Avon Ultra Glazewear lip gloss review

Happy Friday everyone! Last week I showed you two simple makeup looks where you could also see beautiful Avon Ultra Glazewear lip glosses. In my today’s post I’ll show you the swatches of Avon Ultra Glazewear lip gloss in shades Tangerine Gleam and Mulberry and also share my opinion of them.

Toredat reedet ja peaaegu nädalavahetust teile kõigile! Eelmisel nädalal näitasin teile kahte lihtsat Avoni meigitoodetega tehtud meiki, kus kasutasin Avon Ultra Glazewear huuleläikeid. Tänases postituses näitan teile lähemalt Avon Ultra Glazewear huuleläikeid toonides Mulberry ja Tangerine Gleam.

Avon Ultra Glazewear lip gloss

Untitled

Avon Ultra Glazewear lip glosses are described as a shiny gloss with a vibrant, rich colour, that instantly moisturises lips.

Avon Ultra Glazewear huuleläikeid kirjeldatakse kui külluslikes toonides huuleläikeid, mis katavad huuled kauni läikega ja niisutavad neid.

Avon Ultra Glazewear huuleläike arvustus

Avon Ultra Glazewear lip gloss comes in a 6ml plastic tube. These lip glosses come with a doe foot applicator which makes applying lip gloss easy.

Avon Ultra Glazewear huuleläiked on 6ml plastiktuubis ja neil on klassikaline nö lõigatud otsaga applikaator, mis muudab huuleläike peale kandmise mugavaks. 

Avon Ultra Glazewear lip gloss review. Avon Ultra Glazewear huuleläike arvustus

Avon Ultra Glazewear lip gloss in shade Mulberry is lovely light pink lip gloss and Tagerine Gleam is nicely pigmented more like coral shade gloss. On the swatch photo below Tangerine Gleam looks orange, but on my lips looks coral.

Avon Ultra Glazewear huuleläige toonis Mulberry on tagasihoidlik heleroosa toon ja Tangerine Gleam on kenasti pigmenteeritud, pilkupüüdev korallitooni huuleläige. Nagu te allpool oleval fotol näha võite, siis Tangerine Gleam näeb mu käeseljal välja küllaltki oranž, ent mu huultel on toon siiski korallikarva.

Avon Ultra Glazewear lip gloss Mulberry Tangerine Gleam swatches

Avon Ultra Glazewear lip glosses smell lovely. I like that both of these glosses feel super moisturising on my lips and even after the colour has faded then I can still feel that my lips are nice and soft. Ultra Glazewear lip glosses aren’t sticky and that’s definitely a huge plus in my book because I hate sticky lip products. When it comes to the staying power of these lip glosses, then on my lips they stay around 2-4 hours if I don’t eat or drink, however after eating the colour is pretty much gone.

Avon Ultra Glazewear huuleläigetel on mõnus lõhn, ent see lõhn ei ole selline, mis päeva jooksul häirima hakkaks, sest see aroom on küllaltki õrn. Mulle meeldib, et mõlemad Ultra Glazewear huuleläiked on niisutava koostisega ja isegi kui värv ise on mu huultelt kulunud, siis mu huuled on endiselt pehmed ja meeldivalt niisutatud. Ma ei ole eriline kleepuvate huuletoodete fänn ja seega on minu jaoks suur pluss see, et Ultra Glazewear huuleläiked ei jää huultel vasikult kleepuvad 🙂 Mis puutub nende huuleläigete püsivusse, siis minu huultel püsib värv 2-4 tundi kui ka vahepeal ei söö ja ei joo. Pärast söömist aga on üldiselt huultelt kadunud ka värv. 

Avon Ultra Glazewear lip gloss swatches
Overall I’m happy with Avon Ultra Glazewear lip glosses because they are perfect for everyday wear + they keep my lips moisturised 🙂

Kokkuvõttes olen Avon Ultra Glazewear huuleläigetega rahul, sest nad on väga mõnusad igapäevaseks kasutamiseks + nad hoiavad mu huuled pehmed ja niisutatud. 

Ultra Glazewear huuleläikeid on Avoni kalatoogis saadaval 17 kaunis toonis ja valikus on nii läikivaid, sädelevaid kui ka pärljaid toone. Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Lihtne kevadine meik Avoni meigitoodetega

I’m wearing Avon Ultra Glazewear lip gloss in shade Mulberry | Minu huultel näete Avon Ultra Glazewear huuleläiget toonis Mulberry

lihtne loomulik pidulik meik Avoni toodetega

I’m wearing Avon Ultra Glazewear lip gloss in shade Tangerine Gleam | Minu huultel näete Avon Ultra Glazewear huuleläiget toonis Tangerine Gleam.

5 Comments

  1. Cindy (Prime Beauty) April 16, 2016
  2. mybeautyjunction April 16, 2016
  3. Miranda April 16, 2016
  4. daydreamingbeauty April 17, 2016
  5. litfromwithin9 April 18, 2016

Leave a Reply

131 Shares
Stumble2
+115
Tweet
Share8
Pin105
Share1