NYX Liquid Suede cream lipstick – Kitten Heels

A good bright red lipstick is something very classic. My today’s review is of NYX Liquid Suede cream lipstick in Kitten Heels, which is perfect bright red shade with matte finish 🙂

Kena ergas punane huulepulk on midagi väga klassikalist. Minu tänane postitus on NYX Liquid Suede kreemjast huulepulgast toonis Kitten Heels, mis on just selline kena klassikaline punane toon, millel on matt viimistlus.

NYX Liquid Suede cream lipstick - Kitten Heels

Untitled

NYX Liquid Suede cream lipsticks are promised to add a plush and vibrant color to lips. Liquid Suede cream lipstick glides on and sets into a striking matte finish. It’s velvety soft, waterproof and long-lasting.

 NYX Liquid Suede kreemjad huulepulgad peaksid lubaduste kohaselt huultele lisama luksuslikku erksat värvi. Huulepulk libiseb kergelt huultele jättes huuled matiks. See on pehme, veekindel ja kauapüsiv.

NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk Kitten Heels (2)
NYX Liquid Suede cream lipstick Kitten Heels

NYX Liquid Suede lipstick comes in a typical lip gloss tube with a sponge applicator. The applicator works really well and makes application easy.

NYX Liquid Suede kreemja huulepulga pakend meenutab rohkem hoopis huuleläike pakendit. Huulepulga aplikaator on hästi mõnus ja teeb huulepulga peale kandmise lihtsaks.

NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk Kitten Heels swatchid arvustus

Kitten Heels is lovely true red lipstick. It’s well pigmented and once dry, it’s completely matte. The formula of the lipstick is really nice and it really glides on easily. The lipstick has rather mild scent and it doesn’t have any taste. I have read that some people have application problems with these lipsticks because they end up with a streaky result. However, so far I haven’t had those problems.

It will take up to 5 minutes to completely dry on my lips. Unfortunately, even once dry, it will leave lipstick marks 🙁

Toon Kitten Heels on kena punane toon. Huulepulk on hästi pigmenteeritud ning huultel kuivades on tulemuseks kena matt punane. Huulepulga konsistents on hästi mõnus ning see libiseb kergelt huultele. Tootel on mitte eriti tugev lõhn ning maitset õnneks ei ole. Olen lugenud kommentaare, kus kurdetakse, et Liquid Suede huulepulki on raske peale kanda ning tulemus jääb tihti ebaühtlane. Õnneks aga tooniga Kitten Heels ma seda täheldanud ei ole ning huultele kandes jääb tulemus ühtlane. 

Liquid Suede kreemjal huulepulgal võtab kuivamine huultel aega kuskil 5 minutit. Kahjuks aga kandub huulevärv edasi (tassi ja klaasi servale jne) ka pärast seda kui ta kuivanud on huultel.

NYX Liquid Suede cream lipstick Kitten Heels swatch

Liquid Suede cream lipstick in Kitten Heels feels on my lips super soft. When it comes to matte lipsticks then my biggest fear is that it might dry out my lips. So far Kitten Heels luckily hasn’t caused me that problem. My lips feel nice and soft, even if I wear it all day long.

Liquid Suede cream lipstick in Kitten Heels jääb huultele kandes mõnusalt pehme. Mis puutub mattidesse huulepulkadesse, siis minu suurim hirm nendega seoses on, et nad muudavad huuled ebameeldivalt kuivaks. Õnneks ei ole ma seni seda selle huulepulga täheldanud. Mu huuled on mõnusalt pehmed ning seda isegi siis, kui see mu huultel on terve päeva olnud.

NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk Kitten Heels swatch

NYX Liquid Suede cream lipstick in Kitten Heels gives my lips nice red color which lasts long – just as promised! I can eat and drink and the color is still there, which is amazing. However, the downside of this cream lipstick is that once it starts wearing off it will become kind of crumbly on lips. I really don’t know how to describe it better :S Since this is waterproof and long-lasting lipstick then you will need a makeup remover to remove it completely.

Overall I like NYX Liquid Suede cream lipstick because it’s nice and creamy, well pigmented and it actually stays on my lips around 5 hours.

NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk annab mu huultele kena punase värvi, mis püsib kaua – just nagu lubatud. Isegi pärast söömist-joomist on värv huultel veel edukalt alles ja see on suur pluss. Ent mis mulle ei meeldi on see, et kui mingil hetkel värv huultelt ikkagi hakkab maha tulema, siis ta lihtsalt ei kulu maha vaid hakkab kohati kuidagi imelikult tükki tõmbama :S Kuna tegu on siiski veekindla huulepulgaga, siis selle edukaks eemaldamiseks soovitaksin head meigieemaldajat.

Kokkuvõttes võib NYX Liquid Suede kreemja huulepulgaga toonis Kitten Heels rahul olla, sest see on mõnusalt kreemjas ja hästi pigmenteeritud ning see püsib edukalt mu huultel kuskil 5 tundi 🙂 

NYX tooteid hetkel veel Eestis ei müüda, ent lootust on, et alates sügisest saab neid taskukohaseid ja julmusevabu tooteid ka Eestist osta 🙂 Seni aga tasub silm peal hoida NYX Baltics Facebooki lehel ja Instagrami kontol 🙂

NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk Kitten Heels

On my lips NYX Liquid Suede cream lipstick in Kitten Heels & on my lashes Lumene True Mystic mascara | Minu huultel NYX Liquid Suede kreemjas huulepulk toonis Kittens Heels & ripsmetel Lumene True Mystic volüümilisav ripsmetušš

3 Comments

  1. Anna May 3, 2016
  2. Rebecca May 3, 2016

Leave a Reply

71 Shares
Stumble1
+12
Tweet
Share2
Pin66
Share