Korres Basil Lemon Body Scrub helps to make skin nice and smooth

Summer is coming on so in order to get nice even tan that lasts longer, body scrubs are a must! Last summer I ordered Korres Basil Lemon Body Scrub, but never really used it then 😛 and so for the last month I have been finally using it.

Suvi on tulemas ja seega kauni ja kauem püsiva päevituse saamiseks oleks kindlati hea kasutada 1-2x nädalas kehakoorijat. Eelmisel suvel tellisin ma endale Korres Basil Lemon kehakoorija, ent selle kasutamiseni ma siis kahjuks ei jõudnud. Aga olen seda nüüd siis lõpuks kuu aega kasutanud ning seega on aeg teiega jagada enda muljeid 🙂

Korres Basil Lemon Body ScrubIngredients/koostis: Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Parfum (Fragrance), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Althaea Offcinalis Root Extract, Arginine, Butylene Glycol, Butylphenyl Methylpropional, Cetearyl Glucoside, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Geraniol, Glycerin, Helichrysum Arenarium Flower Extract, Lactic Acid, Limonene, Linalool, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Magnesium PCA, Manganese PCA, Ocinum Basilicum (Basil) Flower/Leaf Extract, Sodium PCA, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Zinc PCA

Korres Basil Lemon Body Scrub is described as a refreshing and toning scrub that softens dry or rough skin and it’s also great for tired legs. It contains a combination of ground Bamboo and Jojoba beads that effectively remove dead sells and improve microcirculation. The multimineral combination of Sodium, Magnesium, Zinc and Manganese works to restore energy to skin cells and hydrates the skin.

Korras Basil Lemon Body Scrub comes in a 150ml plastic tube. The scrub is white and creamy and it contains small particles that help to exfoliate the skin. Lemon Basil body scrub has a pleasant scent which, to me, reminds of a mixture of lemon and some herbs. I like how soft and smooth this body scrub leaves my skin. Even elbows and my legs, which sometimes get flaky are perfectly smooth. The lovely lemon scent will linger on my skin for a while, but not too long.

Overall I like Korres Basil Lemon Body Scrub a lot because it works well and I love using it.
Korres Basil Lemon kehakoorijat kirjeldatakse kui värskendavat ja toniseerivat koorijat, mis pehmendab kuiva ja karedat nahka ning samuti mõjub ta hästi väsinud jalgadele. Koorijas sisalduv jahvatatud bambuse ja jojojoba tükikeste kombinatisoon aitab efektiivselt eemaldada surnud naharakud ja parandada nahas mikrovereringet. Kombinatsioon naatriumist, magneesiumist, tsingist ja mangaanist aitab taastada naharakkude energia ja niisutab nahka. 

Korres Basil Lemon kehakoorija on 150ml plastiktuubis. Koorija on valge ja kreemjas ning selles on väikesed valged koorivad tükikesed, mis aitavad surnud naharakke eemaldada. Lemon Basil kehakoorijal on meeldiv lõhn, mis mulle meenutab segu sidrunist ja veel mingitest taimedest. Mis puutub koorija koorivatesse omadustesse, siis nendega olen ma küll väga rahul. Pärast Korrese koorija kasutamist on mu nahk siidiselt sile. Isegi küünarnukid ja mu sääred, mis kipuvad vahepeal ebameeldivalt kuivaks ja helbeliseks muutuma, on perfektselt siledad 🙂 Eelpool mainitud sidruniaroom püsib nahal veidi aega, aga mitte liiga pikalt.

Kokkuvõttes on Korrese Basil Lemon kehakoorija minu arvates väga hea ja mina olen temaga igati rahul 🙂 

Leave a Reply

24 Shares
Stumble1
+14
Tweet
Share7
Pin12
Share