Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant

When it comes to deodorants then so far Garnier products are one of my favorites. I purchased Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant back in February because I needed a new one and so it seemed like a great choice. So was it a good choice or should I have chosen something else instead? Read on …

Kui teemaks on deodorandid, siis seni on kõige rohkem lemmikuid mul just Garnier toodete hulgast. Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on deodorandi ostsin veebruaris kuna mul oli uut vaja ja seega see tundus nagu hea valik. Kas tegu oli hea valikuga või oleksin pidanud ikkagi midagi muud katsetama? Loe edasi….

Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant

Garnier Mineral Invisible antiperspirant is promised not to leave any marks on black, white or coloured clothes. It protects you up to 48hours while letting your skin breathe. It doesn’t contain alcohol nor paraben.

Garnier Mineral Invisible  deodorant ei jäta lubaduste järgi jälgi ei valgetele, mustadele ega ka värvilistele riietele. Samas kaitseb ta ebameeldiva higilõhna eest kuni 48 tundi lastes nahal samas hingata. See deodorant ei sisalda alkoholi ega ka parabeene.
Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant

Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant comes in an interesting 50ml roll-on bottle. When it comes to its scent then I still haven’t figured out if I like it or hate it, but at least the scent fades once it the deodorant has dried on my skin. I like that it dries rather fast and so I don’t have to wait forever before getting dressed. It really protects me all day, even if I have done some workout. However, since I take a shower every day then I can’t comment if it lasts up to 48hours 😛 It doesn’t irritate the delicate skin on my underarms after shaving and that’s a huge plus.

This antiperspirant is promised not to leave any marks on clothes and so far it has lived up to that promise well.

Overall my experience with Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on Antiperspirant has been good and I have to admit that Garnier makes some great deodorants.

Please note: This antiperspirant contains Aluminum Chlorohydrate, so if you are trying to stay away from that ingredient, then this antiperspirant isn’t for you.

Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-On deodorant tuleb üsna huvitavas 50ml roll-on pudelis. Siiani ei ole ma aga ära suutnud otsustada kas mulle meeldib selle lõhn. Mõnipäev käib see mulle närvidele ja samas teinekord tundub see jällegi täiesti ok 😀 Õnneks aga kaob deodorandi kuivades see lõhn niikuinii ära nii, et see aroom ei ole väga suureks probleemiks. Mulle meeldib, et Garnier Invisible deodorant kuivab nahal küllaltki kiiresti ning seega ei pea ma igavesti ootama enne kui riietuma saaks hakata. Higilõhna hoiab ta tõesti eemal terve päeva ja seda isegi siis kui trenni teen. Aga seda kas ta kuni 48tundi vastu peaks ma katsenud ei ole kuna eelistan siiski igapäev dušiall käia. Positiivne on ka see, et see deodorant ei ärrita nahka raseerimisejärgselt. 

Lubaduste kohaselt ei tohiks Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on deodorant jätta riietele plekke ja seni on ta selles suhtes igati toiminud ehk siis mu riietel ei ole valgeid või kollaseid plekke vms imelikke laike tekkinud. 

Kokkuvõttes olen Garnier Mineral Invisible Black White Colors Fresh Roll-on deodorandiga rahul, sest see töötab nagu lubatud.

Pane tähele: See deodorant sisaldab alumiiniumsoola ja seega kui Sina seda koostisosa enda kehahooldustoodetes eelistad vältida, siis kahjuks Sulle see deodorant ei sobi.

Leave a Reply

1 Shares
Pin1
Share
Share
Tweet
Stumble