Bee Good Vanilla and Honey Lip Balm

Bee Good is a British skincare brand that was created in 2008 by husband and wife team. They started using honey and beeswax to create natural skincare products. This led to the first award-winning products – a lip balm and a hand cream that were produced in their kitchen using old recipes. My today’s post is of Bee Good Vanilla and Honey lip balm which I received in my last month’s Lookfantastic Beauty Box.

Bee Good on Suurbritannia nahahooldustoodete bränd, mis sai alguse 2008. aastal. Selle asutajateks oli abielupaar, kes hakkas kasutama mett ja mesilasvaha naturaalsetes nahahooldustoodetes. See viis suurepäraste toodeteni: huulepalsami ja kätekreemini, mida toodeti vanaemade retseptide järgi. Minu tänane postitus on Bee Good vanilje ja meega huulepalsamist. See huulepalsam jõudis minuni tänu augustikuisele Lookfantastic Beauty Box ilukarbikesele.

bee good vanilla and honey lip balm

Bee Good Vanilla and Honey Lip Balm is promised to soothe and repair dry, chapped lips. Its intensely reparative formula is enriched with protective British Beeswax to soften, strengthen and moisturise lips. This antioxidant-rich lip balm expertly relieves discomfort and dryness.

Bee Good vanilje ja mee huulepalsm peaks lubaduste kohaselt kuivi ja katkisi huuli parandama ja rahustama. Selle intensiivne koostis on rikastatud mesilasvahaga, mis aitab huuli pehmendada, tugevdada ja niisutada. See antioksüdantide rikas huulepalsam leevendab oskuslikult huulte kuivust ja ebamugavustunnet.

bee good vanilla and honey lip balm

Bee Good Vanilla and Honey Lip Balm comes in a 10ml tube with a tapered tip, that makes application of the lip balm easy. The lip balm itself smells good and it even tastes good, but don’t worry the taste isn’t super strong. Bee Good lip balm makes my lips instantly softer and it feels really nice.

I like that this Vanilla and Honey Lip Balm doesn’t feel sticky on my lips and so its great for everyday use. It doesn’t add any color to my lips, but it does add some lovely natural shine.

Overall I’m pretty happy with Bee Good Vanilla and Honey Lip Balm because it works well for me. Btw I have also tried it as a cuticle balm for a couple of times and it worked well 🙂

Bee Good vanilje ja mee huulepalsam on 10ml tuubis, millel on kaldus ots, mis muudab palsami peale kandmise mugavaks. Palsam ise on kreemika värvusega ning sellel on meeldiv lõhn (ja isegi maitse 😛 ) Bee Good huulepalsam muudab mu huuled koheselt pehmeks ja mõnusaks. 

Mulle meeldib, et Bee Good vanilje ja mee huulepalsam ei jää mu huultel ebameeldivalt kleepuv ja seega on seda mõnus igapäevaselt kasutada. See huulepalsam huultele värvi ei lisa, ent veidi kerget läiget küll 🙂 

Kokkuvõttes olen ma Bee Good vanilje ja mee huulepalsamiga igati rahul, sest see mõjub minu huultele hästi. Muide, mõned korrad olen seda kasutanud ka küünenahkade niisutamiseks ja see töötas täitsa hästi.

Leave a Reply

95 Shares
Stumble53
Share21
Pin17
+14
Reddit