Sõsar Juniper Honey Lip Balm / Kadaka huulemesi

If I wasn’t a beauty blogger then I would probably never know that there are some really great Estonian beauty brands that use natural ingredients in their products. My today’s post is of Sõsar lip balm. Sõsar’s products are inspired by the perfect harmony of incredible Nordic nature. I recieved Sõsar Juniper Honey Lip Balm back in April and I have been using it from time to time.

Kui ma ilublogija ei oleks, siis ma vist ei olekski kursis nii paljude Eesti ilutoodete brändidega. Minu tänane postitus on Sõsar Kadaka huulemeest. Sõsar on looduskosmeetika bränd, kes kasutab oma toodetes vaid parimat Eestist pärit toorainet. Nende huulepalsami sain ma testimiseks aprillikuus toimunud ilublogijate kokkutuleku kingikotis. Olen seda vahelduva eduga kasutanud juba paar kuud ja seega on aeg jagada teiega enda arvamust sellest.

Sõsar Juniper Honey Lip Balm

Untitled

Sõsar kadaka huulemesi

Sõsar Juniper Honey Lip Balm is a rejuvenating beeswax salve. The lip balm moisturizes and protects the gentle skin on your lips. This lip balm can also be used as a salve for dry or damaged skin.

Sõsar kadaka huulemesi on noorendava toimega mesilasvaha salv. Palsam niisutab ja kaitseb õrna huulenahka. Lisaks võib seda salvi kasutada ka kuival või kahjustada saanud nahal.

Sõsar Juniper Honey Lip Balm ingredients

Sõsar Juniper Honey Lip Balm comes in a 10 ml tin. The lip balm itself is a clear balm. Once applied to the lips, it makes them instantly soft again and keeps them soft and nourished for a while. It doesn’t add any colour or shine or anything to my lips, but it’s nice everyday lip balm to keep lips in soft and moisturized. From time to time I also use it on my cuticles and it works great as a cuticle balm.

The only downside for me is that you have to use your fingers to get the balm out of the tin. I just wish it would come in a different packaging because of hygenic reasons.

Sõsar kadaka huulemesi tuleb 10 ml keeratava kaanega topsikeses. Palsam ise on läbipaistev. Kui ma selle enda huultele kannan, siis on koheselt tunda, kuidas huuled pehmeks muutuvad ning see meeldiv tunne püsib suhteliselt kaua. See palsam ei lisa huultele värvi ega läiget, aga igapäevase hooldava huulepalsamina on ta mõnus. Muide aegajalt kasutan ma seda huulepalsamit ka küünenahkadel ning mulle meeldib, et ta annab küünenahkadele kena terve välimuse. 

Kuigi ma selle palsamiga olen rahul, siis on siiski üks negatiivne asi ka. Nimelt mulle üldse ei meeldi selle pakend, sest ma pean sealt palsamit sõrmega välja võtma. Hügieenilisuse põhustel meeldiks mulle, kui see palsam tuleks teistsuguses pakendis. 

Sosar Juniper Honey Lip Balm

Overall I’m happy with Sõsar Juniper Honey Lip Balm because it works great as a lip balm and cuticle balm 🙂 And I also like that it contains natural ingredients.

To find out more of Sõsar and its products visit sosar.eu/en

Kokkuvõttes olen ma Sõsar kadaka huulemeega rahul, sest tegu on tootega, mis sobib hästi nii huultele kui ka kuivadele küünenahkadele kandmiseks. Ja lisaks on see tehtud looduslikest koostisosadest.

Rohkem infot Sõsara ja tema toodete kohta leiad sosar.eu

One Response

  1. Christina A. July 30, 2016

Leave a Reply

58 Shares
Stumble6
+14
Tweet
Share33
Pin14
Share1