Sohvy Blackcurrant Body Cream | Sohvy Mustsõstra Kehakreem

Do you like blackcurrants? Then cruelty free Sohvy Blackcurrant Body Cream is something for you! This budget friendy body cream contains 99% natural ingredients and it’s handmade in Estonia 🙂 All Sohvy skincare products are free from artificial colourants, parabens, sulfates, mineral oils and silicones.

Kas armastad mustsõstraid? Siis Sohvy Mustsõstra Kehakreem on midagi Sinu jaoks 😉 See taskukohase hinnaga kehakreem on tehtud 99% naturaalsetest koostisosadest ning see on valminud käsitööna Eestis. Kõik Sohvy tooted on vabad värvainetest, parabeenidest, sulfaatidest ja mineraal- ja silikoonõlidest. Lisaks ei ole Sohvy ilutooteid testitud loomadel 🙂 

Sohvy Blackcurrant Body Cream Sohvy Mustsõstra Kehakreem

Untitled

Sohvy Blackcurrant Body Cream moisturises and protects the skin without damaging it. It helps to repair the structure of the skin, while Vitamins A, C, D and E make skin healthy. Vitamin F protects the skin from the signs of ageing.

Sohvy Mustsõstra Kehakreem niisutab ja kaitseb nahka, ilma seda samas kahjustamata. Kreem parandab naha struktuuri, samas kui vitamiinid A, C, D ja E ning polüfenoolid aitavad tagada naha tervise. F vitamiin aitab nahka kaitsta vananemise eest.

Sohvy Mustsõstra Kehakreem

Cruelty free Sohvy Blackcurrant Body Cream comes in a cute pink 150ml plastic jar. The cream itself is rather thick and it smells heavenly! Although Sohvy Blackcurrant cream is thick, then it feels nicely lightweight and refreshing, once applied to the skin. This cream instantly moisturises my skin and keeps it moisturised and smooth all day.

Blackcurrant body cream absorbs rather fast and it doesn’t leave my skin feeling greasy or sticky. However, the lovely scent will linger on my skin for an hour or so.

I have been using Sohvy Blackcurrant Body Cream for about a month now and so far I love it! It even works on my rather dry elbows and makes them incredibly soft.

Julmusevaba Sohvy Mustsõstra Kehakreem on armsas roosas 150ml potsikus. Kreem ise on tihke konsistentsiga ning see lõhnab imeliselt! Kuigi kreem on üsna paks, siis nahale kandes jääb ta pigem hoopis kerge ja värskendav. Mustsõstra kehakreem niisutab koheselt mu nahka ning hoiab selle niisutatu ja pehmena enamvähem terve päeva.

Sohvy Mustsõstra Kehakreem imendub mu nahka üsna ruttu ning nahale ei jää ebameeldivalt kleepuvat või rasvast kihti. Samas meeldiv lõhn püsib mu nahal nii umbes tunnikese.

Olen Sohvy Mustsõstra Kehakreemi kasutanud nüüdseks umbes kuujagu ning seni olen sellega väga rahul! Eriti positiivne on see, et see kreem suudab isegi mu üsna kuivad ja karedad küünarnukid terveks päevaks uskumatult mõnusaks muuta.

Sohvy kehakreeme saab tellida www.loverte.com

Sohvy Blackcurrant Body Cream

Leave a Reply

31 Shares
Pin15
Share8
+17
Stumble1
Share