Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem | Puhas Loodus Moisturising & Soothing 24h Cream

Puhas Loodus means pure nature in Estonian 🙂 Puhas Loodus products have always been very budget-friendly and about 10 years ago or so, when I was studying in the university, then I actually used their products. The products back then were okay. They didn’t cause me any skin problems, but they also didn’t have that wow effect. They were just simple, budget friendly products. A few weeks ago I started using Puhas Loodus Moisturising and Soothing 24h Cream, which is made in Estonia and so today I’m going to share with you my thoughts of it.

Puhas Loodus tooteid kasutasin ma viimati nii umbes 10 aastat tagasi, kui ülikoolis alles õppisin ja seega raha mingite kallite fäänside kreemide peale kulutamiseks ei olnud. Puhta Looduse tooted olid hea soodsa hinnaga ja seega igati taskukohased vaese tudengi rahakotile. Minu nahale Puhta Looduse tooted sobisid, aga samas ei täheldanud ma ka sellist wow effekti. Mõned nädalad tagasi hakkasin kasutama Puhas Loodus niisutavat ja rahustavat 24h kreemi kummeliga ja seega täna on aeg teiega jagada enda muljeid seoses selle kreemi kasutamisega.

Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem Puhas Loodus Moisturising & Soothing 24h Cream

Untitled

Puhas Loodus Moisturising and Soothing 24h Cream is a protecting and moisturising cream for all skin types. It contains chamomile extract which soothes the skin and has an inflammatory effect. Vitamin E impedes the formation of free radicals, hindering successfully the premature ageing of the skin. Allantoin with shea butter, jojoba and rapeseed oil nourish, soften and moisturise the skin for 24 hours. It is free of parabens, mineral oil, artificial colourants and silicones.

Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem kummeliga on kirjelduse järgi looduspuhas niisutav ja kaitsev  kreem kõigile nahatüüpidele. Selles sisalduv kummeliekstrakt rahustab nahka ning samuti on see põletikuvastaste omadustega. E-vitamiin takistab vabade radikaalide teket ja pidurdab edukalt naha enneagset vananemist. Allantoiin koos sheavõi, jojoba- rapsiõliga toidavad, pehmendavad ning niisutavad nahka terve 24tundi. Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem on parabeenide, mineraalõli, kunstlike värvainete ja silikoonide vaba.
Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem Puhas Loodus Moisturising & Soothing 24h Cream

Puhas Loodus Moisturising and Soothing 24h Cream with Chamomile comes in a simple 75ml plastic tube. The cream itself is white and creamy and it has a lovely delicate scent. On my skin, this cream feels nice and light, and it leaves my skin feeling fresh. The cream absorbs rather quickly and doesn’t leave behind sticky or greasy residue. It moisturises my skin nicely and also works with my makeup pretty well.

Overall Puhas Loodus Moisturising and Soothing 24h Cream with Chamomile is nice budget friendly cream. It is one of those creams that doesn’t exactly have that wow effect, however, it is nice.

Would I buy it again? I really don’t know. I might if I need something very affordable.

You can find out more about Puhas Loodus products from orto.ee/products/puhas_loodus

Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem kummeliga on lihtsa klassikalise Puhta Looduse sarja kujundusega plastiktuubis. Tegu on 75ml tuubiga ehk siis tavapärastest näokreemidest natuke suurema tuubiga. Kreem ise on valge, mõnusalt konsistentsiga ja hästi meeldiva lõhnaga. Nahale kandes jääb ta kerge ja selline värskendav. Kreem imendub suhteliselt ruttu ja ei jäta nahale ebameeldivat kleepuvat või rasvast kihti. See tõesti hoiab mu naha kenasti niisutatuna ning samuti on see seni ka mu ülejäänud meigitoodetega hästi läbi saanud. 

Kokkuvõttes on Puhas Loodus Niisutav ja Rahustav 24h kreem kummeliga selline meeldiv taskukohane toode. Tegu on sellise kreemiga, mis wow effekti küll ei tekita, ent samas on see selline mõnus.

Kas ma ostaks seda veel? Hea küsimus. Võimalik, et ostaksin kui tekiks vajaduse taskukohase kreemi järele.

Puhas Loodus toodete kohta leiad rohkem infot orto.ee/tooted/puhas_loodus

Leave a Reply

10 Shares
Share8
Pin2
Share
Reddit
Share