JOICO Color Endure Shampoo & Conditioner

A few weeks ago I showed you Joico Color Co+Wash Whipped Cleansing Conditioner that is really good 2 in 1 hair care product that cleanses and conditions hair. My today’s post is of sulfate-free Joico Color Endure shampoo and conditioner that are promised to protect the hair color.

Mõned nädalad tagasi näitasin teile super mõnusat Joico Color Co+Wash puhastavat vahtpalsamit värvitud juustele, mis juukseid puhastab ja samas ka hooldab. Minu tänane postitus on Joico Color Endure šampoonist ja palsamist, mis lubaduste kohaselt peaksid juuksevärvi kaitsma.

JOICO Color Endure Shampoo & Conditioner

Untitled

Sulfate-free Joico Color Endure shampoo and conditioner contain Multi-Spectrum Defense Complex that is rich in Green Tea, Antioxidants, and UV protectors. These all help to strengthen the hair and make it easily manageable, soft and shiny while fighting the fade-out. Bio-Advanced Peptide Complex aids in reconstruction. Color Endure shampoo is promised to extend color vibrancy 33% and maintain even red shades by a full 88%. The conditioner softens and protects the hair while locking in the moisture that helps to maintain the color and vibrancy.

Joico Color Endure shampoo and conditioner come in a 300ml plastic bottle (also available in a 1L bottle). They both smell nice. The shampoo is pearly white and it lathers well. It cleanses my hair while not making them unpleasantly dry or straw-like.

Color Endure conditioner is white and creamy and it instantly makes my hair soft. I usually keep it on my hair for about 1min and after rinsing my hair feels incredibly soft and smooth.

What surprised me the most after using Color Endure shampoo and conditioner is the fact that I don’t have use any extra leave-in treatments to detangle my hair. I can easily comb my hair without any problems 🙂

I have read complaints about Color Endure shampoo and conditioner that they make hair greasy, however, I haven’t noticed that so far.

Overall I like Joico Color Endure shampoo and conditioner because they make my hair easily manageable and soft and shiny. Since my hair is light blonde at the moment, then it is difficult to comment if my color has lasted better than normally, but I do like how my hair looks and feels after using them.

Sulfaadivabad Joico  Color Endure šampoon ja palsam sisaldavad Multi-Spectrum Defense Complexi, mis sisaldab rohelist teed, antioksüdante ja UV kaitset. Need kõik aitavad juukseid tugevdada ning muudavad need lihtsalt käsitsetavaks, pehmeks ja läikivaks ning samas võitlevad juuksevärvi kulumisega. Bio-Advanced Peptide Complexi  aitab juukseid taastada. Color Endure šampoon peaks lubaduste kohaselt pikendama juuksevärvi püsimist 33% ning isegi punased toonid peaksid püsima 88% paremini. Color Endure palsam lukustab juustesse niiskuse ning muudab juuksed pehmeks ja kaitseb neid.

Joico Color Endure šampoon ja palsam on mõlemad 300ml plastik pudelis (saadaval ka 1L pudelis). Mõlemal on meeldiv lõhn. Šampoon on pärlja valge värusega ning märgades juustes vahutab ta mõnusalt. Color Endure šampoon teeb mu juuksed puhtaks, aga samas ei muuda ta neid ebameeldivalt kuivaks või kuivade kõrte taoliseks. 

Color Endure palsam on valge ja kreemja konsistentsiga. Rätikukuivadele juustele kandes muudab ta koheselt mu juuksed pehmeks. Tavaliselt hoian seda juustes umbes 1 minuti ning pärast palsami välja loputamist on juuksed imeliselt pehmed ja siledad.

Mis mind Joico Color Endure šampooni ja palsami juures enim üllatas oli see, et pärast nende kasutamist ei pea ma juuste kammitavuse taastamiseks kasutama enam mingeid eri vahendeid. Juuksed on lihtsasti kammitavad ja pusadega probleeme ei ole. 

Olen lugenud, et mõnedel muudavad Color Endure tooted juuksed rasuseks, aga õnneks mina seda seni täheldanud ei ole. 

Kokkuvõttes olen Joico Color Endure šampooni ja palsamiga igati rahul, sest need muudavad mu juuksed pehmeks, läikivaks ja kergesti kammitavaks. Kuna mu juuksed on hetkel heleblondid, siis on üsna raske hinnata kas mu juuksevärv on tänu sellele šampoonile ja palsamile paremini püsinud kui muidu.

Joico juuksehooldustooteid saab osta Salon+ salongidest ja e-poest ja salon24.eu lehelt.

Leave a Reply

133 Shares
Stumble77
Pin41
Share13
+12
Reddit