Avon Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Facial Oil

Years ago I never imagined using facial oils in my skin care routine, but the more I use them, the more I love them. Avon has come with a new facial oil and so my today’s review is of Avon Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Facial Oil.

Aastaid tagasi ei kujutanud ma ette, kuidas küll näoõlid peaksid minu igapäevasesse näohooldusrutiini sobima. Ent mida rohkem ma näoõlisid kasutan, seda rohkem nad mulle meeldivad. Avon on välja tulnud uue parabeenide ja värviainetevaba näoõliga ja seega minu tänane postitus ongi Avoni Nutra Effects Miracle Glow näoõlist.

Avon Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Facial Oil

Untitled

Avon Nutra Effects Miracle Glow facial oil is suitable for all skin types and it is free from parabens and dyes. It is formulated with a blend of seed oils to nourish and smooth the look of skin. It should also help to smooth the fine lines and wrinkles.

Avon Nutra Effects Miracle Glow facial oil contains:

 • Babassu seed oil helps to stimulate collagen production in the skin
 • Green Coffee seed oil moisturizes
 • Passion Fruit seed oil stimulates elastin production in the skin
 • Flaxseed oil strengthens skin’s barrier function
 • Marula oil helps to soothe the skin

Avon Nutra Effect Miracle Glow näoõli sobib kõigile nahatüüpidele, sh tundlikule nahale. Näoõli sisaldab viit väärtuslikku õli, mis aitavad nahka toita, niisutada ja tugevdada ning taastada selle terve ja pingul välilmuse.

Nutra Effects Miracle Glow näoõli sisaldab:

 • Babassuõli aitab stimuleerida naha kollageeni tootmist
 • Rohelise kohvioa õli niisutab nahka
 • Granadilliõli stimuleerib elastiini tootmist
 • Linaseemneõli tugevdab naha kaitsebarjääri
 • Maruulaõli leevendab nahaärritusi

Avon Nutra Effects Miracle Glow Lightweight Facial Oil

My opinion of Avon Nutra Effects Miracle Glow facial oil

Avon Nutra Effects Miracle Glow facial oil is a clear oil that comes in a clear glass bottle with a convenient dropper cap. Since you only need a 3-4 drops of oil to cover your entire face then this 30ml bottle will last quite long. This oil has a mild pleasant scent. The oil itself is like any other oil. What I like about this oil is that it sinks in my skin rather fast and once it has  absorbed my skin doesn’t feel greasy or oily.

Although I haven’t noticed much effect on my fine lines, then I still like how my skin feels and looks. Nutra Effects Miracle Glow facial oil really gives my skin this lovely healthy look and glow and my skin feels smooth.

Nutra Effects Miracle Glow facial oil also works great with Avon Nutra Effects BB cream and Avon Solutions BB Gentle Beauty Balm Matte.

Minu arvamus Avon Nutra Effects Miracle Glow näoõlist

Avon Nutra Effects Miracle Glow näoõli on läbipaitsev õli, mis on läbipaistvas pipetiga klaaspudelis. Pipetiga on mugav õli pudelist võtta ja peopessa tilgutada. Kuna korraga läheb vaja vaid 3-4 tilka õli, siis jätkub 30ml pudelikesest üsna kauaks. Õlil on meeldiv, tagasihoidlik lõhn. Õli ise aga näeb välja nagu iga teine õli 😀 Mis mulle Nutra Effects Miracle Glow näoõli juures meeldib on see, et see imendub suhteliselt kiirelt ning ei jäta samas nahka rasvaseks või õliseks. 

Kuigi ma ei ole peaaegu kuuajalise kasutamise järel märganud erilist muutust mu laubal olevates kortsukestes, siis mulle meeldib milline mu nahk pärast õli kasutamist on. Nutra Effects Miracle Glow näoõli annab mu nahale kena terve välja nägemise ja sära ning nahk tundub katsudes mõnusalt sile. 

Lisaks on positiivne see, et pärast Miracle Glow näoõli kasutamist saan probleemideta kasutada ka Avon Nutra effects BB kreemi ja Avon Solutions matti BB kreemi.

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

6 Comments

 1. sassypout June 30, 2016
  • Geraldine O'Reilly-Ball September 14, 2016
   • Leelo September 15, 2016
 2. Heather G July 6, 2016
 3. KATE SARSFIELD July 6, 2016
 4. kikiriki33 September 29, 2016

Leave a Reply

118 Shares
Stumble1
+17
Tweet
Share8
Pin102
Share