Avon Eyebrow Kit – Soft Brown

A good eyebrow kit is probably a must-have product in many women’s makeup bag. However, finding a good kit might sometimes be a challenge. Back in April I received Avon Eyebrow Kit in Soft Brown from Avon and so it’s time to share my thoughts of it with you.

Hea kulmude viimistlemise toode on must-have paljude naiste meigikotis. Selle kõige parema kulmutoote leidmine võib aga olla vahel paras peavalu. Aprillis saatis Avon mulle katsetamiseks Avon kulmuvaha ja -puudri komplekti. Olen seda vahelduva eduga kasutanud nüüdseks mitu kuud ja seega on viimane aeg teiega jagada enda muljeid sellest.

Avon Eyebrow Kit

Untitled

Avon Eyebrow Kit contains powder and wax that help to make eyebrows look defined and perfectly groomed. Wax helps to prep and hold the shape of brows and powder fills in and defines. It is described as easy to use set and the result lasts all day. Avon Eyebrow Kit is available in 4 shades.

Avon kulmuvaha ja -puudri komplekt sisaldab vaha ja kulmupuudrit, mis koos aitavad muuta kulmud kauniks ja viimistletuks. Vaha aitab kulmud ette valmistada puudri peale kandmiseks ning samas aitab kulmukarvadel paigas püsida. Kulmupuuder täidab hõredad kohad. Kirjelduse järgi on tegu lihtsasti kasutatava komplektiga ning tulemus peaks püsima terve päeva. 

Avon Eyebrow Kit

My opinion of Avon Eyebrow Kit

Avon Eyebrow Kit comes in a simple black compact. This set contains wax, powder, double-ended angled brush and mirror in the lid. I have used similar products before and so therefore for me, it really is easy to use set. I first apply wax to my brows and then fill them in with the powder. I wasn’t sure about the shade Soft Brown at first, but actually, it looks rather natural on me, which I love.

When the applicators that usually come with this kind of brow kits are pretty useless for everyday use, then the double-ended angled applicator that comes with this set is pretty good. It works fine for both applying the wax and powder, however, it is a bit too tiny for everyday use. The mirror in the lid is a nice touch, but again, it’s something I don’t use daily.

Avon Eyebrow Kit is promised to last all day without smudging and in my opinion, it absolutely lives up to that promise. When I use this set to define and fill in my brows, then I can be sure that the result will last all day without any problems. Also, I haven’t had any problems with its removal.

Overall, in my opinion, Avon Eyebrow Kit in Soft Brown is a good eyebrow kit. Although it isn’t my most favourite one, then I do like it a lot and I find myself using it quite often 🙂

Avon kulmuvaha ja -puudri komplekt on lihtsas mustas karbikeses. Komplektis on vaha, kulmupuuder, kahe otsaga applikaator ning lisaks on karbikese kaanes peegel. Kuna ma olen varasemalt kasutanud sarnaseid kulmukomplekte, siis minu jaoks on ka Avoni kulmuvaha ja -puudri komplekti kasutamine lihtne. Kõige pealt kannan kulmudele vaha ning siis täidan kulmud kulmupuudriga. Alguses ei olnud ma toonis Soft Brown väga kindel, aga õnneks näeb see minu kulmudel välja üsnagi loomulik. 

Ma ei fänna tavaliselt kulmukomplektidega kaasa tulevaid aplikaatoreid, sest pahatihti on nad üsnagi kasutud. Avoni kulmuvaha ja -puudri komplekti kahe otsaga applikaator on aga hea nii vaha kui ka kulmupuudri peale kandmiseks. Applikaatori ainus miinus on selle suurus (see on üsna tilluke) ja seega igapäevaseks kasutamiseks eelistan siiski enda kulmupintslit. 

Lubaduste kohaselt peaks Avon kulmukomplekt kulmud kenana hoidma terve päeva ilma määrimata ja minu arvates tuleb ta sellega tõesti toime. Kulmud püsivad kenad terve päeva ning samas ei lähe värv laiali.

Kokkuvõttes on Avoni kulmuvaha ja -puudri komplekt igati hea toode. Mu kõige-kõige lemmikum toode ta küll ei ole, ent minu arvates on tegu siiski hea tootega, mis töötab nii nagu lubatud ja seega leiab ta kasutust üsna tihti.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

233 Shares
Stumble1
+12
Tweet
Share30
Pin200
Share