Blistex lip balms: Complete Moisture, ProtectPlus & Intensive Moisturiser

Hi, lovelies! A good lip balm is a must-have in my handbag and Blistex is one of those brands that I have always loved because their products don’t cost me a fortune and they actually work very well. Today I have three Blistex lip balms to show you: Complete Moisture, ProtectPlus and Intensive Moisturiser Cherry.

Hei hei kõik iluhuvilised! Minu käekotis on must-have toode alati üks hea huulepalsam ning minu kindlad lemmiku on juba aastaid olnud Blistexi tooted. Blistexi huulepalsamid meeldivad mulle kuna need ei maksa hingehinda ja need töötavad hästi. Täna on mu teile näitamiseks kolm Blistexi huulepalsamit: Blistex Complete Moisture topeltniisutav huulepalsam, Blistex ProtectPlus huulepalsam ja Blistex Intensive Moisturiser kirsimaitseline huulepalsam.

Blistex lip balms Complete Moisture, ProtectPlus & Intensive Moisturiser

UntitledBlistex Complete Moisture Lip Balm

Blistex Complete Moisture Lip Balm

Blistex Complete Moisture Lip Balm is promised to forestall dry lips and protect cracked lips. It contains a perfect combination of moisturising ingredients which deeply penetrate dry skin. It also contains SPF 15.

Blistex Complete Moisture topeltniisutav huulepalsam tagab huultel tuntava niiskusepuhangu. See ennetab huulte kuivamist ning kaitseb lõhenenud huuli, tagades superniisutava efekti. Blistex Complete Moisture huulepalsam sisaldab täiuslikult niisutavaid koostis osi ning päikesekaitsefaktorit SPF15.

Blistex Complete Moisture Lip Balm (2)

Blistex Complete Moisture Lip Balm is a clear lip balm with very mild scent and almost unnoticeable taste. It makes my lips instantly soft and keeps them this was for a long time. It doesn’t feel sticky and that’s always a big plus in my book.

Blistex Complete Moisture huulepalsam on läbipaitsev palsam, millel on õrn, peaaegu märkamatu lõhn ja maitse. See teeb mu huuled koheselt pehmeks ja hoiab neid pehmete ja niisutatutena pikka aega. See ei jää huultel kleepuv ja see on minu jaoks alati suur pluss.

 

Blistex ProtectPlus Lip Balm

Blistex ProtectPlus Lip Balm

Blistex ProtectPlus contains a unique combination of five specialised  ingredients to deliver unparalleled defence against nature’s harshest elements: dryness, sun, heat, cold wind. Glycerin holds in the moisture, while Candelilla helps form a wind barrier and wheat Germ Oil provides moisture for heat-stressed lips. Calendula Oil soothes cold-chapped lips and SPF 30 provides UVB sun protection.

Blistex ProtectPlus huulepalsam kaitseb huuli looduse kõige karmimate mõjude eest – kuivuse, päikese, kuumuse, külma ja tuule eest. Selles sisalduv glütseriin säilitab kuivas ja kuumas õhus huulte niiskusesisalduse samas kui saialilleõli rahutasb külmast lõhenenud huuli. Vaha-piimalill annab huultele tuulttõrjuva niiskuskaitse. Nisuiduõli niisutab kuumusest vaevatud huuli ja päikesekaitsefaktor SPF30 aitab kaitsta päikese eest.

Blistex ProtectPlus Lip Balm

Blistex ProtectPlus is also a clear lip balm, however, this one has a sweet scent and taste. Once applied to lips it feels rich, moisturising and nourishing. It makes my lips soft and if I keep it on my lips overnight, then my lips feel incredibly soft in the morning 🙂

Blistex ProtectPlus huulepalsam on samuti läbipaistev, ent sellel on magus lõhn ja maitse. Huultele kandes on kohe tunda, et see on rikkaliku ja toitvama koostisega kui Complete Moisture. ProtectPlus muudab mu huuled pehmeks ning kui ma selle ööseks huultele jätan, siis hommikuks on huuled imeliselt mõnusad.

 

Blistex Intensive Moisturiser Cherry Lip Balm

Blistex Intensive Moisturiser Cherry Lip Balm

Blistex Intensive Moisturiser Cherry Lip Balm hydrates, protects and softens lips. It is infused with rich moisturizers like Shea Butter and Lanolin. It helps to heal and prevent dry, chapped lips and it contains SPF15.

Blistex Intensive Moisturiser Cherry Lip Balm has a lovely cherry scent, however, it doesn’t taste like cherries to me. This lip balm is nice and creamy and it softens and moisturises my lips nicely. I have been mostly using this one as a nighttime treatment.

Overall Blistex lip balms have, in my opinion, lived up to the promises and they can really make lips soft and keep them this way. My most favourite out of these three is Blistex ProtectPlus because it smell great, tastes good (but that’s not really important) and I love how nourishing it feels on my lips.

Blistex Intensive Moisturiser Cherry huulepalsam niisutab ja kaitseb huuli ning muudab nad pehmeks. See sisaldab sheavõid ja lanoliini, mis aitavad huuli niisutada. Intensive Moisturiser Cherry kirsimaitseline huulepalsam pakub huultele kauakestvast niisutust, ennetab huulte kuivamist ja lõhenemist. See sisaldab ka SPF15 päikesekaitsefaktorit.

Blistex Intensive Moisturiser Cherry kirsimaitselisel huulepalsamil on mõnus kirsi lõhn, ent selle maitse minu meelest küll väga kirssi ei meenuta. See huulepalsam on mõnusalt kreemjas ning see teeb huuled pehmeks samas neid ka niisutades. Mina kasutan seda huulepalsamit põhiliselt öise hooldusena huultele. 

Kokkuvõttes on Blistex seda jälle teinud ja need kolm huulepalsamit on täpselt nii head, või võibolla isegi natukene paremad, lubatud. Nendest kolmest minu kõige lemmikum on Blistex ProtectPlus huulepalsam, sest sellel on hea lõhn ja maitse (kuigi maitseosa ei ole eriti oluline) ning mulle meeldib see mõnus tunne mille ProtectPlus huulepalsam mu huultele jätab.

Blistexi toodetega saab tutvuda blistex.ee

Leave a Reply

115 Shares
Stumble1
+13
Tweet1
Share8
Pin102
Share