Avon Cream Blush and Highlighter Duo

If you prefer soft blush color and modest highlighter then Avon Cream Blush and Highlighter Duo is probably a good choice for you! Avon sent me this highlighter and blush duo for the review and although I wasn’t exactly loving it at first, then at the moment I am using it daily 🙂

Kui eelistate õrnu põsepuna toone ning tagasihoidlikku highlighterit, siis Avon kaks-ühes põsepuna ja särapulk on tõenäoliselt midagi teie jaoks. Avon saatis selle kahepoolse kreemja jumestuspulga mulle katsetamiseks mõned nädalad tagasi ja kuigi esialgu ei olnud ma sellest just eriti vaimustuses, siis praeguseks on sellest saanud toode, mida kasutan igapäevaselt.

Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo

Untitled

Avon Cream Blush and Highlighter Duo is a creamy 2 in 1 makeup product that contains a soft blush for the apples of your cheeks and highlighter for cheekbones and browbones.

Avon kaks-ühes põsepuna ja särapulk on kahepoolne kreemjas jumestuspulk, mis annab põskedele värvi ning lisab nahale sära.

Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo

Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo comes in an easy to handle black tube. Both the blush and highlighter are nice and creamy. They feel lightweight on my skin and they are easily blendable.

The blush shade is super universal and I like that it is buildable. So you can add just a modest hint of color to your cheeks or apply it more for more dramatic look. The highlighter shade is light beige with shimmer. This highlighter might be a bit too shimmery for some.

Avon Ideal Flawless kaks-ühes põsepuna ja särapulk on mugavas lihtsasti kasutatavas tuubis. Nii põsepuna kui ka highlighter on meeldivalt kreemja konsistentsiga, mis nahale kandes jääb kerge ning mida on lihtne hajutada.

Põsepuna toon on hästi universaalne ning mulle meeldib, et vastavalt soovile on võimalik seda peale kanda kas vähem või rohkem. Särapulga toon on beežikas ning selles on sädelevad osakesed. 

Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo swatches

When it comes to using Avon Cream Blush and Highlighter Duo then there are two ways that I have tested.

1. I apply the blush and highlighter straight on my face and then blend it with a brush. I have tried different brushes, however, my favourite so far is Real Techniques Stippling Brush that I normally use for applying foundation. You can also use your fingers for blending 😉

Mis puutub Avon kaks-ühes põsepuna ja särapulga kasutamisesse, siis olen katsetanud selleks kahte viisi. 

1. Kannan highlighteri ja põsepuna nahale ning siis hajutan pintsliga. Olen katsetanud erinevaid pintsleid, aga seni on kõige parema tulemuse andnud Real Techniques Stippling Brush pintsel, mida tavaliselt kasutan jumestuskreemi peale kandmiseks. Muide hajutamiseks võid kasutada ka enda sõrmi 😉 

how to use Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo

2. The second way I have tried and that I love the most is that I first take some colour on my brush and then apply the product where needed.

2. Teine viis mida katsetanud oled ja mis mulle enim meeldib on selline, et kõigepealt võtan toote pintslile ja siis kannan alles nahale. 

how to use Avon Cream Blush and Highlighter Duo

Avon Ideal Flawless Cream Blush and Highlighter Duo last on skin almost a whole day which is good. I like that both blush and the highlighter look natural on my skin and so I can use them for my everyday looks.

Avon kaks-ühes kreemjas põsepuna ja highlighter püsivad minu nahal enamvähem terve päeva. Mulle meeldib, et mõlemad jäävad mu nahal loomulikud ning seega saan neid kasutada enda igapäevase meigi tegemisel.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Avon Cream Blush and Highlighter Duo review. Avon kaks-ühes põsepuna ja särapulk

For this makeup look I used …. / Selle meigilooki jaoks kasutasin ma ….

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

217 Shares
Stumble1
+16
Tweet
Share109
Pin101
Share