Healthy skin starts with food – SKINFOOD skincare products

Hi, beauties! We all know that healthy skin starts with food. Korean cosmetics brand SKINFOOD uses only the best food in their skincare and beauty products because they believe that nutritive food results in radiantly beautiful skin.

Hei, kaunitarid! Me kõik teame, et ilus ja terve nahk on seotud rohkemal või vähemal määral seotud toiduga. SKINFOOD on Korea kosmeetika bränd, kes oma toodetes kasutab vaid parimaid parimaid toiduaineid, sest nad usuvad, et toitaineterikas toit tagab kauni naha.

SKINFOOD nahahooldus ja meigitooted | SKINFOOD skincare products

Three weeks ago I received a parcel from Loverte.com with some SKINFOOD skincare and makeup products. In my today’s post I’ll tell you more about the SKINFOOD skincare products I received. And in my tomorrow’s post I’ll tell you more about SKINFOOD makeup products 🙂

Kolm nädalat tagasi jõudis Smartposti vahendusel minuni pakk Loverte.com online poelt, kes saatis mulle katsetamiseks mõned SKINFOOD nahahooldus ja meigitooted. Olen neid siin nüüd usinasti katsetanud ja seega tänases postituses räägin teile lähemalt SKINFOOD nahahooldustoodetest ning homses postituses SKINFOOD meigitoodetest 🙂

skinfood skincare products review

SKINFOOD Rose Shake Point Make-up Remover

So let’s start this SKINFOOD skincare products post with SKINFOOD Rose Shake Point Make-up Remover is a dual-phase makeup remover that you have to shake before using to mix separately layered content. It contains rose water and it gently removes lip and eye makeup without irritation while moisturizing the skin.

Rose Shake Point Make-up Remover comes in a 160ml plastic bottle. The makeup remover has a lovely rose scent. I have tried many different makeup removers and not all of them live up to the pretty promises. However, SKINFOOD Rose Shake Point Make-up Remover absolutely lives up to the promises in my opinion. It easily removes all my makeup (even the stubborn waterproof eyeliner) without leaving any greasy or oily residues. I like that it leaves my eye area soft and moisturised and unpleasantly tight like some products too.

Although this is very good makeup remover that works very well, then please be aware, that if you happen to get some in your eye, then it might sting.

SKINFOOD Rose Shake Point Make-Up Remover on kahefaasilise meigieemaldaja, mida enne kasutamist peab lokustama, et kaks eraldunud kihti saaks omavahel seguneda. Meigieemaldaja eemaldab õrnalt, ent samas efektiivselt meigi nii huultelt kui ka silmadelt (sh veekindla), samas kui selles sisalduv kibuvitsa ekstrakt aitab nahka rahustada ja niisutada.

Rose Shake Point Make-Up Remover meigieemaldaja on 160ml pudelis. Meigieemaldajal on imehea roosilõhn, mis omakorda muudab selle kasutamise veelgi meeldivamaks. Aastate jooksul olen katsetanud paljusid erinevaid meigieemaldajaid ja kahjuks kõik nad alati ei suuda pakendil olevatele lubadustele vastata. SKINFOOD kibuvitsaekstraktiga meigieemaldaja aga vastab minu arvates igatahes lubatule. Sellega silmameigi sh raskesti eemaldatavate lainerite eemaldamine ei ole probleem. Mulle meeldib, et ta ei jäta silmaümbrust rasvaseks või õliseks ning samas ei muuda seda ka ebameeldivalt kuivaks või kiskuvaks. Pärast meigi maha võtmist on silmaümbruse nahk endiselt mõnusalt pehme ja niisutatud. 

Kuigi tegu on hea meigieemaldajaga, mis töötab hästi, siis igaks juhuks siiski hoiatan, et silma sattumisel võib ta silmas mingil määral kipitada!

SKINFOOD Rose Shake Point Make-up Remover

SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam

SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam is a rich, milky cleansing foam with yogurt texture. It helps to remove excessive sebum and makeup for a smoother complexion and skin will be left fresh and clean without lingering tightness. It contains mineral and vitamin rich yogurt which has excellent hydrating properties.

SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam is available in two sizes – 130ml which I have and 250ml. This foam comes in a soft plastic bottle. The product itself actually reminds me more of a whipped cream 😀 and so it looks kind of delicious 😀 It’s good that it doesn’t smell delicious 😛 Yogurt Cleansing Foam’s scent reminds me of soap or something like that.

I like that SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam lathers nicely once applied to the skin. It removes all residues of makeup and makes my skin squeaky clean. I was surprised that although it makes my face squeaky clean, then it doesn’t leave it feeling tight or dry. It doesn’t leave my skin feeling moisturized either, but at least it doesn’t feel dry.

SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam puhastuvaht on kirjelduse järgi rikkaliku jogurti tekstuuriga ning see puhastab naha õrnalt, ent samas efektiivselt mustusest ja liigsest rasust, tuues samas esile puhta ja värske jume. Puhastuvahu koostises sisalduv mineraalide-  ja vitamiiniderikas jogurt niisutab nahka intensiivselt.

