Moshi Full Of Secrets

Hi, beauties! In May I shared with you my post of Moshi Anna Minna face scrub and my today’s post is of another Moshi 100% natural product. Moshi Full Of Secrets body scrub is a simple body scrub that contains just 6 ingredients and it smells heavenly!

Hei, kaunitarid! Mais jagasin teiega enda muljeid Moshi Anna Minna näokoorijast ja mu tänane postitus on veel ühest mõnusast Moshi looduslikust tootest. Moshi Full Of Secrets kehakoorija hõrk tsitrus on lihtne toode lihtsas pakendis ning sellel on vaid 6 koostisosa ning imehea lõhn 😉

Moshi Full Of Secrets

Moshi Full Of Secrets body scrub is described as a deeply moisturising and nourishing body scrub. It gently exfoliates the skin and makes it silky smooth again.

Ingredients: Sucrose, Olea europaea, Sesamum indicum, Vitis vinifera, Tocopherol, Parfum.

Full Of Secrets body scrub comes in a simple 250ml plastic bottle. It looks like sugar in the bottle and it smells incredible! Although this body scrub is promised to gently scrub the skin, then it might feel bit harsh on a very sensitive skin, however, on my skin it feels great. Since I like scrubs that I can feel on my skin then I like this one too 🙂 After using this Moshi body scrub, my skin feel so nicely smooth and silky, and I don’t even have to apply any extra body lotion because this body scrub leaves my skin nourished and moisturised.

Overall I like Moshi Full Of Secrets body scrub a lot because it smells great, makes my skin smooth and it’s made of natural ingredients 🙂

Moshi Full Of Secrets kehakoorija hõrk tsitrus on kirjelduse järgi sügavniisutava ja toitva toimega. See koorib nahka õrnalt ning muudab naha mõnusalt siidiseks. 

Koostis: suhkur, oliiviõli, seesamiõli, viinamarjaõli, vitamiin E, parfüüm.

Full of Secrets kehakoorija hõrk tsitrus on lihtsa kujundusega 250ml plastik pudelis. Oma tekstuurilt näeb see koorija välja nagu suhkur ning sellel on imehea lõhn! Kuigi kirjelduse järgi peaks see kehakoorija nahka õrnalt koorima, siis väga tundlikul ja õrnal nahal võib ta natukene liiga karm tunduda. Minu nahal aga tundub ta selline hästi mõnus ning ma tunnen, kuidas suhkrukristallid mu nahalt surnud naharakke eemaldavad. Pärast koorija kasutamist on mu nahk nii mõnusalt pehme ja siidiselt sile ning niisutatud.

Kokkuvõttes on Moshi Full Of Secrets kehakoorija hõrk tsitrus hästi mõnus toode, mille kasutamist olen ma nautinud 101% 🙂 

Moshi toodetega saab tutvuda moshi.ee lehel ning samuti saab neid sealt mugavalt tellida.

Leave a Reply

20 Shares
Pin13
Share3
Stumble3
+11
Reddit