Simple daytime makeup look & Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry

Avon has new lipstick Shine Burst Gloss Stick lipstick line. Shine Burst Gloss Stick is promised to be as glossy as a lip gloss and cover like a lipstick and smell like fruits. Today I want to show you Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry.

Avonil on väljas uued läikivates tuubides Shine Burst huulepulgad, mis läigivad nad huuleläiked, katavad nagu huulepulkad ning lõhnavad nagu puuviljad. Minul on teile täna näitamiseks Avon Shine Burst huulepulk toonis Vivid Cherry. 

Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry

Untitled

Avon Shine Burst Gloss Sticks give your lips supreme shine and rich colour that is bursting with hydrating coconut oil and caring superfruits. They are silky smooth and easy to apply and they feel comfortable on your lips.

Avon Shine Burst huulepulgad annavad huultele suurepärase läike ja rikkaliku värvi tänu niisutavale kookoseõlile ja huuli hooldatavatele super puuviljadele. Shine Burst huulepulki on lihtne peale kanda ning nad jäävad huultel mõnusad.

Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry on my lips

Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry is lovely creamy berry purple. I was surprised that it is so well pigmented. It glides on my lips with ease and feel moisturising. I like that it doesn’t feel sticky. Shade Vivid Cherry stays on my lips for a couple of hours, but the good news is that it survives a cup of coffee or a quick snack 🙂

Avon Shine Burst huulepulk toonis Vivid Cherry on kena kreemjas marjavärvi toon. Selle pigmenteeritus oli mulle meeldivaks üllatuseks. Huulepulga peale kandmine on lihtne ning mulle meeldib, et ta hoiab mu huuled niisutatuna ja samas ei muuda neid ebameeldivalt kleepuvaks. Toon Vivid Cherry püsib mu huultel paar-kolm tundi, aga hea uudis on see, et tass kohvi või kiire snäkk huulevärvi oluliselt vähemaks ei kulutanud.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Avon Shine Burst Gloss Stick in Vivid Cherry swatch

Simple daytime makeup look with Avon makeup products

For this look I used Avon makeup products. Most of the products I have already shown you, however, I did use one new product for this look – Avon cream blush and highlighter duo. It is a new interesting product that contains soft blush for the apples of your cheeks and creamy highlighter for cheekbones and browbones.

Selle lihtsa meigi tegemiseks kasutasin Avoni meigitooteid. Enamikku kasutatud toodetest olen teile juba siin blogis näidanud, ent üks siin kasutatud toode on täitsa uus – Avon kreemjas kaks-ühes põsepuna ja sära pulk. Tegu on uue huvitava tootega, mille ühes otsas on kreemjas põsepuna ja teises nahale sära lisav särapulk. Pikem postitus sellest on tulemas juba järgmisel nädalal 😉 

simple daytime makeup look with Avon simple daytime makeup look

What I used / Mida ma kasutasin

 

avon makeup products

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

323 Shares
Stumble59
+16
Tweet
Share57
Pin201
Share