Rexona Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on

When it comes to deodorants then Rexona’s products have been my favourites for years because they work well. A few months ago I bought Rexona Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on and so my today’s post is of it.

Mis puutub deodorantidesse, siis Rexona tooted on mu lemmikute hulka kuulunud aastaid kuna nad töötavad hästi. Mõned kuud tagasi ostsin endale Rexona Invisible Pure antiperspirant rulldeodorandi ja seega täna teile sellest lähemalt räägingi.

Rexona Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on

Rexona Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on is described as a deodorant with a fruity fragrance and Motionsense™. Rexona Motionsense™ is a new technology that is promised to keep you fresher with every move. Rexona MotionSense™ products contain smart capsules with direct movement response. This means that once you apply the deodorant, the MotionSense™ microcapsules sit on the surface of the skin and as you move, underarm friction will cause the capsules to burst and release immediate freshness. This roll-on deodorant also should protect against yellow stains, white marks and sweat stains on clothes.

Rexona Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on comes in a 50ml roll-on bottle. It has rather strong fragrance which doesn’t seem very fruity to me and which some days I hate :S Luckily, that fragrance fades after a while 🙂 When I apply it to my underarms it looks white, but once it dries, then it looks completely clear and I can’t even feel it on my skin any more.

What I love about this roll-on deodorant is that it really keeps me fresh all day and it protects me from unpleasant sweat odor even after workout 🙂 The main reason why I chose this deodorant was the anti-white and yellow marks promise. I’m very happy that this Rexona deodorant hasn’t failed me so far and it hasn’t left any stains on my clothes 🙂

Overall I’m very pleased with Rexona Motionsense™ Invisible Pure Anti-perspirant Roll-on because for me it works great.

Kirjelduse järgi on Rexona Invisible Pure antiperspirant rulldeodorant puuviljase lõhnaga ja Motionsense™ tehnoloogiaga deodorant. Rexona Motionsense™ on uus Rexona poolt patenteeritud tehnoloogia, mis lubaduste kohaselt hoiab sind värskena iga sinu liigutusega. Rexona Motionsense™ tooted sisaldavad väikeseid tarku kapsleid, mis nö vastavad igale sinu liigutusele. See tähendab, et deodorandi nahale kandes jäävad Motionsense™ mikrokapslid naha pinnale ja iga kord kui sa käsi liigutad ja kaenlaalustes hõõrdumine tekib, kapslid purunevad ja vabastavad koheselt värskust. Lisaks ei tohiks see roll-on deodorant jäta kollaseid või valgeid plekke ja higiplekke riietele.

Rexona Invisible Pure antiperspirant rulldeodorant on 50ml rullikuga pudelikeses. Sellel on üsna tugev aroom, mis mulle väga puuvilja ei meenuta ning mõnel päeval ma vihkan seda lõhna. Õnneks aga deodorandi lõhn hajub pärast deodorandi nahal kuivamist 🙂 Nahale kandes jääb see deodorant alguses valge, ent pärast kuivamist on tulemus märkamatu ja ma isegi ei tunne, et ma midagi oleksin kaenlaalustel kasutanud. 

Mis mulle selle rulldeodorandi juures meeldib on see, et see tõesti tagab värskuse terveks päevaks. Isegi pärast paari tunnist trennitegemist ei ole tunda ebameeldivat higilõhna. Peamine põhjus miks ma just selle rulldeodorandi kasuks viimasel korral otsustasin oli lubadus et see ei jäta riietele plekke. Olen väga rahul selle, et senini on tõesti kõik mu riided jäänud kenasti puhtaks ning neile ei ole tekkinud raskesti eemaldatavaid märke. 

Kokkuvõttes olen Rexona Motionsense™ Invisible Pure antiperspirant rulldeodorandiga rahul, sest kuigi ma mõnel päeval selle lõhna ei fänna, siis ta töötab siiski väga hästi 🙂

One Response

  1. Rachel Beltz July 22, 2016

Leave a Reply

13 Shares
Stumble
+14
Tweet
Share2
Pin7
Share