SKINFOOD Yogurt Cleansing Foam puhastusvaht on saadaval 130ml ja 250ml pudelis, ent Eestis on see praegu saadaval vaid väiksemas suuruses. Vaht ise meenutab mulle oma tekstuurilt jogurti asemel hoopis vahukoort ja pean nentima, et väljanägemine on tal üsna isuäratav 😛 Õnneks aga lõhn seda ei ole 😛 Yogurt Cleansing Foam lõhn meenutab mulle pigem mingisuguse seebi lõhna. 

Märjale nahale kandes hakkab SKINFOOD jogurti puhastuvaht mõnusalt vahutama ning kui ma vahu näolt maha loputan on mu nahk lausa krudisevalt puhas. Mulle meeldib, et see puhastuvaht tõesti eemaldab kõik meigijäägid nahalt ja teeb seega mu naha korralikult puhtaks. Minu üllatuseks aga ei muuda ta samas mu nahka kiskuvaks või ebameeldivalt kuivaks. Kahjuks ei jäta ta nahale küll ka niisutatud tunnet, ent mulle on olulisem see, et nahk ei ole ebameeldivalt kuiv.

SKINFOOD Yogurt Cleansing FoamSKINFOOD Black Sesame Hot Mask

SKINFOOD Black Sesame Hot Mask is described  as highly moisturizing heating mask that provides deep cleansing to the skin with the thermal effect of roasted  salt and granulated sugar. After using this mask skin is soft and smooth.

SKINFOOD Bleack Sesame Hot Mask on isekuumenev mask, mis avab poorid, puhastab need mustusest ja liigsest rasust tuues samas esile sileda ja pehme naha. 

SKINFOOD Black Sesame Hot Mask

SKINFOOD Black Sesame Hot Mask comes in a plastic jar that contains 110g of product. The mask itself is a grey gel that contains little sesame seeds. To tell you the truth when I first saw the mask then it didn’t look very appealing thank to its weird color. Black Sesame Hot Mask has rather strong,but pleasant scent, however, I still haven’t figured out what it reminds me of.

Anyhow, the mask itself feels actually very nice once applied to wet skin. Since this mask has word hot in the title, then I expected it to get super hot after I have applied it to my skin, but it actually just gets pleasantly warm 🙂 After I rinse it off, my skin is clean, smooth and soft. After the first couple of uses I wasn’t sure if I liked the mask, but now after using it more, I actually like it. It is nice face mask and I love using it.

SKINFOOD Bleack Sesame Hot Mask isekuumenev mask on keeratava kaanega plastikust purgis. Mask ise on geelja tekstuuri ja hallika värvusega ning selles on näha musta seesami seemned. Kui nüüd päris aus olla, siis kui ma esimest korda seda maski lähemalt nägin, siis ei näinud see eriti kutsuv välja just tänu oma kahtlasele värvile. Maskil on üsna tugev, ent samas pigem meeldiv aroom ja ma ei ole siiani suutnud välja mõelda, mida mulle selle maski lõhn meenutab.

Märjale nahale kandes on SKINFOOD Black Sesame Hot Mask tegelikult hästi mõnus. Kuna selle nimes on sõna hot ehk siis kuum, siis ma eeldasin, et nahale kandes muutub ta super kuumaks vms, aga tegelikult läheb ta märjal nahal vaid meeldivalt soojaks. Pärast maski maha loputamist on nahk puhas, sile ja pehme. Pärast paari esimest kasutuskorda ei olnud ma kindel, kas mulle see mask meeldib, ent mida rohkem ma teda nüüd kasutanud olen, seda enam on mulle SKINFOOD Black Sesame Hot Mask isekuumenev (pigem küll lihtsalt isesoojenev) mask meeldima hakanud. 

SKINFOOD Black Sesame Hot Mask

My overall experience with SKINFOOD skincare products

Well, I must say I’m pleasantly surprised because these SKINFOOD skincare products are actually good and work just as promised. I have been using these over three weeks and so far I haven’t experienced any breakouts or other skin problems. Overall I liked all these three SKINFOOD products a lot and I’m sure I will try some more products from them 🙂

Kokkuvõttes minu kogemus SKINFOOD nahahooldustoodetega

Pean nentima, et SKINFOOD nahahooldustooted üllatasid mind positiivselt, sest nad tõesti on hea ning üldjoontes vastavad lubadustele. Olen neid tooteid nüüdseks kasutanud natuke üle 3 nädala ja selle aja jooksul ei ole mu näole tekkinud punne ja pole esinenud ka muid probleeme. Kokkuvõttes olen ma nende kolme SKINFOOD nahahooldustootega küll rahul ning olen kindel, et proovin tulevikus veel mõnda nende toodet. 

Eestis saab SKINFOOD tooteid mugavalt tellida Loverte.com e-poest. Muide hetkel on SKINFOOD toodetele eripakkumine ja seega on kõik SKINFOOD tooted 15% soodsamad!

5 Comments

  1. Archana June 21, 2016
    • Leelo June 21, 2016
  2. Anna June 21, 2016
    • Leelo June 21, 2016
  3. Sonali September 16, 2016

Leave a Reply

60 Shares
Pin37
Share18
+14
Stumble1
Share