Add volume to your lashes with Lumene True Mystic Volume mascara

I’m always looking for a mascara that would add volume and length to my lashes and so when I received Lumene True Mystic Volume mascara for this review then I was super excited. First because I have never used Lumene mascaras before and secondly because it came with those bold promises 🙂

Mina olen üks neist, kes alati tahab, et ripsmetušš annaks võimalikult hea tulemuse ehk siis annaks enamvähem sellise kunstripsmete efekti. Kui mul nüüd mõned nädalad tagasi avanes võimalus katsetada uut Lumene True Mystic volüümi andvat ripsmetuši, siis olin väga rõõmus, sest ma ei ole varem ühtegi Lumene ripsmekat kasutanud ja loomulikult kõlavad karbil olevad lubadused ahvatlevalt.

Lumene True Mystic Volüümi andev ripsmetušš

Untitled

Lumene True Mystic Volume mascara is promised to deliver body and thickness with a clump-free new formula. Its new fibre brush catches lashes precisely and the formula helps to achieve lashes dark as the polar night. The full-bodied formula of Lumene True Mystic mascara wraps every lash for maximum volume as Mystic Wand lifts lashes sky high. True Mystic mascara consists of a combination of waxes that help to make the formula soft and creamy, and easy to apply.

Lumene True Mystic volüümi lisav ripsmetušš peaks lubaduste kohaselt andma ripsmetele volüümi ja pikkust. Sellel on uudne Mystic Wand hari, mis annab ripsmetele maksimaalselt lisavolüümi ja pikkust. Lumene True Mystic volüümiandval ripsmetušil on uudne koostis, kus on kombineeritud erinevad vahad, mille tulemusena tuši koostis on pehmem ja kreemjam. See omakorda muudab ripsmetuši kergelt peale kantavaks ning ei kleebi ripsmeid kokku. 

Lumene True Mystic Volüümi andev ripsmekas
Lumene True Mystic Volume mascara wand

Lumene True Mystic Volume mascara comes in a dark blue tube. This mascara has a rather unnoticeable scent which is good. The mascara wand had good size and it works well for mascara application. I was surprised how well it actually separates my lashes, although if you apply more than one coat of mascara then it might start clumping them together.

Lumene True Mystic volüümi lisav ripsmetušš on tumesinises tuubis. Ripsmetušil on peaaegu märkamatu lõhn. True Mystic ripsmeka hari on mõnusa suurusega ning sellega ripsmetuši peale kandmine on lihtne. Minu üllatuseks eraldab see hari ripsmeid tõesti hästi, ent juhul kui ripsmetele kanda rohkem kui üks kiht tuši, siis hakkavad ripsmed ikkagi kokku kleepuma ja vajavad läbiharjamist.

Lumene True Mystic Volume mascara

What I love about Lumene True Mystic Volume mascara is the fact that it really adds length and volume to my lashes. For everyday use one coat of True Mystic Volume mascara is just enough and if I want bigger & better result then I just add second coat.

Mis mulle Lumene True Mystic volüümi andva ripsmetuši juures väga meeldib on see, et ta tõesti lisab ripsmetele pikkust ja volüümi. Igapäevaseks kasutamiseks on 1 kiht tuši piisav, aga kui tahan veidi dramaatilisemat tulemust, siis lisan ka teise kihi tušši. 

Lumene True Mystic Volume mascara on my lashes

Lumene True Mystic Volume mascara stays on my lashes all day without flaking, however in humid conditions, it may sometimes smear a little. So far I haven’t had any problems with its removal and there really isn’t negative to say about this mascara.

Overall I like Lumene True Mystic Volume mascara a lot because in my opinion it lives up to the promises and it works well on my lashes.

Lumene True Mystic volüümi lisav ripsmetušš püsib kenasti mu ripsmetel terve päeva ilma, et ta hakkaks tükikestena silmaalustele pudenema. Samuti ei lähe ta tavatingimustes laiali, ent niisketes oludes vahepeal ta siiski võib natuke määrida. True Mystic ripsmetuši eemaldamine seni mulle probleeme pole põhjustanud. Ja ausalt öeldes ei ole mul selle ripsmeka kohta üldse ühtegi negatiivset asja öelda 😀 

Kokkuvõttes olen mina Lumene True Mystic volüümi andva ripsmetušiga rahul, sest minu arvates vastab ta lubadustele ning minu ripsmetel töötab ta hästi.

Lumene True Mystic volüümi andev ripsmetušš on saadaval mgbeauty.ee lehel. 🙂

Lumene True Mystic Volume

One Response

  1. neversaydiebeauty May 13, 2016

Leave a Reply

22 Shares
Stumble1
+12
Tweet
Share6
Pin13
Share