Stand Out From The Crowd with NEW Avon Alpha for Her EDP

Avon has come out with a new perfume – Avon Alpha for Her EDP. Avon Alpha is an oriental fruity fragrance that comes in a simple beautiful bottle.

Avonil on väljas uus parfüüm, mida täna teilegi näitan 🙂 Avon Alpha parfüümvesi naistele on idamaiste puuviljalõhnade kategooriasse kuuluv lõhn, mis tuleb lihtsas, aga kenas pudelis.

Avon Alpha parfüümvesi naistele

Untitled

Avon Alpha for Her is an oriental fragrance for extraordinary woman. According to the Avon brochure, this perfume has keynotes of ripe raspberries, delicate water lilies and warm musk.

Avon Alpha parfüümvesi on idamaine parfüüm erakordsele naisele. Avoni kataloogi kirjelduse järgi on Alpha parfüümvesi ainulaadne segu küpsetest vaarikatest, õrnadest vesiroosinootidest ja soojast ligitõmbavast muskusest. 

Avon Alpha for Her EDP

Well, when it comes to Avon Alpha for Her EDP, then I have kind of mixed feelings towards it. In one hand I like its fruity scent. I like that I can smell hint of raspberry notes mixed with something light and floral. It is a good fragrance and I like that that it’s something I can wear every day, although, on my skin, it doesn’t last all day, which is a bit of a letdown. However, after reading its description I was expecting something more. Like something extraordinary and unique. Something that would just sweep me off my feet…

Overall I think that Avon Alpha for Her is a good fragrance for everyday wear. Although so far it hasn’t become my favourite perfume, then I still like and use it from time to time.

Avon Alpha parfüümvee suhtes on mul sellised kahetised tunded. Ühelt poolt meeldib ta mulle väga täna oma puuvilja nootide tõttu. Mulle meeldivad selles tunda olevad vaarika noodid, mis segatud mõnusate lille nootidega. Tegu on hea parfüümiga, mida saan kasutada igapäevaselt, kuigi minu nahal ta tervet päeva ei püsi ja see on väikeseks pettumuseks. 

Suuremaks pettumuseks aga oli see, et olles lugenud kataloogist Avon Alpha parfüümvee  kirjeldust olid mul selle suhtes erilised ootused. Ma ootasin midagi enamat. Midagi erilist ja unikaalset. Midagi, mis lihtsalt jalust nõrgaks võtaks…..

Kokkuvõttes olen siiski arvamusel, et Avon Alpha parfüümvesi on mõnus parfüüm igapäevaseks kasutamiseks. Kuigi minu suurte lemmikute hulka pole ta seni suutnud siiski jõuda, siis aegajalt on Avon Alpha mõnus vaheldus. 

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

70 Shares
Stumble5
+110
Tweet
Share5
Pin50
Share