Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator in Illuminating Light

There are products which I don’t exactly hate, but I can’t wait for them to run out and then there are products that are amazing and so the last thing I want is them to run out. My today’s post is of Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator in Illuminating Light which definitely is one of those HG products for me that I just LOVE and so when it got empty it was a sad day for me.

On tooteid, mille puhul ma ei jõua ära oodata kuna nad ometi tühjaks saavad ja siis on sellised super tooted, mille puhul loodame, et neid jätkuks kauaks-kauaks, sest nad on lihtsalt nii head. Minu tänane postitus on Avon MagiX kirgastavast peitekreemist toonis Illuminating Light, mis kuulub just sellesse teise kategooriasse, sest see on nii hea.

Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator

Untitled

Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator in Illuminating Light is a liquid highlighter. It is formulated with special light reflecting particles to give skin radiant and illuminated appearance. This multi-benefit product contains HD Finish Complex to blur the appearance of pores, lines and imperfections.

Avon MagiX kirgastav peitekreem on vedel peitekreem, mis sisaldab valgust hajutavaid osakesi. See aitab peita varje ning annab nahale kena sära. Selles sisalduv HD Finish Complex aitab muuta poorid, naha ebatasasused ja kortsukesed vähem märgatavaks.

Avon MagiX kirgastav peitekreem

Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator comes in a twist brush applicator which makes using this product easy. I have used this product under my eyes as a concealer and as a highlighter on my brow bone, bridge of my nose etc. I like that it instantly makes my under eye area look brighter. Once applied to the skin it feels lightweight and not cakey. It’s easy to blend it and it looks very natural on me. Some similar products tend to crease, but Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator doesn’t do that.

Avon MagiX kirgastav peitekreem tuleb pintsliga aplikaatoris, mis muudab toote kasutamise mugavaks. Mina kasutasin Avon MagiX kirgastavat peitekreemi peitekreemina silmaalustel ning highlighterina kulmuluul, ninal jne. Mulle meeldib selle toote juures see, et see muudab mu silmaalused koheselt heledamaks ja säravamaks. Avon MagiX kirgastav peitekreem jääb nahal mõnusalt kerge ning seda on lihtne hajutada. Positiivne on selle juures ka see, et see mu nahal jääb toon Illuminating Light väga loomulik ning päeva jooksul ei hakka ta silma ümbruses olevatesse kortsukestesse kogunema 🙂 

Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator in Illuminating Light

Overall I love love love Avon MagiX Multi-Benefit Illuminator because, although at first, it doesn’t look anything special, then it just works so well on me. I like that it makes my under eye area lighter and brighter and it doesn’t crease.

Kokkuvõttes on Avon MagiX kirgastav peitekreem minu jaoks väga hea toode ning kuigi esmapilgul ei tundunud ta midagi erilist, siis kasutamise käigus muutus ta minu jaoks enam-vähem asendamatuks. Ta katab hästi tumedad silmaalused (väga tumedate puhul ei pruugi ta siiski piisav olla) ning samas ei kogune silma ümbruses olevatesse kortsukestesse. Avon MagiX kirgastav peitekreem minu suur suur lemmik ning kui Avonist lähiajal uue tellimuse teen, siis see toode on  kindlasti ka minu tellimuses sees 🙂 

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

One Response

  1. sassypout July 26, 2016

Leave a Reply

53 Shares
Stumble1
+17
Tweet1
Share5
Pin39
Share