Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick – Rose Tea

My today’s post is of a lipstick that I received as a gift with my last year’s Feelunique order when I ordered some Estée Lauder products. I used Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick in Rose Tea for a while and then I forgot about it until about a month ago while going through my makeup stash I found it again and sort of fell in love it again.

Minu tänane postitus on huulepulgast, mille eelmise aasta lõpupoole sain kaasa enda Feelunique.com tellimusega kui endale katsetamiseks mõned Estée Lauderi tooted tellisin. Kasutasin Estée Lauder Pure Color kauapüsivat huulepulka toonis Rose Tea veidi ja siis jäi ta kuidagi seisma kuni umbes kuu aega tagasi oma meigisahtlit koristades selle uuesti avastasin ja seda kasutama hakkasin.

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick Rose Tea Creme

Estée Lauder Pure Color lipstick in shade Rose Tea is a lovely dusty rose color. This lipstick is well pigmented and it feels so nice and creamy. It glides on my lips with ease making my lips soft. Lipstick contains apricot kernel, shea butter and murumuru butter that all help to moisturize and nourish my lips.

Estée Lauder Pure Color huulepulk toonis Rose Tea on kena heledam pruunikas punane toon. Tegu on hästi pigmenteeritud, mõnusalt kreemja huulepulgaga, mida on huultele kerge kanda ja mis muudab mu huuled pehmeks. Huulepulgas sisalduv aprikoosiseemne õli, shea ja murumuru või aitavad huuli niisutada ja hooldada. 

Estée Lauder Pure Color Long Lasting Lipstick in Rose Tea Créme

Shade Rose Tea seemed so dark in the lipstick tube, however, when I applied to my lips, it looked so natural. Rose Tea is one of those my-lips-but-better lipstick shades that is just perfect for everyday use.

Since shade Rose Tea looks so natural on my lips then it’s hard to tell how long the color exactly stays on my lips. However, my lips feel soft and moisturised at least half a day.

Toon Rose Tea tundus mulle alguses natukene liiga tume, aga huultele kandes tundus see kuidagi nii loomulik. Rose Tea on minu jaoks üks neist huulepulga toonidest, mis oma tagasihoidliku värvi tõttu on sobilik igapäevaseks kasutamiseks. 

Kuna toon Rose Tea näeb mu huultel välja üsnagi loomulik, siis on üsna raske öelda kaua värv täpselt peal püsib, aga igatahes on mu huuled mõnusalt pehmed ja niisutatud vähemalt pool päeva 🙂

Estée Lauder Pure Color Rose Tea makeup look featuring Estee Lauder, Lumene, Avon, REN

What I used for my makeup look

On my nails is Avon BB 7 in 1 Nail Colour in Caring Créme

Leave a Reply

41 Shares
Stumble20
+14
Tweet1
Share2
Pin14
Share