Unboxing: Valeria’s Beauty Box

Happy Friday everyone! My today’s post is of Valeria’s Beauty Box. Valeria is a blogger and a freelance stylist who put together a beauty box containing some really good beauty products that she has tested and reviewed on her blog and loved.

Toredat reedet teile kõigile, mu kallid lugejad! Tänane postitus on mul täitsa kodumaisest ilukarbikesest – Valeria’s Beauty Box’st 🙂 Valeria on blogija ja stilist, kes pani selle ilukarbikese kokku. Karbis on erinevad nii täis- kui ka minisuuruses ilutooted, mida Valeria ise on ilublogijana katsetanud ning mis talle on meeldinud. Valeria’s Beauty Boxi saab tellida valeriasblog.com/beautybox

Valerias Beauty Box

Untitled

Valeria’s Beauty Box arrived in a lovely box. In the box, there were products from some Estonian brands (Moshi, Turbliss) and some other great and well-known beauty brands (Dr.Hauschka, Australian Gold, Avon, Sundari, ghd) and also a couple of discount vouchers.

Valeria’s Beauty Box saabus kiirelt Smartposti vahendusel, ent minu pakk pidi kahjuks mu enda apsaka tõttu mõned päevad pakiautomaadis passima (ehk siis sattusin telefonist sõnumite kustutamisega hoogu ja kogemata kustutasin ka Smartposti sõnumi koos uksekoodiga ning avastasin, ma muidugi selle alles siis kui paki järgi läksin ja sõnumit enam telefonis ei olnud 😀 Piinlik 😛 ) 

Kes videosid eelistab siis karbi unboxing videot eestikeelsena saab vaadata siit ⇓⇓⇓

unboxing valerias beauty box 1So what was in Valeria’s Beauty Box?

Avon Gel Shine nail enamel in Sapphire Up. Avon Gel Shine nail polishes are promised to protect and strengthen your nails, while making them look great with vivid color choices. Avon Gel Shine gel-like nail polish dries super shiny and it doesn’t even need a top coat or UV light. I have previously shown you Avon Gel Shine nail polish in shade Rain Washed and my experience with it was really good. Although I haven’t tried Sapphire Up yet, then I’m pretty sure I will love it too.

Avon Gel Shine küünelakk toonis Sapphire Up. Avon Gel Shine küünelakid peaksid lubaduste kohaselt küüsi kaitsma ja tugevdama ning samas muutma küüneks kauniks tänu intensiivsetele värvidele. Gel Shine laki geeli laadne lakk jääb pärast kuivamist super läikiv ning vaja ei ole isegi pealislakki ega UV-lampi. Varasemalt olen teile siin blois näidanud Avon Gel Shine küünelakki toonis Rain Washed, millega minu kogemus oli igati positiivne. Kuigi ma Sapphire Up’i veel ei ole enda küüntel kasutanud, siis ma olen üsna kindel, et mulle meeldib ka see lakitoon 🙂 

avon gel shine küünelakk Sapphire Up

ghd Style Final Fix Hairspray is promised to have a firm, yet soft-touch hold to keep your finished style in place. It is humidity resistant and suitable for all hair types. I have used it once so far and it seems good.

ghd Style Final Fix juukselakk peaks andma soengule kauakestva püsivuse. Lakk on lisaks niiskuskindel ja sobilik kõigile juuksetüüpidele. Olen lakki jõudnud korra kasutada ja esmamulje on igatahes positiivne.

ghd final fix juukselakk

Moshi Full Of Secrets body scrub is promised to gently exfoliate the skin and make it smooth. It also deeply hydrates the skin. Moshi Full Of Secrets body scrub smells so good! I tried this body scrub yesterday for the first time and it really made my skin smooth and moisturised and so I didn’t even have to apply body lotion to moisturise my skin. So far I like this body scrub a lot.

Moshi Full Of Secrets kehakoorija hõrk tsitrus peaks lubaduste kohaselt nahka õrnalt koorima muutes selle siidiselt siledaks. Pärast koorija kasutamist on nahk sügavalt niisutatud ja toidetud. Moshi Full Of Secrets kehakoorijal on imehea lõhn! Proovisin seda eile esimest korda ja muljed on igati positiivsed. Minu nahk oli pärast selle kasutamist mõnusalt sile ja samas ka niisutatud nii, et ma ei pidanudki nahale veel lisaks kreemi kandma.

Moshi kehakoorija

Turbliss Bioactive Peat Mask for all skin types sounds like an absolute miracle mask which is anti-ageing, heals problematic skin, alleviates acne, eczema and psoriasis. It is also promised to accelerate skin metabolism, enliven and tone the skin. I haven’t tried it yet, but my hopes are high because I’m currently using Turbliss Bioactive Peat Toner which I like quite a lot.

