Moshi Anna Minna näokoorija – face scrub

Moshi Anna Minna face scrub is a product that comes in a super minimalistic packaging and a great promise to be a must-have beauty product.

Moshi Anna Minna lavendli ja geraaniumiga näokoorija on toode, mis tuleb super minimalistlikus pakendis ning suure lubadusega, et tegu on tõelise must-have tootega.Moshi Anna Minna näokoorija

Untitled

Moshi Anna Minna face scrub contains grounded olive stones and pumice stone which help gently exfoliate the skin. Thanks to fractionated coconut oil your skin will be soft. This face scrub is most suitable for normal and combination skin type.

Moshi Anna Minna näokoorija sisaldab jahvatatud oliivikive ja pimsskivi, mis aitavad nahka õrnalt koorida. Näokoorija koostisesse kuuluv fraktsioneeritud kookosõli aga aitab jätta naha mõnusalt pehmeks.
Moshi Anna Minna face scrub ingredients

Moshi Anna Minna face scrub comes in a 50ml bottle with a convenient pump. The face scrub itself is white and creamy, and it contains tiny white particles which help to exfoliate the skin. These particles may be bit too harsh for sensitive skin, but I personally like that I can sort of feel them doing their work. The face scrub has a pleasant scent. After using this face scrub my skin feels nice and smooth. I like that Moshi Anna Minna face scrub doesn’t make my skin unpleasantly dry.

Overall I like Moshi Anna Minna face scrub. It doesn’t look fancy, but it works well 🙂

Moshi Anna Minna näokoorija on 50ml pumbaga pakendis, mis muudab selle kasutamise palju mugavamaks. Koorija ise on kreemjam ning selles on tillukesed valged osakesed, mis aitavad nahka koorida. Tundliku naha puhul ei pruugi need osakesed küll parim valik olla, sest need võivad natuke liiga karmid olla õrnemale nahale. Mulle isiklikult aga meeldivad sellised koorivate tükikestega tooted 😛 Koorijal on mõnus lõhn ning pärast Anna Minna lavendli-gernaaniumi näokoorija kasutamist on mu nahk niiiiiii mõnusalt sile ja kõik peale kandatavad seerumid-kreemid tunduvad palju paremini imenduvat 🙂 Anna Minna näokoorija ei muuda mu nahka ebameeldivalt kuivaks või kiskuvaks ja see on kindlasti suur pluss selle juures.

Kokkuvõttes mulle Moshi Anna Minna lavendli ja geraaniumiga näokoorija täitsa meeldib. Tegu on ühe sellise tootega, mis näeb välja hästi lihtne, aga mis teeb oma töö ära nii nagu lubatud 🙂

Moshi toodetega saab tutvuda moshi.ee lehel ning samuti saab neid sealt mugavalt tellida.

Leave a Reply

11 Shares
Stumble1
+11
Tweet
Share4
Pin4
Share