Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture with Chia Seed

My experience with Avon Nutra Effects line products so far has been good and so my today’s post is of a new product in this line. Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture with Chia Seed for body, face and hands is promised to keep skin moisturised up to 48 hours.

Minu senine kogemus Avon Nutra Effects sarja toodetega on seni olnud igati hea. Tänases postituses tutvustan teile uut Avoni Nutra Effects Velvet Soft niisutavat chia seemnetega kreemi näole, kätele ja kehale. Lubaduste kohaselt peaks see kreem hoidma naha niisutatuna kuni 48tundi.

Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture with Chia Seed for body, face and hands

Untitled

Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture cream with chia seeds is described as a velvety soft moisturizing cream that is suitable for normal to dry skin. It keeps the skin soft and moisturized up to 48 hours and restores its healthy glow. Omega-3 fatty acids help to strengthen the skin’s protective barrier, while vitamins and minerals nourish the skin. Nutra Effects Velvet Soft Moisture cream is free of parabens and dyes and it is suitable for sensitive skin.

Avon Nutra Effects Velvet Soft niisutav kreem on kirjelduse järgi rikkalik niisutav kreem, mis sobilik normaalsele ja kuivale nahale. Kreem hoiab naha pehme ja niisutatuna kuni 48 tundi ning taastab selle terve sära. Omega-3 rasvad aitavad tugevdada naha kaitsebarjääri, samas kui vitamiinid ja mineraalid nahka toidavad. Nutra Effects Velvet Soft niisutav kreem ei sisalda parabeene ja värvaineid ning see on sobilik ka tundlikule nahale.

avon nutra effects velvet soft niisutav chia seemnetega kreem naole katele ja kehale

Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture cream is white. It has a rather pleasant scent. The cream itself is lightweight and it absorbs fast. I like that it doesn’t leave a greasy or sticky film on my skin.

After using Velvet Soft Moisture cream my skin feels pleasantly soft and smooth. Even my dry elbows feel surprisingly soft and nourished 🙂 It keeps my skin moisturised for quite a long time, although, I’m not sure if it lasts up to 48 hours. It feels more like up to 24 max.

In conclusion I like Avon Nutra Effects Velvet Soft Moisture with Chia Seed quite a lot. It is a good cream for everyday use and its budget friendly.

Avon Nutra Effects Velvet Soft niisutav kreem on valge värvusega ning sellel on meeldiv lõhn. Nahale kandes tundub kreem meeldivalt kerge ja see imendub kiirelt. Mulle meeldib, et Velvet Soft niisutav kreem ei jäta mu nahale ebameeldivat rasvast või kleepuvat kihti. 

Pärast Avon Nutra Effects Velvet Soft niisutava kreemi kasutamist on mu nahk meeldivalt pehme ja tundub katsudes sile. Isegi mu küünarnukid, mis muidu kipuvad kuivad ja kohati vaat, et isegi karedad olema, on kenasti pehmed ja toidetud. Kreem hoiab mu naha niisutatuna pikka aega, ent ma pole kindel, et tulemus tõesti kuni 48 tundi kestab. Pigem tundub, et see toimib kuni 24 tundi.

Kokkuvõttes olen ma Avon Nutra Effects Velvet Soft niisutava kreemiga igati rahul. Tegu on mõnusa igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kreemiga, millel on taskukohane hind. Tavahind 200ml purgil on 8.00€ ja praegu kehtivas kataloogis on sel soodushind 3.99€!

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

avon nutra effects velvet soft moisture with chia seed

Leave a Reply

23 Shares
Stumble1
+18
Tweet
Share5
Pin9
Share