Avon SuperExtend Precise Liquid Liner

A good black eyeliner is always a must in my makeup bag. Since early April, I have been testing Avon SuperExtend Precise Liquid Liner and so today it’s time to reveal my opinion of it. So is it any good?

Hea must lainer on alati must-have minu meigikotis. Aprilli algusest saadik olen katsetanud Avon SuperExtend Precise vedelat lainerit ja seega on aeg teiega jagada enda arvamust sellest. On see hea või parem, kui ma poleks seda üldse proovinud?

Avon SuperExtend Precise Liquid Liner

Untitled

Avon SuperExtend Precise Liquid Liner is promised to be struggle and mess free liquid liner. It has precision tip which gives you supreme control to apply super thin line or thick winged eyeliner without pulling or tugging. SuperExtend Precise liner will not fade and it will last long.

Avon SuperExtend Precise vedel lainer peaks tagama ilma suuremate pingutusteta kauni laineri joone. Sellel on täpne ots, mis võimaldab paremini tõmmata peent joont või vajadusel hoopis paksemat ilma laugu tirimata või torkimata. SuperExtend Precise lainer peaks püsima terve päeva ilma tuhmumata.

Avon Super Extend Precise vedel silmalainer
Avon SuperExtend Precise Liquid Liner looks like a felt-tip pen and it has a very fine tip. This liner really is easy to control and so fine or thick lines aren’t problem with it 🙂 It has nice black color that lasts all day without fading. Although it is long-lasting, then its removal isn’t a problem and so far all my makeup removers and even Mossa Micellar water has removed it easily.

Overall I like SuperExtend Precise Liquid Liner a lot because it works as promised and stays on all day. There really isn’t anything negative to say about this liner and once this one runs out I will buy a new one because I ♥♥♥ it!

Avon SuperExtend Precise vedel lainer näeb välja nagu vildikas. Sellel on tõesti hästi peen ots, mis muudab sellega joone tõmbamise väga mugavaks ja lihtsaks. See jääb peale kandmisel musta värvi ning värv püsib mustana kuni õhtuni. Kuigi tegu on kauapüsiva laineriga, siis selle eemaldamine mulle seni probleemiks pole olnud. Kõik meigieemaldajad ja isegi Mossa mitsellaarvesi on selle edukalt maha võtnud. 

Kokkuvõttes on minu arvates Avon SuperExtend Precise vedel lainer suurepärane, sest see töötab nagu lubatud ja püsib terve päeva. Nii üllatav kui see ka ei ole, siis mul ei ole selle laineri kohta mitte ühtegi halba sõna öelda ja kindlasti ostaksin ma seda uuesti 🙂

Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Avon SuperExtend Precise Liquid Liner swatch

One Response

  1. Heather P. May 9, 2016

Leave a Reply

72 Shares
Stumble1
+16
Tweet2
Share2
Pin61
Share