Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black

My experience with Korean cosmetics has so far been good or very good. My today’s post is of Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black. Beauty People is a new Korean brand for me and prior this eyeliner I didn’t know anything about it.

Minu senine kogemus Korea kosmeetikaga on olnud kas hea või väga hea. Tänases postituses tutvustan teile Beauty People Fast 10s geelpliiatsit toonis Diamond Black. Beauty People on minu jaoks täitsa uus Korea kosmeetika bränd, millest ma enne seda silmalainerit isegi kuulnud ei olnud. 

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black

Untitled

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil is a twist-type eyeliner that delivers highly pigmented color to eyelids and it dries just in only 10 seconds. This eyeliner is promised to be waterproof and smudge-proof.

Beauty People Fast 10s geellainer on keeratav silmalainer, mis lubaduste kohaselt peaks andma tugeva pigmendiga tulemuse, mis kuivab vaid 10 sekundiga. Lisaks on see lainer veekindel ning see ei lähe laiali.

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black review and swatches

Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil comes with a pull-out sharpener. This sharpener ensures that the tip of your eyeliner pencil is always ready for application.

Beauty People Fast 10s geelpliiats tuleb koos teritajaga, mis on peidus pliiatsi teises otsas. Tänu teritajale on pliiatsi ots alati terav ja kasutusvalmis 🙂

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black is dark charcoal shade with small glitter. This pencil is incredibly soft and easy to use! It just glides on my lash line with ease and I can even use it for tightlining 🙂 It really is waterproof and it stays on all day. It even stays put after a workout which is amazing!

Since this is waterproof eyeliner then I recommend using a good makeup remover for removing it. The downside of this pencil is that even after taking off your makeup there might be some glitter here and there left around your eyes.

Overall I’m super happy with Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black because it is soft, glides on with ease and stays on all day!

You can order Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencils from yesstyle.com

Beauty People Fast 10s geellainer toonis Diamond Black on tumehall, enamvähem must lainer sädelevate pisikeste litritega. Pliiats ise on meeldivalt pehme ning selle kasutamine on väga lihtne ja mugav. Beauty People geelpliiats libiseb kergelt ripsmepiirile ning see sobib isegi tightlining tehnikaks (ehk siis kui lainerijoon tõmmatakse ripsmepiiri alla, võimalikult silma lähedale). Muide, kes oskab tightlining tehnikale kena eestikeelset nimetust öelda, siis palun andke märku 🙂 

Lisaks on see geellainer veekindel ning minul püsib ta peal terve päeva ilma laiali minemata või määrimata. Kuna tegu on veekindla pliiatsiga, siis soovitan selle eemaldamiseks kasutada head silmameigieemaldajat. Ent isegi pärast efektiivse meigieemaldaja kasutamist on vahepeal silmaümbruses näha tillukesi sädelevaid tükikesi. 

Kokkuvõttes olen Beauty People Fast 10s geel-lainer pliiatsiga väga rahul, sest seda on mugav ja lihtne kasutada ning see püsib peal terve päeva. 

Beauty People Fast 10s geelpliiatseid saab tellida näiteks yesstyle.com

Beauty People Fast 10s Gel Eye Liner Auto Pencil in Diamond Black swatches

Leave a Reply

134 Shares
Stumble1
+13
Tweet2
Share88
Pin40
Share