My new HG products – Mossa Micellar Water and Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream

Mossa is a new organic cosmetic brand developed in Latvia. Mossa skincare products are based on the vitamin formulae of the unique organic Nordic berries. Although all this makes Mossa sound like another expensive skincare brand, then actually it’s budget friendly and meant for people who prefer organic skincare products, but don’t want to spend too much money on their beauty products. For the last three weeks, I have been testing Mossa Micellar Water and Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream and I can tell you right now that I absolutely LOVE these two products!

Mossa on uus Lätis loodud ökoloogilise kosmeetika bränd. Tegu on meil Eestis juba tuntud Madara nö noorema õega. Kõik Mossa tooted põhinevad unikaalsetel ja ökoloogilistel vitamiinirikastel põhjamaist päritolu marjadel. Mossa kõlab nagu järjekordne kallimapoolne ökoloogiliste nahahooldustoodete bränd, ent tegelikult on Mossa tooted just taskukohasemate hindadega. Mossa on mõeldud neile, kes sooviksid kasutada puhtaid tooteid, ent samas ei soovi või ei saa toodete eest välja käia meeletuid summasid. Viimased kolm nädalat olen mina katsetanud Mossa mitsellaarvett ja Youth Defense niisutavat päevakreemi ning ütlen teile kohe ära, et tegu on minu uute lemmikutega!

Mossa mitsellaarvesi ja Youth Defence niisutav antioksüdantidega päevakreem

Untitled

Mossa Micellar Water

Mossa Micellar Water is a natural cleansing microemulsion with raspberry vitamins and hyaluronic acid for all skin types. It removes makeup, cleanses, tones and moisturises the skin in just one step. It is suitable for face, eyes and lips and you don’t have to rinse your face after using it.

Mossa mitsellaarvesi sisaldab vaarikast pärinevaid vitamiini ja hüaluroonhappeid. See aitab nahalt eemaldada jumestuse, samas ajal nahka toniseerides ja niisutades. Mossa mitsellaarvee seebivaba koostis ei vaja mahaloputamist ning see on sobilik näole, silmadele ja huultele.

Mossa Micellar water

Mossa Micellar Water comes in a 200ml bottle. The clear water-like liquid has very mild scent. I have been using this micellar water as an eye makeup remover and cleanser and although it might not work as fast as some other makeup removers or cleansers, then it gets the job done and it does it very well! I like that after using Mossa Micellar Water I don’t have to rinse my face because this micellar water leaves my skin feeling clean, fresh and non-sticky!

As most of you probably know, then removing mascara and eyeliner can be tricky and even some eye makeup removers can’t remove them completely, leaving behind dark residues. So far I haven’t experienced that with Mossa Micellar Water plus it doesn’t irritate my eyes. I have been using this micellar water twice a day every day and with some micellar water this means that I might end up with breakouts, but I’m very happy to say that Mossa Micellar Water hasn’t caused me any problems 🙂

Mossa mitsellaarvesi on 200ml pudelis. Mitsellaarvesi meenutab täitsa tavalist vett ning sellel on õrn lõhn. Olen Mossa mitsellaarvett kasutanud nii silmameigieemaldaja kui ka näopuhastajana ning kuigi see ei pruugi nii kiirelt töötada, kui mõned teised meigieemaldajad või puhastusvahendid, siis oma töö teeb ta ära ja ta teeb seda väga hästi. Mulle meeldib Mossa mitsellaarvee juures see, et ma ei pea pärast selle kasutamist nägu üle loputama, sest mu nahk on puhas ja värske ning nahale ei jää ebameeldivalt kleepuvat kihti. 

Nagu enamik teist tõenäoliselt teab, siis ripsmetuši ja laineri eemaldamine võib vahel paras peavalu olla, ent seni on Mossa mitsellaarvesi edukalt eemaldanud nii ripsmetuši (veekindlaga ma seda siiski katsetanud ei ole) ning laineri. Mossa mitsellaarvee suur pluss minu jaoks on see, et see ei ärrita mu silmi ning isegi seda igapäevaselt kaks korda päevas kasutades ei ole see hakanud mulle tekitama punne vms nahaprobleeme. Mossa Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream

Mossa Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream

Mossa Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream has triple effect:
  • its formula contains blueberry bioactive complex and vitamin E which deeply hydrate the skin
  • fragmented hyaluronic acid promotes the filling and smoothing of wrinkles
  • blueberry antioxidants protect against harmful environmental pollutants and delay the ageing process

Mossa Youth Defence niisutaval päevakreemil on nahale kolmakorde toime:

  • selle koostises on mustika bioaktiivne kompleks ja vitamiin E, mis aitavad nahka niisutada
  • fragmenteeritud hüaluroonhape aitab kortse täita ja siluda
  • mustika antioksüdandid aitavad nahka kaitsta keskkonna kahjulike saasteainete eest ja aeglustada vananemisprotsessi

Mossa Youth Defence niisutav päevakreem

Mossa Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream comes in a 50ml bottle with a pump. I love creams that come in this kind of packaging because they are so much more convenient to use plus they are more hygienic. The cream itself is white and it has lovely scent. On my skin, it feels lightweight and it absorbs quickly leaving my skin soft, smooth and moisturised without any sticky or greasy residues.

I have been using Mossa Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream for 3 weeks and so far I haven’t noticed much effect on my fine lines, but let’s face it – it probably just will take more time to notice any effect on wrinkles.

Mossa Youth Defence niisutav päevakreem on 50ml pumbaga pudelis. Mulle väga meeldivad sellised pakendis kreemid, sest neid on mugav kasutada ning samuti on need hügieenilisemad tänu sellele, et ei pea näpupidi kreemipurgis kreemi õngitsema. Kreem on valge värvusega ning sellel on meeldiv lõhn. Nahale kandes jääb ta mõnusalt kerge. Mossa Youth Defence niisutav päevakreem imendub kiiresti jättes mu naha siledaks, pehmeks ja niisutatuks, ent samas ei jää nahale ebameeldivat rasvast või kleepuvat kihti. 

Olen seda kreemi kasutanud 3 nädalat ning seni ma erilist efekti kortsukestele märganud ei ole, aga olgem ausad tavaliselt lähebki rohkem aega, et märgata efekti kortusdel.

Mossa Micellar Water and Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream

Overall I LOVE Mossa Micellar Water and Youth Defence Moisturising Antioxidant Day Cream because they work well on my skin 🙂 And Mossa Micellar Water has become my holy grail product 😉

You can read more about Mossa and Mossa products mossacosmetics.com/en

Kokkuvõttes olen nii Mossa mitsellaarvee kui ka Youth Defence päevakreemiga väga rahul ning mitsellaarveest on saanud asendamatu osa mu igapäevasest ilurutiinist 🙂

Rohkem saab Mossast ja Mossa toodete kohta lugeda mossacosmetics.com/ee ning samuti tasub silma peal hoida nende Facebooki lehel

Leave a Reply

28 Shares
Stumble1
+18
Tweet
Share7
Pin12
Share