Turbliss bioaktiivne turbamask kõikidele nahatüüpidele kõlab lubaduste järgi nagu tõeline imemask. See toimib tõhusa kortsude vastase hooldusena, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi. Samuti kiirendab ta naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka. Ma ei ole seda maski küll veel katsetada jõudnud, aga ütlen kohe ära, et mu ootused on kõrged kuna hetkel kasutan Turblissi bioaktiivset rabatoonikut, mis mulle hetkel on igati positiivse mulje jätnud.

turbliss bioaktiivne turbamask kõikidele nahatüüpidele

Dr.Hauschka Lavender Sandalwood Calming Body Wash is promised to clean the skin gently and leave skin beautifully cared for. I have tried it once and I quite liked it. It left my skin really nice.

Dr.Hauschka lavendli-sandlipuu dušipalsam peaks lubaduste kohaselt nahka õrnalt puhastama ning jätma naha suurepäraselt hooldatuks. Olen seda 10ml testrit korra kasutada jõudnud ja muljed on positiivsed. Nahk tundus pärast selle kasutamist tõesti hästi mõnus.

Dr.Hauschka lavendli-sandlipuu dušipalsam

Australian Gold Deviously Dark Dark Tanning Lotion & Australian Gold Hot! Sport Dark Tanning Lotion samples. Hot! Sport is meant for indoor tanning and Deviously Dark can be used for indoor or outdoor tanning, however, it doesn’t contain sunscreen! I love Australian Gold sunscreens because they smell so good and they work well on my skin. I have never used their indoor tanning products because I have never used a tanning bed 😛 I’ll probably give at least one of these away, but I might the other one that can be used outdoor too a try 🙂

Australian Gold Deviously Dark tume päevituse intensiivistaja ja Australian Gold Hot! Sport päevituskreemi testrid. Hot!Sport on mõeldud solaariumites kasutamiseks ning Deviously Darki saab kasutada nii solaariumis kui ka naturaalse päikese käes, AGA ta ei sisalda päikesekaitset ja seega tasub sellega arvestada. Australian Gold päikesekaitsekreemid on ühed mu suured lemmikud, sest neil on imehea lõhn ning lisaks töötavad nad minu nahal hästi. AG solaariumi kreeme ma aga kasutanud ei ole, sest ma ei ole elu sees solaariumis käinud 😛 Ehk siis Hot! Sport testri annan ma ära, aga Deviously Darki ma võibolla kasutan ise ära 😛

Australian Gold Deviously dark ja Hot Sport

Sundari Gotu Kola and Indian Asparagus Mask and Gotu Kola and Walnut Body Exfoliator samples. Gotu Kola and Indian Asparagus mask is an age defying and firming mask that is promised to give visible results after 2 weeks. Gotu Kola and Walnut Body Exfoliator is described as a luxuriously therapeutic and invigorating product that exfoliate, firm and regenerate the skin. These two products sound like really good ones. I hope that I have some time this weekend to try these 🙂

Sundari Gotu Kola ja India spargli efektmaski ja Gotu Kola ja pähkli kehakoorija testrid. Gotu Kola ja India spargli efektmask sisaldab looduslikke ja unikaalseid peptiide, mis pinguldavad ja taastavad nahka ning regulaarsel kasutamisel aitab ta parandada naha elastust ja toonust. Gotu Kola ja pähkli kehakoorija on kirjelduse järgi luksuslik toode, mis nahka õrnalt koorib, jättes selle pehmeks ja niisutatuks. Kirjelduse järgi on need mõlemad väga head tooted ja loodetavasti on mul sel nädalavahetusel aega nad siis ära katsetada 🙂  

Sundari Gotu Kola ja pähkli kehakoorija ja Gotu Kola ja India spargli efektmask

Besides the beauty products that I showed you there were also a couple of discount vouchers in the box, which I hope I will have time to use.

So what do you think of Valeria’s Beauty Box? Is it something you would like to try?

Lisaks eelpool mainitud ilutoodetele oli karbis ka Decoris Showroomi ja Anzelika Tunikova Photography soodusvoucherid, mida ma loodan, et mul on aega ära kasutada 🙂

Valeria’s Beauty Box’i saab tellida valeriasblog.com/beautybox ja kindlasti tasub piiluda ka Valeria’s Beauty Box’i Facebooki lehte.

Leave a Reply

9 Shares
Stumble1
+11
Tweet
Share5
Pin1
Share