Sexy and always elegant – Avon Little Lace Dress EDP

Just when I thought that Avon clearly can’t come up with another beautiful perfume then they did it again and surprised me with new Avon Little Lace Dress. Little Lace Dress is an addition to a very popular Little Dress perfume collection.

Just siis kui olin kindel, et ega Avon ometi ei suuda välja tulla uue suurepärase parfüümiga, suutsid nad mind üllatada Avon Little Lace Dress parfüümveega. Little Lace Dress parfüümvesi on populaarse kollektsiooni uus lõhn.

Avon Little Lace Dress EDP

Untitled

Avon Little Lace Dress Eau De Parfum is described as a truly stunning blend of Sicilian mandarin, iris noir and dark patchouli. This feminine perfume reminds a delicate handmade lace.

Avon Little Lace Dress parfüümvesi on kirjelduse järgi suurepärane segu Sitsiilia mandariinist, mustast iirisest ja patšulist. Little Lace Dress on naiselik parfüüm, mis meenutab käsitööna valminud õrna pitsi.

Avoni parfüümvesi Little Lace Dress

On my nails is Avon Gel Shine nail polish in Rain Washed. | Minu küüntel Avon Gel shine küünelakk toonis Rain Washed.

Avon Little Lace Dress

Little Lace Dress EDP comes in a simple, yet eye-catching 50ml bottle. Both the box and the bottle is decorated with beautiful lace details. Little Lace Dress Eau De Parfum is a rather long-lasting fragrance that smells absolutely beautiful! The scent itself for me is on the sweeter side, however, it’s not overpowering. It feels so nice and light! It’s the perfect scent for summer and I just love love love it!

Little Lace Dress parfüümvesi on lihtsa kujundusega, ent siiski silmatorkavas 50ml pudelis. Nii karp kui ka pudel on kaunistatud kena pitsimustriga. Little Lace Dress parfüümveel on imehea lõhn ning see püsib mu nahal enam-vähem terve päeva. Lõhn ise on selline magusam, ent samas ei ole see lämmatav või imal, vaid selline kerge ja helge. Minu silmi on Little Lace Dress pafüümvesi mõnus suvine lõhn ja minu tualettlaual on ta leidnud endale kindla koha.

Avon Little Lace Dress parfüümvesi on 8.kataloogis hinnaga 13,99€ (tavahind 22€). Ostes koos parfüümveega ka lõhnastatud kehaemulsiooni, maksad kehaemulsiooni eest vaid 2,99€ (tavahind 10€). Rohkem infot pakkumise kohta vaata kataloogist või küsi enda Avoni konsultandilt! Kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

One Response

  1. Jules May 26, 2016

Leave a Reply

26 Shares
Stumble1
+17
Tweet
Share2
Pin16
Share