Blistex Intensive Hand Cream

Although we often tend to skip hand cream, then it isn’t a smart idea because our hands usually are the first places to show the signs of ageing. A good hand cream will help repair and restore damaged and so hands will look younger and softer.

Lately I have been using Blistex Intensive Hand Cream at least once a day and so today I’ll tell you more about it.

Kuigi kätekreem on üks neist toodetest, mis tihti jäetakse kasutamata, siis ei ole tegu just kõige mõistlikuma ideega kuna meie kätel ilmnevad vananemisemärgid tavaliselt esimesena. Hea kätekreem aitab kahjustada saanud nahka parandada ja taastada muutes käte välimuse nooremaks ja naha kätel pehmemaks.

Tänases postituses räägin veidi pikemalt Blistex’i kummeli lõhnaga kätekreemist, mida olen viimased kuu-poolteist vahelduva eduga kasutanud. 

Blistex Intensive Hand Cream

Untitled

Blistex Intensive Hand Cream is described as an ultra concentrated moisturising cream that works quickly to help restore a smooth feel and healthy look to dry hands. It’s proven formula combines hydrating and sealing ingredients like glycerine and allantoin and natural extracts like chamomile to help comfort and soften rough skin.

Blistexi kätekreem on kirjelduse järgi tõhus kergesti imenduv kätekreem, mis tagab naha loomuliku niiskussisalduse ning kaitsva toime muutes naha pehmeks ja siidiseks. Kreem sisaldab rikkalikke niisutajaid ning nahka kaitsvaid ja rahustavaid koostisosi nagu glütseriin, allantoiin ja kummel, mis leevendavad ning pehmendavad karedat nahka.

Blistex Intensive Hand Cream

Blistex Intensive Hand Cream is available in two versions – unscented and with chamomile scent. My review is of the scented version of the scented cream. Blistex hand cream comes in a 75ml plastic tube. The cream itself is white and rather thick and it has nice scent. After application it does feel bit too greasy, but luckily it absorbs in a couple of minutes and then it won’t feel greasy any more. I like that Blistex Intensive Hand Cream makes my skin instantly soft and I don’t have to reapply the cream after washing my hands.

This cream is concentrated and therefore it is very easy to apply too much cream which means you will end up with greasy hands <– that’s what happened to me when I used it for the first time 😛

Overall I like Blistex Intensive Hand Cream because it makes my hands instantly smooth and it keeps my hands hydrated longer than many other hand creams.

Blistexi kätekreem on saadaval kahes versioonis: lõhnatu ja kummelilõhnaga. Kreem on 75ml plastiktuubis. Kreem on üsna tihke konsistentsiga ning sellel on mõnus lõhn. Kui ma käsi Blistexi kätekreemiga kreemitan, siis alguses jäävad käed natukene liiga rasvaseks, ent paari minutiga kreem imendub ning kaob ka ebameeldiv rasvane tunne. Blistexi kätekreem meeldib mulle kuna see muudab mu käed koheselt pehmeks ning positiivne on ka see, et pärast kätepesu ei pea ma käsi kohe uuesti kreemitama hakkama. 

Kuna tegu on kontsentreeritud kreemiga, siis soovitan korraga kätele kanda vaid väikese koguse kreemi. Juhul kui liiga palju kreemi korraga kätele kanda, siis on tulemuseks ebameeldivalt rasvased käed.

Kokkuvõttes on Blistexi kätekreem täitsa mõnus kreem ning meeldib mulle kuna ta muudab mu käed pehmed ja hoiab naha mu kätel niisutatuna pikka aega.

Blistexi toodetega saab tutvuda blistex.ee

3 Comments

  1. Paula K July 5, 2016
  2. livingbelowtheclouds July 6, 2016
  3. Kim V July 10, 2016

Leave a Reply

30 Shares
Share18
Pin10
+12
Reddit
Share