Avon Nutra Effects BB cream review

A few weeks ago I showed you three (oh actually four) makeup looks where I use Avon Nutra Effects BB cream. I now have tested them some more and today I’m going to share with you my thoughts of Avon Nutra Effects regular and matte BB creams.

Mõned nädalad tagasi näitasin teile kolme (oot, tegelikult ikka nelja) meigilooki, kus kasutasin Avon Nutra Effects BB kreeme. Kuna olen neid BB kreeme nüüd natuke pikemat aega katsetanud, siis tänases postituses jagangi teiega enda muljeid Avon Nutra Effects nii tavalisest kui ka matist BB kreemist.

Avon Nutra Effects matte and regular BB cream review

Untitled

Avon Nutra Effects BB creams are promised to make your skin look instantly perfect and in a week make your skin looking healthier. Nutra Effects BB cream is promised moisturize skin, make skin tone look even and brighter. It helps to hide imperfections and stays on all day. The matte version of the creams leaves skin looking nice and matte. Nutra Effects BB cream is also free from parabens and it is suitable for sensitive skin.

Avon Nutra Effects BB kreem peaks lubaduste kohaselt andma nahale hetkega veatu välimuse ning nädalaga tervema välja nägemise. Nutra Effects BB kreem sisaldab chia ja strelitsia seemnete ekstrakti, mis aitavad nahka niisutada, ühtlustada jumet ja anda nahale kauni kuma. Lisaks aitab see BB kreem peita nahavigu ning ta peaks püsima terve päeva. Matt versioon Nutra Effects BB kreemist jätab nahale loomuliku mati jume. Samuti on see kreem parabeenide vaba, sobilik tundlikule nahale ja sisaldab see SPF 15 🙂

Avon Nutra Effects BB cream review

Avon Nutra Effects BB creams come in a 30ml plastic tube. Both the regular and matte version are available in two shades: Light and Medium. The consistency of the BB creams is good. The regular version is bit runnier than the matte version, tho. The smell of this BB cream is rather mild and once it dries the scent will fade away. Nutra Effects BB creams really offer a rather good coverage while still looking natural and lightweight on my skin. Also, they are moisturizing and so I don’t have to use an extra moisturizing cream with these.

The regular version does look a bit too shiny for my taste on my face (but powder will take care of that problem 😉 ). However, Nutra Effects Matte BB cream looks just perfect, although, to make it last all day, I do set it with powder. Both, regular and matte Nutra Effects BB cream last pretty much all day on my normal to dry skin and that’s definitely a big plus.

Avon Nutra Effects BB kreem on 30ml plastiktuubis. Nii tavaline kui ka matt versioon on saadaval kahes toonis: Light ja Medium. Kreemide konsistents on hea, ent tavaline versioon on vedelam kui matt. BB kreemil on üsna meeldiv lõhn, mis nahalt kreemi kuivades/imendudes kaob. Nutra Effects BB kreemil on  BB kreemi kohta tõesti hea katvus. Samas jääb ta nahal kerge ja üsna loomulik. Lubaduste kohaselt peaks Avon Nutra Effects BB kreem nahka niisutama ja seda ta ka teeb ning seega pole mul vaja lisaks kasutada niisutavat kreemi. 

Tavaline Nutra Effects BB kreem jääb minu nahal natukene liiga läikv, aga õnneks aitab puuder selle probleemi lahendada. Samas Nutra Effects matt BB kreem jääb minu nahal kena ja mitte küll päris matt, aga siiski ilus ja loomulik. Nii tavaline kui matt versioon Nutra Effects BB kreemist püsib minu nahal terve päeva päeva, kui ma olen nad puudriga nö kinnitanud.

Avon Nutra Effects BB kreemi arvustus

Out of the tube, both shades look rather dark and so when I tried the shade Light for the very first time on my skin then I was afraid that it might look dark on my light skin or maybe leave me looking bit orange, but after blending both versions of Light looked natural. However for pale skin the shade Light will be way too dark 🙁 The shade of both the regular and matte version of shade Light look same to me, but the matte version of shade Medium looks a little bit darker than the regular version of shade Medium.

Mis puutub Avon Nutra Effects BB kreemi toonidesse, siis mõlemad toonid tunduvad üsna hirmuäratavalt tumedad. Kui ma esimest korda katsetasin tooni Light, siis oli mu suurim hirm, et võibolla jääb see mu küllaltki heledal nahal liiga tume või natuke oranž, ent kreemi korralikul hajutamisel jäävad nii tavaline kui matt BB kreem siiski õnneks kenad ja loomulikud. Samas kahvatule nahale on kahjuks toon Light suure tõenäosusega liiga tume. Kui kõrvutada mõlema versiooni BB kreeme, siis Light toonid näevad välja toonilt samad, ent matt Medium on tsipa tumedam, kui tavaline Medium.
Avon Nutra Effects matte BB cream swatches
Avon Nutra Effects regular BB cream swatches

So after using Avon Nutra Effects BB creams almost a month I have to say that I actually like both versions. They leave my skin looking natural and more even, and so far I haven’t had any problems with them. These creams are perfect for everyday wear and easy to use.

Olles Avon Nutra Effects BB kreeme kasutanud peaaegu kuu pean nentima, et olen nendega rahul. Nii tavaline kui ka matt versioon jäävad mu nahal loomulikud, ent samas aitavad nad nahatooni muuta ühtlasemaks. Seni ei ole need BB kreemid põhjustanud mu näonahale probleeme ning seega on minu igapäevase meigi tegemisel olnud nad kasutuses igapäevaselt. 

Avoni Nutra Effects BB kreemi tavahind on 14€, ent veel viimaseid päevi kehtivas kataloogis on see saadaval soodushinnaga 9,99€. Avoni toodete ostmiseks pöörduge enda Avoni müügiesindaja poole või kui teil veel ei ole oma Avoni konsultanti, siis külastage Avoni kodulehte www.avon.ee

Leave a Reply

41 Shares
Stumble1
+14
Tweet
Share8
Pin28
Share