Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love

Just as promised in my makeup look post last week, then here are the swatches of Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love. Previously I have shown you Avon True Colour eyeshadow quads in shades Tempered Beauty and Modern Romance (see them here). When it comes to Avon True Colour eyeshadow quads the so far my experience with the has been good. In each palette, there are 4 well-pigmented shades that work well together.

Nagu eelmise pühapäevases meigilooki postituses lubatud sai, siis siin teile Avon True Colour lauvärvi paleti swatchid. Eelnevalt olen teile näidanud Avon True Colour lauvärvikvartette toonides Tempered Beauty ja Modern Romance (tutvu nendega siin). Mis puutub Avon True Colour lauvärvipalettidesse, siis minu senine kogemus nendega on igati positiivne. Igas paletis on 4 omavahel sobivat pigmenteeritud tooni, millega saab luua nii julgemaid kui tagasihoidlikemaid looke.

Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love

Untitled
Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love

Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love contains 4 eyeshadows, a double-ended applicator and a big mirror in the lid. Shade #1 is a linen shade with almost unnoticeable glitter. Shade #2 is lovely baby pink that also contains some almost unnoticeable glitter. Shade #3 is a taupe with satin finish and shade #4 is matte plum. Although shades #1 and #2 contain some shimmer then they do look more like mattes on my skin.

Avon True Colour lauvärvikvartett toonis Berry Love sisaldab 4 lauvärvi, kaheotsaga aplikaatorit ja paleti kaanes on suur peegel. Toon #1 on linatooni lauvärv, mis sisaldab peaaegu märkamatuid tillukesi sädelevaid osakesi. Toon #2 on kena heleroosa värv, mis samuti sisaldab tillukesi sädelevaid osakesi. Toon #3 on kena satiinja viimistlusega pruunikashall toon ja #4 on matt tumelilla.

Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love swatches

All four shades look pretty and you can combine them for delicate or bold looks. I like that these eyeshadows are rather well pigmented, although for the best result I recommend using an eyeshadow primer to make the colors pop and last all day 😉 During application there is a bit fallout, but not much. It is easy to apply and blend these shadows.

Overall I’m very pleased with Avon True Colour eyeshadow quad Berry Love and I think these are definitely worth a try!

Kõik neli lauvärvitooni on kenad ja neid kombineerides saab luua tagasihoidlikke või julgeid looke. Avon True Colour lauvärvipaletis Berry Love olevad neli tooni on küllaltki hästi pigmenteeritud, ent parima tulemuse saavutamiseks soovitan kindlasti kasutada ka lauvärvi aluskreemi, mis aitab värvid eriti hästi esile tuua ja neil ka terve päev püsida 🙂 Lauvärvide pealekandmisel pudenes õige pisut lauvärvi ka silma alla, ent seda oli tõesti vaid natukene. Lauvärve on lihtne peale kanda ja hajutada. 

Kokkuvõttes olen mina Avon True Colour lauvärvi paletiga toonis Berry Love igati rahul ning kindlasti soovitan kas seda või mõnda teist True Colour lauvärvikvartetti proovida!

Praegu kehtivas kataloogis on Avon True Colour lauvärvikvartetid saadavl hinnaga 6,99€ (tavahind 8,50€). Rohkem infot pakkumise kohta vaata kataloogist või küsi enda Avoni konsultandilt! Kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

4 Shares
Stumble
+1
Tweet
Share
Pin4
Share