Avon Life for Her EDP

Avon perfume collection has a new addition. Avon Life EDP is exclusively designed by Kenzo Takada. He was the first Japanese high couture fashion designer in Paris. Kenzo is a well-known designer who designs beautiful luxury fragrances, couture fashion lines and skincare products.

Avoni suurepärane parfüümikollektsioon on saanud jälle täiendust! Avon Life for Her parfüümvesi on valminud koostöös rahvusvaheliselt tuntud lõhna- ja moelooja Kenzo Takadaga. Kenzo Takada oli esimene jaapanlasest kõrgmoelooja Pariisis. Ta on tuntud nii oma kõrgmoe loomingu kui ka luksuslike lõhnade ja nahahoolduse toodete poolest. 

Avon Life for Her EDP

Untitled

Avon Life for Her EDP is a floral woody fragrance for women. It contains a luxurious blend of water lily, violet and iris flower.

  • Top notes are citruses, white tea, water lily and red apple
  • Middle notes are violet, peony and Japanese cherry blossom
  • Base notes are iris, patchouli and ambrette (musk mallow)

Avon Life for Her parfüümvesi kuulub puidu-lillelõhnade kategooriasse. Tegu on luksusliku parfüümiga, mis ühendab endas elegantset segu vesiroosist, kannikesest ja iirisest.

  • Tipunoodis on tunda tsitrust, valget teed, vesiroosi ja punast õuna
  • Parfüümvee südames on kannike, pojeng ja jaapani kirsiõied
  • Põhjanootideks on iiris, patšuli ja muskus-kassinaeris

Avon Life for Her parfüümvesi

Avon Life for Her EDP comes in a simple bottle with a top that reminds me of a flower. The design of the bottle is simple, but yet so pretty and feminine. I like that is light fragrance and so it doesn’t feel heavy or smothering. I prefer this perfume for daytime use, however, it works for night time too. It stays on my skin around 6 hours or so.

Overall I think that Avon Life for Her EDP is a good daytime perfume perfect for those who prefer lighter fragrances.

Avon Life parfüümvesi on lihtsa kujundusega pudelis. Pudeli muudab eriliseks aga selle kork, mis meenutab oma disainilt lille. Kuigi pudeli disain on lihtne, on see siiski kaunis ja naiselik. Mulle meeldib, et Avon Life parfüümvesi on kergem lõhn ning see ei mõju mulle lämmatavalt. Eelistan Life for Her parfüümvett kasutada päevasel ajal, aga samas sobib ta ka õhtuseks ajaks. Minu nahal püsib see parfüüm kuskil 6 tundi, mis on täitsa okei tulemus. 

Kokkuvõttes on minu arvates Avoni ja Kenzo Takada koostöös valminud lõhn hea ning eriti sobilik neile, kes eelistavad pigem kergeid aroome.

Avon Life for Her parfüümvesi on saadaval alates tänasest! Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

One Response

  1. Olivia Douglass October 28, 2016

Leave a Reply

17 Shares
Stumble1
+18
Tweet1
Share5
Pin2
Share