer and smoother. I have used these (Detox Body Scrub, Anti-cellulite Massage Oil & stenders beautiful contours body serum) over 1.5 months and so it’s time to share my opinion of these products with you 🙂

Stenders on tuntud heade keha- ja nahahooldustoodete poolest ning sel aastal lisandus nende valikusse kolm toodet, mis peaksid lubaduste kohaselt aitama vähendada apelsinikoore efekti ja muutma naha pringimaks ja siledamaks. Mina olen neid tooteid (Detox kehakoorija, tselluliidivastane massaažiõli & kehakontuure vormiv seerum) kasutanud nüüdseks 1,5 kuud ja seega on aega teiega jagada ende muljeid nendest toodetest.

Stenders Detox Body Scrub

Stenders Detox Body Scrub is a skin’s texture refining body scrub, that is made with 100% natural exfoliants. It’s fortified with five firmness-enhancing essential oils – spearmint, bergamot, lemon, sweet and bitter orange. It also contains glycerine and neem extract for additional moisturising and regenerating benefits.

The detox scrub thoroughly eliminates old cells and deeper impurities and delivers a pleasant massage effect. It helps to improve microcirculation and oxygen supply to new cells and revives tired-looking skin. Skin will be left feeling smoother and more perceptive for deeper hydration.

Stenders detox-kehakoorija on naha tekstuuri parandav koorija. See sisaldab 100% looduslikke koorivaid osakesi ja viit essentsõli (aedpiparmündi-, bergamoti-, sidruni-, magusa ja mõru apelsini õli), mis aitavad nahka pringimaks muuta. Lisaks on selles glütseriin ja neemipuuekstrakt, mis aitavad nahka täiendavalt niisutada ja taastada.

Detox-koorija puhastab naha hoolikalt vanadest naharakkudest ja sügavamast mustusest. Samas pakub ta nahale meeldivat massaažiefekti, mis aitab parandada mikrotsirkulatsiooni ja rakkude varustamist hapnikuga. Pärast koorija kasutamist on nahk siledam ning valmis tõhusaks niisutamiseks.

stenders detox body scrub

Stenders Detox Body Scrub comes in a 230g plastic jar. The scrub looks like any other body scrub and it smells so good! I absolutely love its citrus scent ♥ 

Stenders detox-kehakoorija on 230 grammises plastik purgis. Kehakoorija näeb välja nagu iga teine kehakoorija ja sellel on imehea lõhn! Detox-kehakoorija tsitruselõhn sai kiirelt minu lemmikuks 

stenders detox body scrub

I absolutely love Stenders Detox Body Scrub! It feels so nice on my skin and after using it my skin feels super smooth and firmer. On a very sensitive skin this body scrub may feel a bit too harsh, however, since I like scrubs that I can feel working on my skin, then I like it.

I like that this scrub didn’t make my skin unpleasantly dry and Stenders Anti-cellulite Massage Oil and Stenders Beautiful Contours Body Serum seemed to have much better effect after using it.

Stenders detox-kehakoorija on neist kolmest tootest minu kõige suurem lemmik! See on hästi mõnus koorija, mis muudab mu naha siledaks ja natuke nagu ka pringimaks. Väga tundlikule nahale ei pruugi see koorija sobida, sest võib nahal tunduda natuke liiga karm. Ent kuna mulle meeldivad koorijad, mida ma nii öelda tunnen töötamas, siis mulle sobib ta hästi.

Mulle meeldib, et Stenders detox-koorija ei muuda ma nahka vastikult kuivaks, vaid hoopis kenasti niisutatuks. Lisaks tundub, et ka Stenders tselluliidivastane massaažiõli ja Stenders kehakontuure vormiv seerum mõjuvad kuidagi hoopis paremini kui neid kasutada pärast detox-kehakoorijat 🙂

Stenders Anti-Cellulite Massage Oil

Stenders Anti-Cellulite Massage Oil is a natural, deeply nourishing massage oil. It contains 5 powerful essential oils (spearmint, bergamot, lemon, sweet and bitter orange), that are blended with almond and grape seed oils to soften the skin and deliver noticeable results. In combination with a massage, it helps to stimulate microcirculation, which leads to improved elasticity and smoothes the skin, preventing and visibly reducing the appearance of orange-peel skin.

