Innisfree It’s Real Bija Mask

Hi, beauties! Yesterday I went through my stash of sheet masks that I still haven’t tried and so I stumbled on Innisfree It’s Real Bija mask. My hubby bought me this one last year when he went to Singapore. I had absolutely forgotten about it and so it was nice to find this Korean skincare product, especially because lately I have been more interested in Korean cosmetics.

Hei, kaunitarid! Eile vaatasin läbi enda seni proovimata näomaskide varu ja avastasin, et mul on veel proovimata üks Koreas tehtud näomask. Tegu on Innisfree Real Bija immutatud kangast näomaskiga, mille mu kallis abikaasa eelmisel suvel tõi kui ta Singapuris käis 😛 Igatahes oli selle maski leidmine tore üllatus, eriti kuna viimasel ajal olen just rohkem hakanud uurima Korea nahahooldustoodete kohta. 

Innisfree It's Real Bija Mask

Innisfree It’s Real Bija Mask is described as a refreshing face mask made from the Torreya oil to clear your skin. It also contains Jeju green complex which contains green tea, tangerine, cactus, camellia leaves, and orchids to keep your skin healthy. The triple-sheet has a long-lasting moisturizing effect so all the good ingredients can gradually absorb into the skin.

Innisfree It’s Real Bija Mask näomask on kirjelduse järgi värskendav mask, mis sisaldab torreya õli. Pean piinlikustundega tunnistama, et ma ei ole hetkel suutnud välja mõelda, mis torreya puu Eesti keeles olla võiks. Kui teate, kuidas eestikeeles selle puu nimetus olla võiks, siis palun andke kommentaarides märku! 

Tulles aga tagasi maski enda juurde siis lisaks sisaldab see Jeju rohelist kompleksi, milles on roheline tee, mandariin, kaktus, kameelia lehed ja orhidee ekstarktid, et hoida nahka tervena. Kolmekorde mask pakub pikaaegset niisutavat effekti nii, et kõik head koostisosad jõuaksid järkjärgult nahka imenduda. 

Innisfree It's Real Bija Mask

Innisfree It’s Real Bija Mask looks like a typical sheet mask. Once I opened the package I was surprised how moist the mask was. It was literally almost dripping. I placed the mask on my cleansed skin and it felt amazing! It felt incredibly refreshing and nicely cooling.

I kept the mask on my face about 20 minutes. After I removed the mask I massaged my face gently to let everything absorb into my skin. After using this mask my skin felt moisturized, smooth and soft. Maybe I was imagining it, but it seemed that even the fine lines on my forehead were less noticeable for a while 🙂 

Overall I absolutely loved Innisfree It’s Real Bija Mask. This mask is meant for problem skin, but I liked it a lot  on my normal to dry skin.

Innisfree It’s Real Bija Mask näomask on tüüpiline immutatud kangast näomask. Kui ma maski pakendist välja võtsin, siis esimene üllatus oli minu jaoks see, kui niisutatud see oli – see oli peaaegu, et lausa tilkuv. Asetasin maski puhastatud nahale ning koheselt oli tunda, kui mõnus see mask on. Mask värskendas ja jahutas koheselt mu nägu nii mõnusalt. 

Hoidsin maski näol nii umbes 20 minutit. Pärast maski eemaldamist masseerisin nägu õrnalt, et näole jäänud seerum kenasti imenduks. Pärast Innisfree It’s Real Squeeze Mask näomaski kasutamist tundus mu nahk mõnusalt niisutatud, sile ja pehme. Võibolla ma kujutasin seda endale ette, aga mulle tundus, et isegi kortsukesed mu otsaesisel olid veidi vähem märgatavad. 🙂 

Kokkuvõttes olen ma Innisfree It’s Real Squeeze Mask immutatud kangasmaskiga väga rahul! Kuigi see on mõeldud pigem probleemsele nahale, siis minu suureks üllatuseks oli see väga mõnus ka minu normaalsel-kuivemapoolsel nahal.

One Response

  1. Divya Asha July 2, 2016

Leave a Reply

13 Shares
Stumble
+12
Tweet
Share4
Pin7
Share