Lotte Hair Ties | Lotte juuksevõru

Before telling you more of Lotte Hair Ties, I should probably tell you who Lotte is 🙂 Lotte is a jolly doggy-girl from a very popular Estonian children’s book. The book about Lotte and her friends came out in 2000 and soon it had many fans both among both children and adults. ( You can read more about Lotte HERE).

Back in July, I was sent a set of Lotte hair ties for the review. These hair ties  instantly reminded me those Invisibobble hair ties that were very popular at some point. For me, those hair ties seemed so weird because they reminded an old-school telephone cord 😀 😛 Anyway I started using Lotte hair ties as soon as I received them because all my favourite hair ties had broken and so I needed something good and hair friendly quick.

Lottet teab vist iga väike ja suur eestlane 😀 Ja eks seda, et erinevaid Lotte pildi ja nimega tooteid on aastate jooksul tehtud palju palju, teab vist ka igaüks. Juulis saabus minuni üks pakike salon24.eu’lt ning lisaks Joico juuksehooldustoodetele, millest saite lugeda SIIN ja SIIN, olid pakis ka Lotte juuksevõrud. Kuna mu eelmised lemmik juuksekummid olid tolleks hetkeks kahjuks kõik katki/kadunud/välja veninud, siis võtsin Lotte juuksevõrud koheselt kasutusse ja lootsin parimat 😛

Lotte Hair Ties Lotte juuksevõru

Lotte hair tie is promised to always keep your hair in place. It doesn’t leave dents on your hair and it will help to reduce problems with tangles. It also helps to avoid split ends. Lotte hair tie works great for a ponytail, a bun or updo.

Lotte juuksevõru peaks lubaduste kohaselt hoidma juuksed kenasti kinni ka kõige suurematel seiklejatel. Juuksevõru ei jäta juustele jälgi ning samuti aitab see vältida pusade tekkimist ja juuste katkemist. Lotte juuksevõru sobib hästi nii krunniks, hobusesabaks kui ka muudeks ülespandud soenguteks.

Lotte juuksevõru

So Lotte hair ties remind me of Invisibobbles. I didn’t have much belief in them and I wasn’t sure if they are any good, however, Lotte hair ties pleasantly surprised me. They actually keep my ponytail up pretty much all day without any problems. They don’t even slide out of my hair if I go jogging 😀 Yay! And I love how well Lotte hair ties keep my bun in place.

This hair tie shouldn’t leave any marks or dents on my hair and it really doesn’t. Also, it has never tangled in my hair 🙂 Since I have been using Lotte hair ties quite a lot, then they have somewhat stretched, but they still work well 🙂

Niisiis Lotte juuksevõru näeb välja üsna sarnane eelpool mainitud Invisibobble’ga. Ega mul neisse juuksevõrudesse palju usku just ei olnud, sest kuidas on võimalik, et juuksekumm, mis meenutab vanakooli telefoni juhet, saab olla nii hea ja efektiive 😀 Kasutamise käigus pidin aga tõdema, et ega Lotte juuksevõrudele midagi ette heita ei olegi 😛 Nad hoiavad mu juuksed edukalt hobusesabas kinni ning isegi joostes ja sportides ei libise juuksevõru mu juustest välja. Ning eriti meeldib mulle kuidas Lotte juuksevõru mu juukseid krunnis kinni hoiab 🙂  

Lotte juuksevõru ei tohiks juustesse jätta mingeid jälgi ning ega tõesti pärast juuste hobusesabast lahti võtmist mingit ranti juustes märgata eriti ei ole. Lisaks ei ole see juuksevõru seni ka mu juustesse takerdunud ega pusasid hakanud tekitama. Kuna olen Lotte juuksevõrusid päris tihti kasutanud, siis eks nad mingil määral on ikka välja veninud, aga seni see nende efektiivsust vähendanud ei ole.

Lotte juuksevõrusid ja juukseharju saab osta Salon+ salongidest ja e-poest ja salon24.eu lehelt.

krunn Lotte juuksevõruga

 

Leave a Reply

72 Shares
Share70
+11
Pin1
Reddit
Share