NYX Be Gone makeup remover wipes review

In May I stumbled on NYX Be Gone makeup remover wipes and so I purchased a pack to test them. And so now, when the pack is almost empty it is time to share my opinion of them.

Mais ostsin Ilu Sõnumilt muude asjade hulgas ka NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätid. Olen neid nüüdseks aegajalt kasutanud ning käes on aeg jagada teiega enda muljeid nendest.

NYX Be Gone makeup remover wipes

NYX Be Gone makeup remover wipes are promised to thoroughly remove all dirt, oil and makeup and even waterproof mascara. Skin will be left clean and fresh.

NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätid peaksid lubaduste kohaselt nahalt täielikult eemaldama mustuse, rasu ja meigi, sh ka veekindla ripsmetuši. Pärast nende kasutamist on nahk puhas ja värske.

NYX Be Gone makeup remover wipes

NYX Be Gone makeup remover wipes come in plain simple packaging. I wish the packaging had a better closure because this kind of sticker closure may stop working at some point and if that happens then all makeup remover wipes will just dry out. Luckily so far everything works fine.

There are 20 wipes in the packaging. The wipes itself are white and they have pretty good size (20×16 cm). These wipes are nice and moist, and they feel soft of my skin. I’m not exactly loving their scent, but don’t worry the scent isn’t very strong or unpleasant.

NYX makeup remover wipes are very effective when it comes to removing makeup. I can easily remove my eye makeup with these. I usually first just keep the wipe on eyes and then wipe my makeup off. Since I don’t own waterproof mascara at the moment then I don’t know if it really removes it, however, it did remove waterproof eyeliner well. It also removes foundation easily. I do recommend rinsing face with water after using these wipes to achieve the fresh feeling.

After using NYX Be Gone makeup remover wipes my skin feels soft and clean. My skin does feel a bit dry and therefore a moisturising cream is a must.

NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätid on lihtsas tagasihoidlikus pakendis. Mulle meeldiks, kui paki sulgemiseks oleks mingi parem süsteem lihtsalt kleepsu asemel, sest tihti kipuvad sellised kleepsuga sulgurid väsima enne kui salvrätid otsas on ja seega kuivavad alles jäänud salhvakad lihtsalt ära. Õnneks selle pakendi kleeps hoiab hetkel veel edukalt paki kinni.

NYX Be Gone niiskete meigieemaldus salvrättide pakis on 20 salvrätti. Salvrätid on valget värvi ning neil on üsna hea suurus (20×16 cm). NYX niisked meigieemaldus salvrätid on mõnusalt niisked ning nahal tunduvad nad pehmed. Nende salhvakate lõhnast ma eriti vaimustuses ei ole, aga otseselt see lõhn ebameeldiv ka ei ole. 

NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätid on meigieemaldamiseks tõesti efektiivsed. Seni on nad edukalt eemaldanud meigi nii mu silmadelt kui ka näolt. Silmadelt meiki eemaldades hoian ma tavaliselt kõigepealt niisket salvrätti mõne hetke silmadel ja siis pühin meigi maha. Kuna mul hetkel veekindlat ripsmetušši ei ole, siis ma ei oska kommenteerida, kas ja kui hästi need salhvakad veekindla ripsmetušiga hakkama saavad. Kindlasti soovitan pärast nende meigieemaldus salvrättide kasutamist nägu loputada, et nahk tõesti värske jääks. 

Pärast NYX Be Gone niiskete meigieemaldus salvrättide kasutamist on mu nahk puhas ja pehme. NYX niisked meigieemaldus salvrätid muudavad mu naha natuke liiga kuivaks ja seega pean kindlasi pärast kasutama ka niisutavat kreemi.

NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätikud

Overall I think NYX Be Gone makeup remover wipes are okay for the price. They remove makeup well, however, I wish they didn’t make my skin so dry.

Kokkuvõttes on NYX Be Gone niisked meigieemaldus salvrätid selle raha eest (pakk maksis umbes 5€ kui ma õigesti mäletan) okei. Meiki eemaldavad nad igati edukalt, aga mulle meeldiks kui mu nahk pärast nende kasutamist nii kuiv ei tunduks. 

One Response

  1. Meegan July 6, 2016

Leave a Reply

108 Shares
Pin100
Share6
+12
Reddit
Share