Stenders tselluliidivastane massaažiõli on naturaalne sügavalt toitev õli. See sisaldab viit väärtuslikku essentsõli (aedpiparmündi-, sidruni-, bergamoti-, magusa ja mõru apelsini õli), mis on segatud magusmandli- ja viinamarjaseemneõliga, et nahka pehmendada ja saavutada silmnähtavaid tulemusi. Kasutades Stenders tselluliidivastast massaažiõli koos regulaarse massaažiga paraneb naha mikrotsirkulatsioon. Selle tulemusena paraneb naha elastsus, nahk muutub siledamaks ning märgatavalt väheneb naha apelsinikoore efekt.

stenders anti cellulite massage oil

Stenders Anti-Cellulite Massage Oil comes in a 150ml bottle. The oil itself looks and feels like a typical oil. It has a similar scent to the detox body scrub, however, the scent is rather faint. Lately, my skin has been dryer than normally and so Stenders Anti-Cellulite Massage Oil sinks into my skin rather fast without leaving any greasy residues. After using anti-cellulite massage oil, my skin feels soft and nourished.

Stenders tselluliidivastane massaažiõli on 150ml plastik pudelis. Õli ise on välimuselt nagu tüüpiline õli. Selle lõhn sarnaneb detox kehakoorija lõhnale, ent see aroom on tunduvalt nõrgem. Kuna viimasel ajal on mu nahk olnud tavalisest palju kuivem, siis imendub Stenders tselluliidivastane massaažiõli suhteliselt kiiresti ning nahk ei jää selle kasutamise järgselt rasvaseks. Pärast õli kasutamist on mu nahk meeldivalt pehme ning toidetud.

Stenders Beautiful Contours Body Serum

Stenders Beautiful Contours Body Serum is a deeply moisturising daily body treatment. Besides the blend of 5 essential oils (spearmint, lemon, bergamot, sweet and bitter orange) it also contains caffeine and neem leaf extract. This serum helps  to tone the skin and improve its elasticity. It helps to redefine your silhouette and leave the skin feeling smoother and suppler.

Stenders kehakontuure vormiv seerum on igapäevaseks nahahoolduseks mõeldud sügavalt niisutav seerum. Selles sisaldub viis essentsõli (aedpiparmündi-, sidruni-, bergamoti-, magus- ja mõruapelsini õli) ja lisaks veel kofeiin ja neemipuulehe ekstrakt. Kehakontuure vormiv seerum aitab nahka toniseerida ja parandada selle elastusust. See aitab säilitada kehavormi ning muuta naha pringimaks ja siledamaks.

stenders beautiful contours body serum

Stenders Beautiful Contours Body Serum comes in a 200ml tube. The serum itself is white and creamy. It has a lovely citrus scent. Once applied to the skin, it feels lightweight and cooling. It absorbs rather fast and it doesn’t leave any greasy or sticky residues. After using this serum my skin feels smooth, soft and moisturised, and it also feels firmer.

Stenders kehakontuure vormiv seerum on 200ml tuubis. Seerum ise on kreemjas ning valge värvusega. Kehakontuure vormival seerumil on mõnus tsitruselõhn. Nahale kandes tundub seerum meeldivalt kerge ning veidi jahutav. See imendub üsna kiirelt ning ei jäta nahka vastikult rasvaseks või kleepuvaks. Pärast seerumi kasutamist jääb mu nahk sile, pehme ning niisutatud ja tundub pringim.

My opinion of Stenders anti-cellulite products

Well, these three body care products from Stenders come with bold promises. I have using these products together and I like that I can actually see some results. My skin looks and feels firmer and softer which is great. Of course my skin doesn’t look 100% flawless after using these, but better then before 😉 My most favourite product out of these three is the Detox Body Scrub because it’s simply amazing ♥♥♥

You can find out more about Stenders and it’s beauty products stenders-cosmetics.com

Minu arvamus Stenders figuuri parandavatest toodetest

Kokkuvõttes võib öelda, et olen kõigi kolme katsetatud tootega rahul 🙂 Nagu enamik ilutooteid, nii ka need Stendersi figuuri parandavad tooted, tulid julgete lubadustega. Ent kui osade samalaadsete toodete puhul efekt on täitsa null, siis Stendersi detox-kehakoorija, tselluliidivastase massaažiõli ja kehakontuuride tugevdamiseks mõeldud seerumi puhul on effekt täitsa olemas. Kahjuks küll ei ole ma veel saavutanud veatult siledat nahka reitel ja kõhul, ent tulemus on siiski olemas 🙂 Minu kõige lemmikum toode neist kolmest oli detox-kehakoorija, sest see oli lihtsalt nii mõnus!!! 

Stendersi ilutoodete kohta saab rohkem infot stenders-cosmetics.ee

Leave a Reply

114 Shares
Pin100
Share6
+16
Tweet1
Stumble1