Ciaté Speed Coat

Those who have lately seen in my NOTD posts have probably noticed that I have used Ciate Speed Coat Fast Dry Top Coat rather often. I have been using it since early February and I guess now it’s time to share my thoughts of it with you.

Need, kes on viimase paari kuu jooksul mu küüntepostitusi vaadanud on ehk tähele pannud, et päris tihti olen enda postitustes maininud Ciaté Speed Dry kiirkuivatavat pealislakki. Olen seda kasutanud veebruari algusest saadik ja käes on aeg jagada teiega enda muljeid sellest.

Ciaté Speed Coat

Untitled
Ciate Speed Coat Fast Dry Top Coat is promised have your manicure ready to go in 60 seconds. It doesn’t contain formaldehyde and it will help to lock in colour to prolong the life of your manicure. Ciate fast dry top coat will give your nails a high gloss finish and prevent chips for up to ten days.

My experience so far with Ciate Speed Coat Fast Dry Top Coat has been good. I like that it adds a nice gloss to my nails and it makes my nails dry faster. And it also helps to smooth down any dents that I might have on my nails from initial application. However it doesn’t really work in 60 seconds, but more like in 2 minutes or more depending on which nail polish I use, how wet is the polish and if there’s any nail art on my nails. If I let my nails dry 1-2 minutes before applying Ciaté fast dry top coat then I’m good to go in a couple of minutes. If nail polish is still wet then it will take longer to try.

It is promised to prevent chips up to 10 days, but my experience so far has shown that this result really depends on the …

 • base coat and coloured nail polish I use
 • if I re-apply Ciaté top coat every other day
 • if I have to do any washing up

Overall I like Ciaté Speed Coat Fast Dry Top Coat because, although it doesn’t dry on my nails as fast as promised, then it does work pretty well.  A big plus for me is also the fact that it’s free of formaldehyde, which can cause irritation of the skin, eyes, nose, throat and high levels of exposure may cause some types of cancers.

Ciaté Speed Coat kiirkuivatav pealislakk peaks lubaduste kohaselt küünelaki küüntel kuivatama vaid 60 sekundiga. See pealislakk ei sisalda formaldehüüdi ning see aitab pikendada küünelaki küüntel püsimist. Ciaté kiirkuivatav pealislakk annab küüntele läikiva tulemuse ning kena tulemus püsib küüntel kuni 10 päeva.

Minu senine kogemus Ciate Speed Coat kiirkuivatava pealislakiga on olnud hea. Mulle meeldib, et see lisab mu küüntele kena läike ning aitab lakil kiiremini kuivada. Samuti aitab ta ära siluda igasugused täkked vms ebatasasused küüntel, mis värvilise laki peale kandmisel tekkida võivad. Ent minu kogemuse põhjal ta nüüd siiski 60 sekundiga päris oma tööd ära teha ei suuda ning tavaliselt läheb aega ikka paar minutit või isegi rohkem. See kui kiiresti küünelakk mu küüntel reaaliselt kuivab sõltub sellest kui kaua ma lasen lakil enne pealislaki peale kandmist kuivada ja kas küüntel on lisaks ka mingeid maalinguid. Kui ma lasen küüntel enne Ciaté kiirkuivatava laki peale kandmist kuivada 1-2 minutit, siis saab lakk küüntel kuivaks paari minutiga. Kui ma aga kannan pealislaki märjale lakile siis läheb kauem aega.

Ciate Speed Coat kiirkuivatav pealislakk peaks lubaduste kohaselt aitama lakil küüntel püsida kuni 10 päeva, ent minu senine kogemus on näidanud, et see sõltub suurel määral sellest ….

 • millist alus lakki ja värvilist lakki ma küüntel kasutan
 • kas ma ülepäeva kannan küüntele kihi pealislakki
 • kui palju ma pean käsipidi vees vahepeal olema (nõudepesu jms)

Kokkuvõttes olen Ciaté Speed Coat kiirkuivatava pealislakiga rahul, sest kuigi ta nüüd päris 60 sekundiga lakki küüntel kuivaks ei tee, siis ta siiski töötab päris hästi. Lisaks on suureks plussiks see, et see ei sisalda formaldehüüdi, mis on kantserogeen ja lisaks võib põhjustada naha, silmade, nina ja kõri ärritust.

Ciaté Speed Coat kiirkuivatavat pealislakki ja teisi Ciaté tooteid saab Eestis osta Tallinna ja Tartu Kaubamajast ning Thaya Shop & Salon’st 

5 Comments

 1. Cindy (Prime Beauty) April 15, 2016
 2. Erika April 15, 2016
 3. litfromwithin9 April 15, 2016
 4. Phyrra April 15, 2016
 5. Justina April 18, 2016

Leave a Reply

102 Shares
Stumble1
+1
Tweet
Share1
Pin98
Share1