Get perfect nude nails with AVON BB 7-in-1 Nail Colour

Avon has new nail polishes that are perfect for those who avoid eye-catching colors on their nails (due to their work or maybe just because of their personal preference). Avon BB 7-in-1 Nail Colour is available in four modest shades: Caring Créme, Perfect Pink, Restoring Beige and Lilac Love. Avon sent me two of the shades (Caring Créme & Restoring Beige) for the review and so today I’m going to show them to you 🙂

Avon on välja tulnud uute küünelakkidega, mis on sobilikud neile, kellele erksad lakitoonid küüntel ei meeldi, ent kes ikkagi sooviksid enda küüsi lakkida. Avon Seitse-ühes BB-küünelakk on saadaval neljas tagasihoidlikus toonis: Caring Créme, Perfect Pink, Restoring Beige ja Lilac Love. Avon saatis mulle katsetamiseks kaks nendest toonidest (Caring Créme & Restoring Beige) ja seega tänases postituses saategi neid minu küüntel näha.

Get perfect nude nails with AVON BB 7-in-1 Nail Colour

Untitled

Avon BB 7-in-1 Nail Colour gives your nail 7 benefits

 • Creamy, flawless colour
 • Built-in base coat
 • Increases nail strength
 • UV filter to prevent yellowing
 • Smooth nail ridges
 • Protect nails
 • Covers imperfections

Avon Seitse-ühes BB-küünelakil on 7 suurepärast omadust:

 • annab küüntele terve välimuse
 • kena loomulikku tooni
 • varjab iluvead küüntel
 • sisaldab UV-filtrit ning kaitseb küüsi laikude ja kollaseks muutumise eest
 • tugevdab küüsi
 • silub küünepinda
 • on ka aluslaki eest

AVON BB 7-in-1 Nail Colour Caring Creme Restoring Beige

On my nails, you can see two coats of Caring Créme and Restoring Beige. I didn’t use any base or top coat. When it comes to the colour, then both shades look so natural and modest. Caring Créme is lovely light beige shade and Restoring Beige is dark beige.

Minu küüntel näete kahte kihti Avon Seitse-ühes BB-küünelakki toonis Caring Créme ja Restoring Beige. Ma ei kasutanud alus-ega pealislakki. Toon Caring Créme on kena helebeež lakk ning Restoring Beige tumebeež.

AVON seitse ühes BB-küünelakk Colour Caring Creme Restoring Beige

My opinion of Avon BB 7-in-1 nail polish

Avon BB 7-in-1 nail polish comes in a 10ml bottle. The formula of both shades (Caring Créme and Restoring Beige) is good and I had no problems with application. The first layer looked a bit too uneven and patchy, however, after the second coat, the result looked pretty much flawless – just as promised.

I like that both the first and second coat of polish dried on my nails rather fast. I was surprised that even without base or top coat Avon BB 7-in-1 polishes lasted on my nails for 4-5 days 😀 Although, Avon BB nail polish makes nail ridges smoother, then it will not cover or hide them completely and as you can see they are still somewhat visible.

I haven’t noticed any strengthening effect yet, but let’s face it – I haven’t used this polish long enough.

Overall I like Avon BB 7-in-1 nail polish a lot because it dries relatively quick on my nails and lasts up to 5 days.

Minu arvamus Avon Seitse-ühes BB-küünelakist

Avon Seitse-ühes BB-küünelakk on 10ml küünelaki pudelis. Mõlema tooni (Caring Créme & Restoring Beige) konsistents on mõnus ning laki peale kandmine probleeme ei tekitanud. Esimene laki kiht jäi natuke liiga ebaühtlane ja laiguline, ent teine kiht lakki muutis tulemuse kauniks. 

Minu jaoks positiivseks üllatuseks oli, et nii esimene kui ka teine lakikiht kuivasid mu küüntel suhteliselt ruttu. Ka laki püsivus üllatas mind, sest ilma alus- ja pealislakita püsis Avon Seitse-ühes BB-küünelakk mu küüntel 4-5 päeva 😀 Kuigi lubaduste kohaselt peaks Avon BB-küünelakk küünepinda siluma, siis ta siiski sügavaid vagusid ja jooni päris ära ei peida. 

Seni ma laki tugevdavat effekti märganud ei ole, aga olgem ausad, ma ei ole Avon Seitse-ühes BB-küünelakki ka veel piisavalt kaua kasutanud.

Kokkuvõttes meeldivad mulle Avon Seitse-ühes BB-küünelakid toonis Caring Créme ja Restoring Beige, sest nad kuivavad mu küüntel suhteliselt kiiresti ning tulemus püsib kuni 5 päeva. 

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

One Response

 1. Anna August 17, 2016

Leave a Reply

184 Shares
Stumble1
+15
Tweet
Share97
Pin81
Share